Kredītu apvienošana

Jums ir vairāki kredīti? Apvienojiet tos un iegūstiet zemāku ikmēneša maksājumu! Pieteikumu iespējams aizpildīt internetā.

Kārtot:
Kreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņos
Pirmajam 100% atlaide
līdz 10000 €
max 10000 €
90 d. - 5 gadi
20 - 75
līdz 15 min.
47.30%

Aizņemoties 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 50.68 €, kopējā summa 608.15 €, gada procentu likme APR 43.56%.

Kreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrām
Nepārmaksā
līdz 25000 €
max 25000 €
90 d. - 10 gadi
18 - 75
līdz 15 min.
60%

Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.

Kreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsā
Izdevīgi nosacījumi
līdz 25000 €
max 25000 €
90 d. - 10 gadi
18 - 75
līdz 15 min.
65%

Aizņemoties 600 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81 €, kopējā atmaksājamā summa 765.75 €, gada procentu likme APR 65%.

Kreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsā
Bez izmaksas komisijas
0% līdz 7000 €
max 7000 €
62 d. - 5 gadi
18 - 70
līdz 10 min.
51.98%

Aizņemoties 500 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 12.70 €, kopējā summa 761.80 €, gada procentu likme APR 19.86%.

Kreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšā
Pieejams
līdz 25000 €
max 25000 €
90 d. - 10 gadi
18 - 75
līdz 15 min.
60%

Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.

Latkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātā
Finanšu risinājumi
līdz 25000 €
max 25000 €
90 d. - 10 gadi
18 - 75
līdz 30 min.
60%

Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.

Lkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniem
Dažādi piedāvājumi
līdz 25000 €
max 25000 €
6 mēn. - 10 gadi
18 - 80
līdz 20 min.
36%

Aizņemoties 1000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 26.48 €, kopējā summa 1589.17 €, gada procentu likme APR 21.91%.

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Kā noformēt kredītu apvienošanu?

1. solis

Salīdziniet kreditorus

Pārskatiet kredītu apvienošanas piedāvājumus un izvēlieties piemērotāko.

2. solis

Aizpildiet pieteikumu kredītam

Izvēlieties piedāvājumu un kreditora mājaslapā aizpildiet kredītu apvienošanas pieteikumu.

3. solis

Apvienojiet kredītus vienā maksājumā

Nomainiet vairākus kredītus pret vienu un optimizējiet savus izdevumus.

Kā pareizi izvēlēties aizdevēju kredītu apvienošanai? 

Comperia iesaka veltīt laiku procentu likmju salīdzināšanai esošiem kredītiem attiecībā pret jauno. Tas palīdzēs atrast piemērotāko aizdevēju jūsu maksājumu optimizēšanai. Samaziniet savus ikmēneša izdevumus par kredītsaistībām ar kredītu apvienošanu!

Četri krāsaini puzles gabaliņi tiek likti kopā, jo kredītu apvienošana palīdz optimizēt maksājumus

Kāpēc teikt “jā” kredītu apvienošanai?

Kredītu apvienošana palīdzēs stabilizēt finansiālo slodzi, samazinot kredītu skaitu un ikmēneša maksājumu. Apvienojiet vairākus kredītus vienā maksājumā, lai izvairītos no pārmaksas par aprēķinātiem procentiem.

Ietaupīsiet

Vienam kredītam ir zemāka procentu likme nekā vairākiem kopā. 

Optimizēsiet

Viens kredīts un viens ikmēneša maksājums.

Ieplānosiet

Iekļaut vienu kredītu budžetā vieglāk nekā vairākus. 

Kreditēšana ir viens no populārākajiem finanšu pakalpojumiem. Līdz ar to nav brīnums, ka pārsvarā cilvēkiem ir vairāki aktīvi kredīti reizē, ko viņi katru mēnesi maksā dažādām kredītiestādēm. Šādos apstākļos ievērojami palielinās finansiālā slodze, tāpēc pildīt kredītsaistības paliek arvien grūtāk. Kredītu apvienošana var palīdzēt atvieglot slodzi un tikt galā ar pārlieku lieliem maksājumiem.  

Kredītu apvienošana: procesa būtība

Dzīvojot Latvijā, jūs variet maksāt vairākus kredītus vienlaicīgi. Vienīgais noteikums, kas strādā kā ierobežojums: izdevumi par kredītsaistībām nevar pārsniegt 40% no visiem mēneša ienākumiem. Līdz ar to cilvēki sevi īpaši neierobežo vēlmēs un paņem vienu kredītu, lai nopirkt telefonu, bet otru, lai samaksātu par mašīnas remontu. Citiem vēl papildus velkas hipotēka vai mazie īstermiņa kredīti. 

