Mogo.lv

"Mogo.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 8000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 7 gadi

Kompānijas dati

Nosaukums Mogo.lv - AS "Mogo"
Adrese Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Telefona nr. +371 66900900
E-pasts info@mogo.lv
Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 18:00
Sestdiena -
Svētdiena -

Mogo.lv ir Eleving Group meitasuzņēmums, kas darbojas vairākās pasaules valstīs: Latvijā, Gruzijā, Rumānijā, Ugandā, Igaunijā, Armēnijā, Somijā, Baltkrievijā, Kenijā, Lietuvā, Moldovā un Uzbekistānā. Mogo.lv būs lieliskā izvēle, ja esiet nolēmis iegādāties jauno auto!  

Mogo.lv auto līzings 

Šis aizdevuma veids paredz iespēju aizņemties no 2 500 līdz 15 000 EUR vēlamās mašīnas iegādei. Atmaksāt kredītu variet 1-7 gadu laikā.  

  • Ir nepieciešama automašīnas novērtēšana; 

  • Finansējuma apjoms – līdz 90% no mašīnas vērtības; 

  • KASKO – pēc izvēles.  

Automašīna, ko iegādāsieties, tiks reģistrēta uz aizdevēja vārda. Tiklīdz kredīta summa tiks segta pilna apjomā, auto kļūs par aizņēmēja īpašumu.  

Mogo.lv aizdevums pret auto 

Kredīts pret nodrošinājumu tiek izsniegts ar 100% finansējumu, līdz ar to jums nebūs jāmeklē, kur dabūt papildu līdzekļus, lai iegādātos vēlamo mašīnu. Ieķīlājiet esošo automašīnu un saņemiet naudu jaunā auto iegādei. Kreditori piedāvā aizņemties līdz 15 000 EUR uz 7 gadiem.  

Aizdevumam pret auto vajadzēs papildu apmaksāt mašīnas novērtēšanas pakalpojumu, taču KASKO joprojām nav obligāts pakalpojums.  

Mogo.lv auto līzings biznesam 

Saņemiet nepieciešamo finansējumu līdz 15 000 EUR automašīnas iegādei biznesa vajadzībām pie Mogo.lv. Līdzīgi kā auto līzingā, kas paredzēts privātpersonām, mašīnu varēsiet nomāt par ikmēneša maksājumiem, kamēr nesegsiet aizdevuma summu pilnā apjomā.  

Arī biznesa klienti KASKO var izvēlēties pēc savas brīvas gribas, bet finansējuma apjoms sastādīs 90% no vēlamās automašīnas vērtības.  

Kā pieteikties Mogo.lv aizdevumam?  

Piemēroto savām vajadzībām automašīnu variet atrast starp vairāk nekā 1000 piedāvājumiem, kas izlikti Mogo mājaslapā. Tiklīdz esiet izvēlējies automašīnu, izvēlaties kredīta vai līzinga summu un atmaksas termiņu.  

Pēc pieteikuma aizpildīšanas un nosūtīšanas kreditors ar jums sazināsies un informēs par individuāli jums izstrādāto piedāvājumu. Pēc tā izvērtēšanas atliek parakstīt līgumu, saņemt naudu un nopirkt auto!  

Citas kompānijas