Privātuma politika

Privātuma politika ir paziņojums vai juridisks dokuments, kas nosaka, kā uzņēmums vai vietne ievāc, apstrādā un uzglabā asavu klientu un apmeklētāju datus. Tajā ir skaidri aprakstīts, vai šī informācija tiek turēta konfidenciāla, vai tā tiek kopīgota vai pārdota trešajām personām.

Comperia privātuma politika

Vietne www.comperia.lv (turpmāk tekstā – Vietne).

Apmeklētājs – fiziska persona, kura internetā apmeklē Vietni (www.comperia.lv).

Apmeklētāja personīgie dati vai jebkura Apmeklētāja informācija vērtējama kā konfidenciāla, tā netiks izpausta vai citādi izmantota, bez Apmeklētāja piekrišanas. 

Comperia apkopotās informācijas kategorijas iekļauj: Jūsu personīgo informāciju (vārds, uzvārds) un kontaktinformāciju (e-pasts, tālruņa numurs)

Mēs izmantojam šo informāciju, jo:

Mums ir nepieciešama Jūsu datu izmantošanas piekrišana. Jums jebkurā brīdī ir tiesības atsaukt piekrišanu, sazinoties ar Comperia. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Jūsu piekrišana bija spēkā.

Vietnes Apmeklētājs ir tiesīgs apmeklēt vietnes sadaļas un iepazīties ar informatīvo materiālu, ievadot nepieciešamo informāciju.

Vietnē tiek praktizēta datu drošība, izmantojot SSL sertifikātu. SSL nodrošina to, ka no servera līdz klienta datoram pārsūtītā informācija tiek šifrēta, ja arī informācija tiek pārtverta, tad to nav iespējams izlasīt un nav iespējams informāciju izmainīt.

Apmeklējot Vietni, informācija par IP adresi, ID nr., datumu, laiku, ierīces operētājsistēmu, pārlūkprogrammas versiju, piekļuves linku, un Google Adwords GCLID tiek izmantoti, lai analizētu Apmeklētāju tendences iekšējai lietošanai. Šie dati tiek uzglabāti DigitalOcean.com 26 mēnešus un pēc tam tiek izdzēsti.

Apmeklējot Vietni, tās Apmeklētājs piekrīt Cookies, Vietnes lietošanas noteikumiem privātuma politikai. 

Ja Apmeklētājam ir pretenzijas pret Comperia noteikumiem, nav pieņemams to saturs, atsauces par autortiesībām vai cita veida pretenzijas, tad Comperia iesaka pārtraukt Vietnes izmantošanu!