Sefinance.lv

Kreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrām

"Sefinance.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsSefinance.lv - SIA Sefinance
AdreseSkanstes iela 7, k-1, Rīga, LV-1013
Telefona nr.8355, +371 67332317
E-pastsinfo@sefinance.lv
Pirmdiena - Piektdiena9:00 - 18:00
Sestdiena10:00 - 14:00
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Sefinance.lv ir nebanku kreditēšanas iestāde, kas piedāvā plašas aizņemšanas iespējas jebkādiem finanšu jautājumiem. Uzņēmums veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū jau 13 gadus un var lepoties ar vairāk kā 260 tūkst. apkalpotiem klientiem uz vairāk kā 145 miljoniem izsniegtiem eiro.  

Sefinance.lv kredītu piedāvājumi 

Piemēroto finanšu risinājumu Sefinance.lv atradīs gan fiziskās, gan juridiskās personas.  

Sefinance.lv patēriņa kredīts 

Kredīts ir piemērots universālajiem mērķiem – mājokļa labiekārtošanai, neparedzētiem izdevumiem, atpūtai vai jebkādiem maziem un lieliem pirkumiem.  

Jums būs iespēja aizņemties līdz par 25 tūkst. eiro uz laiku līdz 120 mēnešiem.  

Sefinance.lv kredīts remontam 

Aizņemieties veicamajiem remontdarbiem, būvniecībai, pārplānošanai, mēbeļu iegādei un maiņai līdz 25 tūkst. uz 10 gadiem. Gada procentu likme šim kredītam ir no 6,9%.  

Sefinance.lv kredītu apvienošana un pārkreditācija 

Esiet noguris no esošām kredītsaistībām, jo netieciet galā ar vairākiem maksājumiem? Kredītu apvienošana un pārkreditācija palīdzēs stabilizēt izdevumus un samazināt ikmēneša maksājumus, jo apvienojot vairākus kredītus vienā vai tos pārfinansējot jūs iegūsiet labāku procentu likmi.  

Sefinance.lv auto kredīts 

Aizdevums noderēs jebkāda transportlīdzekļa iegādei. Saņemiet naudu savā bankas kontā un iegādājieties automašīnu 30 dienu laikā. Pēc transportlīdzekļa iegādes variet to uzreiz reģistrēt uz sava vārda.  

Sefinance.lv kredīts pret ķīlu 

Aizņemšanās pret ķīlu ir īpaši izdevīga, jo procentu likme ir vien no 2% gadā. Turklāt jums ir iespēja aizņemties līdz 200 tūkst. eiro uz laiku līdz 30 gadiem. 

Izvēlieties šo kredītu, ja plānojiet iegādāties mājokli, jaunu automašīnu vai veikt citus lielus pirkumus.  

Sefinance.lv kredīts nekustamā īpašuma iegādei 

Kredīts lieliski piemērots nelielas būves vai zemes iegādei. Aizņemieties līdz 25 tūkst. eiro un iegādājieties dārza mājiņu, kur baudīt vasaru, garāžu, kur nolikt savu motorlaivu, vai zemi, kur audzēt arbūzus.  

Sefinance.lv kredīts uzņēmumam 

Sāciet savu biznesu ar Sefinance.lv atbalstu. Jūs variet aizņemties līdz 200 tūkst. un realizēt savu biznesa plānu vai paplašināt esošo uzņēmumu. 

Pieteikšanās Sefinance.lv kredītam 

Kredīta noformēšana ir nopietns lēmums jebkādos dzīves apstākļos, tāpēc pirms pieņemiet šo lēmumu, pārdomājiet mēneša budžetu. Sefinance.lv mājaslapā jūs variet uzzināt arī savu aptuveno kredītlimitu un pieejamos kredītus, ja ievadīsiet savus mēneša neto ienākumus un kredītsaistību summu.  

Tiklīdz tieciet skaidrībā ar nepieciešamo kredīta summu, aizpildiet pieteikumu, norādot savu e-pastu un telefona numuru. Kreditors izsūtīs jums piedāvājumu dažu minūšu laikā.  

Noteikti vajadzētu iepazīties ar līguma noteikumiem un nosacījumiem pirms kredīta apstiprināšanas, lai izvairītos no kļūdām un nesaprašanas. Aizņemieties atbildīgi.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā