Lupa uz galda, jo jānoskaidro iemeslus, kāpēc izmantot Comperia kredītu salīdzināšanas platformu

3 iemesli izmantot Comperia kredītu salīdzināšanas platformu

Atbildes autors: Jeļena Rozentāle

4 min.

Pieņemot lēmumu par labu aizdevumam, sākam meklēt piemērotu savam mērķim kreditoru. Taču, kā tas parasti notiek: iemetām pieprasījumu online meklēšanas sistēmā, uzklikšķinām uz pirmo un gatavs. Citreiz mūs ietekmē reklāma, ko bieži dzirdam pa radio pa ceļam uz darbu vai redzam sociālajos tīklos, un mēs pat neaizdomājoties, cik izdevīgs piedāvājums ir, ņemam to, ko atpazīstam, pateicoties uzbāzīgam marketingam. 

Visi šie minētie veidi piemērotā kreditora izvēlē ir aplami, jo vien veiksmes vadīti Jums izdosies pieteikties kredītam, kuram būs izdevīgi nosacījumi, citā gadījumā – Jūs gaida lieli izdevumi kredīta atmaksas laikā. Ja vēlaties izvēlēties patiešām labu aizdevēju un ietaupīt, izmantojiet kredītu salīdzināšanas platformas, kur tiek apkopota informācija par visiem kreditoriem ar svarīgiem aizdevuma izvēlei datiem. 

Comperia kredītu salīdzināšanas platforma

Comperia ir neatkarīga organizācija, kas sniedz iespēju iepazīties ar piedāvājumiem kreditēšanas tirgū pilnīgi bezmaksas. Mēs apkopojam informāciju tikai par tām finanšu iestādēm, kurām ir derīga atbilstoša licence, kas dod tiesības izsniegt kredītus patērētajiem. 

Tālāk pastāstīšu iemeslus, kāpēc Comperia kredītu salīdzināšanas platforma ir jūsu iespēja paņemt izdevīgu kredītu.

Persona datorā atvēra Comperia kredītu salīdzināšanas platformu

Informācija par visiem kreditoriem vienuviet

Noteikti ir ērtāk, kad visa nepieciešama informācija pieejama vienā vietā un nav ilgstoši jāmeklē, izmantojot pārlūka meklēšanas rīkus. Noteikti neviens negribētu atgriezties studiju laikos, kad, lai uzrakstītu kursa darbu, vajadzēja meklēt informāciju stundām ilgi. 

Atvieglojiet sev darbu un ietaupiet laiku! Laiks ir vērtība, ko novērtē katrs, jo straujā dzīves ritmā, tas aizplūst caur pirkstiem. Veltiet ietaupīto laiku citām nozīmīgākām lietām. 

Viegli izvēlēties piemēroto kreditoru

Kredītu salīdzināšanas platformā ir pieejama svarīgāka informācija, kas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli, turklāt jums ir iespēja atlasīt kreditorus pēc nozīmīgākiem parametriem: summa, termiņš un vecums. 

Mājaslapā spēsiet piemeklēt kreditoru pēc zemākās procentu likmes, lai uzreiz saprastu, vai ar kredītu radītie izdevumi pie konkrētā aizdevēja būs atbilstoši jūsu ienākumiem. Atradīsiet informāciju, kur aizņemties tieši jums nepieciešamo summu uz termiņu, kas ļaus bez lieka stresa veikt kredīta atmaksu. 

Izdarītā pareiza izvēle ļaus jums ietaupīt naudu procentu maksājumos, tāpēc vienmēr veltiet laiku kredītu salīdzināšanai un piedāvājumu analīzei.

ĀTRIE KREDĪTIPATĒRIŅA KREDĪTIKREDĪTU LĪNIJASAUTO KREDĪTIKREDĪTU APVIENOŠANA

Ērta kredīta noformēšana internetā

Šobrīd vairs nav jāiet uz kredītiestādi brīdī, kad ir nepieciešams finansiālais atbalsts, jo viss ir ērti izdarāms online. Agrāk vajadzēja atvelēt laiku vizītei, tad aizbraukt līdz galapunktam, nostāvēt rindu un tikai tad, ja kredītreitings bija atbilstošs, izsniedza naudu. Tagad viss process parasti aizņem vien pāris minūtes un ir nepieciešami vien trīs soļi: 

  1. pārskatiet un salīdziniet kreditorus;
  2. aizpildiet pieteikumu kreditora mājaslapā;
  3. sagaidiet atbildi un saņemiet naudu. 

Ātro kredītu izsniegšana parasti darba laikā nav ilgāka par 30 minūtēm, ilgtermiņa kredītiem, piemēram, patēriņa kredītam un auto kredītam, pieteikuma izskatīšana var aizņemt ilgāku laiku, taču parasti ne ilgāk par diennakti. Nauda uz bankas kontu ienāk 15 minūtēs vai nākamajā darba dienā – tas atkarīgs no bankām, kuru pakalpojumus izmanto abas puses. 

Plašas Comperia iespējas

Neskatoties uz to, ka Comperia vairāk specializējas uz kreditoru sniegto piedāvājumu salīdzināšanu, mēs piedāvājam arī smelties informāciju par ap finansēm saistītām lietām – plaša un noderīga informācija jebkurā dzīves situācijā mūsu blogā sadaļā Jaunumi

Comperia zina, ka šobrīd arvien vairāk cilvēku interesējas par investīcijām, tāpēc pie mums varēsiet atrast informāciju, kā un kur ieguldīt naudu. Tāpat Jums noderēs informācija par naudas pārskaitījumiem uz ārzemēm, jo arvien vairāk cilvēku izvēlas pārcelties uz dzīvi ārpus Latvijas. 

Esiet lietas kursā par visu svarīgāko finanšu jomā ar Comperia! 

Jeļena Rozentāle

Tēmas