Vidējam valsts iedzīvotājam ir vismaz divi aktīvi kredīti un katram no tiem līgumā ir aprakstīti savi nosacījumi, kas skar procentu likmi, ikmēneša maksājumu un atmaksas termiņu. Ir vienmēr jāseko līdzi maksājumu grafikam katram no šiem kredītiem, kā arī jāplāno izdevumi, lai pietiktu naudas. Tas viss rada papildu spriedzi, kas beigās var pārvērsties par aizmirstiem maksājumiem, sajauktiem cipariem un lielu pārmaksu. 

Būtiski smaga situācija var rasties brīdī, kad tiek nokavēti maksājumi par vairākiem kredītiem. Nokavējuma procenti tiks aprēķināti par katru. Pazaudējot darbu vai darbspēju, var nepietikt naudas visiem aizdevumiem, bet sakārtot kredītbrīvdienas pie katras no kredītiestādēm var būt problemātiski un aizņemt daudz laika. 

Finanšu situācijas stabilizēšanai, kas palīdzēs izvairīties no visām iepriekš minētām problēmām, iesakām apdomāt iespēju apvienot vairākus kredītus vienā maksājumā. Pateicoties kredītu apvienošanai, jūs kļūsiet tikai par vienas kredītiestādes klientu un jums būs tikai viens maksājums, ar kuru būs jārēķinās katru mēnesi. Tas palīdzēs optimizēt izdevumus un atvieglos emocionālo spriedzi.

Kredītu apvienošanas galvenās priekšrocības

Veiksmīga kredītu apvienošanas darījuma noslēgšanai vajadzētu veltīt laiku procentu likmju salīdzināšanai esošiem kredītiem attiecībā pret jauno. Tas palīdzēs izprast, vai izvēlētais kreditors ir piemērots jūsu aizdevumu optimizēšanai. 

Rūpīgi izvēlētā kredītiestāde un atbilstoši izvēlētā kredītu apvienošana nodrošina aizņēmējam vairākas priekšrocības: 

Kredītiestādes parasti piedāvā apvienot līdz 15 kredītiem. Līdz ar to šo pakalpojumu ir vērts izvēlēties, ja jums ir vairāki mazie kredīti ar īsu atmaksas termiņu un lielu ikmēneša maksājumu. Parasti tā ir liela finansiālā slodze, ar kuru tikt galā ir visai grūti, bet kredītu apvienošana sadala un optimizē to vienā maksājumā. Nepārprotami ir vieglāk maksāt vienreiz mēnesī vienu summu, kas nenoslogos budžetu ar lielām procentuālajām pārmaksām. 

Kredītu apvienošanas nosacījumi un prasības

Minētais kreditēšanas pakalpojums ir īpaši pieprasīts parādnieku vidū, jo tā ir sava veida ātra palīdzība tiem, kas nespēj tikt galā ar visām finansiālajām problēmām. Noslēdzot līgumu kredītu apvienošanai, ar saņemto summu uzreiz tiek segti visi aktīvie kredīti, un turpmāk jāatmaksā tikai viens, kas lielākoties tiek izsniegts uz izdevīgākiem nosacījumiem nekā visi iepriekšējie kopā. Samazināta procentu likme un ikmēneša maksājums, kas tiek iegūti izvēlējoties ilgāku atmaksas termiņu, ir lielākie ieguvumi parādniekam, kas nespēj tikt galā ar ienākumu sadali starp visiem obligātajiem maksājumiem. 

Protams, kredītu apvienošana nevar tikt piešķirta visiem parādniekiem. Jums laicīgi jāsazinās ar kredītiestādi par esošo kredītu pārskatīšanu. Būtībā tas ir jādara pirms neesiet trāpījis parādnieku reģistrā ar vairākiem palaistiem maksājumiem un sarēķinātiem nokavējuma procentiem, jo tad jau varētu būt par vēlu izdevīgu nosacījumu saņemšanai. Ienākumu apmērs kredītu apvienošanas gadījumā arī tiks ņemts vērā, lai kredītiestādei būtu pārliecība, ka spēsiet nomaksāt šo vienu ikmēneša maksājumu. 

Ja atbilstiet prasībām, aizdevēji varēs jums piedāvāt apvienot kredītus uz summu līdz 10000 – 25000 EUR uz laiku līdz 5-10 gadiem. Ja ir vēlme pārskatīt savu hipotekāro kredītu, varēsiet atrast piedāvājumu līdz 250000 EUR uz 15 gadiem. Jebkurā gadījumā ir jāvelta laiks visu piedāvājumu pārskatīšanai, lai varētu izvēlēties vienu vienīgu un īsto variantu savu finansiālo problēmu atrisināšanai.

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Sarēķiniet šī brīža izdevumus par esošiem kredītiem. Pēc tam piemeklējiet kreditoru pēc summas, kas jums būs vajadzīga esošo kredītu segšanai, un sarēķiniet izdevumu apmēru, kas varētu rasties, noslēdzot jaunu līgumu. Izvēlaties izdevīgāko variantu.