Sefinance.lv

"Sefinance.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

Nosaukums Sefinance.lv - SIA "Sefinance"
Adrese Skanstes iela 7, k-1, Rīga, LV-1013
Telefona nr. 8355, +371 67332317
E-pasts info@sefinance.lv
Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 18:00
Sestdiena 10:00 - 14:00
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Sefinance.lv ir nebanku kreditēšanas iestāde, kas piedāvā plašas aizņemšanas iespējas jebkādiem finanšu jautājumiem. Uzņēmums veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū jau 13 gadus un var lepoties ar vairāk kā 260 tūkst. apkalpotiem klientiem uz vairāk kā 145 miljoniem izsniegtiem eiro.  

Sefinance.lv kredītu piedāvājumi 

Piemēroto finanšu risinājumu Sefinance.lv atradīs gan fiziskās, gan juridiskās personas.  

Sefinance.lv patēriņa kredīts 

Kredīts ir piemērots universālajiem mērķiem – mājokļa labiekārtošanai, neparedzētiem izdevumiem, atpūtai vai jebkādiem maziem un lieliem pirkumiem.  

Jums būs iespēja aizņemties līdz par 25 tūkst. eiro uz laiku līdz 120 mēnešiem.  

Sefinance.lv kredīts remontam 

Aizņemieties veicamajiem remontdarbiem, būvniecībai, pārplānošanai, mēbeļu iegādei un maiņai līdz 25 tūkst. uz 10 gadiem. Gada procentu likme šim kredītam ir no 6,9%.  

Sefinance.lv kredītu apvienošana un pārkreditācija 

Esiet noguris no esošām kredītsaistībām, jo netieciet galā ar vairākiem maksājumiem? Kredītu apvienošana un pārkreditācija palīdzēs stabilizēt izdevumus un samazināt ikmēneša maksājumus, jo apvienojot vairākus kredītus vienā vai tos pārfinansējot jūs iegūsiet labāku procentu likmi.  

Sefinance.lv auto kredīts 

Aizdevums noderēs jebkāda transportlīdzekļa iegādei. Saņemiet naudu savā bankas kontā un iegādājieties automašīnu 30 dienu laikā. Pēc transportlīdzekļa iegādes variet to uzreiz reģistrēt uz sava vārda.  

Sefinance.lv kredīts pret ķīlu 

Aizņemšanās pret ķīlu ir īpaši izdevīga, jo procentu likme ir vien no 2% gadā. Turklāt jums ir iespēja aizņemties līdz 200 tūkst. eiro uz laiku līdz 30 gadiem. 

Izvēlieties šo kredītu, ja plānojiet iegādāties mājokli, jaunu automašīnu vai veikt citus lielus pirkumus.  

Sefinance.lv kredīts nekustamā īpašuma iegādei 

Kredīts lieliski piemērots nelielas būves vai zemes iegādei. Aizņemieties līdz 25 tūkst. eiro un iegādājieties dārza mājiņu, kur baudīt vasaru, garāžu, kur nolikt savu motorlaivu, vai zemi, kur audzēt arbūzus.  

Sefinance.lv kredīts uzņēmumam 

Sāciet savu biznesu ar Sefinance.lv atbalstu. Jūs variet aizņemties līdz 200 tūkst. un realizēt savu biznesa plānu vai paplašināt esošo uzņēmumu. 

Pieteikšanās Sefinance.lv kredītam 

Kredīta noformēšana ir nopietns lēmums jebkādos dzīves apstākļos, tāpēc pirms pieņemiet šo lēmumu, pārdomājiet mēneša budžetu. Sefinance.lv mājaslapā jūs variet uzzināt arī savu aptuveno kredītlimitu un pieejamos kredītus, ja ievadīsiet savus mēneša neto ienākumus un kredītsaistību summu.  

Tiklīdz tieciet skaidrībā ar nepieciešamo kredīta summu, aizpildiet pieteikumu, norādot savu e-pastu un telefona numuru. Kreditors izsūtīs jums piedāvājumu dažu minūšu laikā.  

Noteikti vajadzētu iepazīties ar līguma noteikumiem un nosacījumiem pirms kredīta apstiprināšanas, lai izvairītos no kļūdām un nesaprašanas. Aizņemieties atbildīgi.  

Citas kompānijas