Primero.lv

Primero.lv logo

"Primero.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 15000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 30 min. Termiņš: 12 mēn. - 7 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsPrimero.lv - AS Primero Finance
AdreseAntonijas iela 3, Rīga, LV-1010
Telefona nr.+371 25333033
E-pastsinfo@primero.lv
Pirmdiena - Piektdiena09:00 - 17:00
Sestdiena-
Svētdiena-

Primero ir jūsu uzticams sabiedrotais auto sapņu īstenošanā, kas ar spāņu izcelsmes vārdu simbolizē līderību un mūsu pamatvērtības: mērķtiecību, drosmi, enerģiju un mīlestību pret automobiļiem. Mēs piedāvājam elastīgus nosacījumus auto aizdevumiem, nodrošinot komfortu, dinamiku un jaudu jūsu auto piedzīvojumos. 

Auto kredīta piedāvājums  

Primero ļauj jums saņemt naudu tieši savā bankas kontā, dodot iespēju izvēlēties jūsu ideālo auto bez ierobežojumiem un pirmās iemaksas. Mūsu zemā procentu likme, sākot no 8.4% gadā, un iespēja saņemt finansējumu 60 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas, padara auto iegādi vēl pievilcīgāku. 

Kā saņemt kredītu ar Primero?  

Auto iegādes process ar Primero ir vienkāršs un ērts: 

  • Izvēlies aizdevuma summu un termiņu. 

  • Reģistrējies mūsu tiešsaistes platformā, aizpildot pieteikumu. 

  • Noslēdz līgumu un saņem aizdevumu dažu minūšu laikā. 

  • Izvēlies savu sapņu auto un bauda braucienu. 

Klientu atsauksmes un izpalīdzība  

Mūsu klientu atsauksmes ir mūsu darbības sirdspuksts, kas palīdz mums veidot ilgtspējīgu un uzticamu sadarbību. Mūsu klienti uzsver mūsu izpalīdzību un augsto servisa kvalitāti. 

Kāpēc izvēlēties Primero?  

Izvēloties Primero auto kredītu, jūs saņemsiet: 

  • Iespēju iegādāties gan lietotu, gan mazlietotu auto bez pirmās iemaksas. 

  • Tūlītēju auto īpašumtiesību reģistrāciju uz sava vārda. 

  • Ātru un vienkāršu auto iegādes procesu bez liekām formalitātēm. 

Mūsu vērtības un sadarbības partneri  

Primero vērtības - drosmi, enerģiju, mērķtiecību un mīlestību - veido mūsu uzņēmuma pamatu. Mēs lepojamies ar plašu sadarbības partneru tīklu visā Latvijā, kas ļauj mūsu klientiem viegli piekļūt labākajiem auto piedāvājumiem. Kļūstot par Primero partneri, jūs gūsiet ne tikai uzticamu finanšu atbalstu, bet arī vērtīgas priekšrocības jūsu uzņēmumam. 

Primero ir tevis izvēlētais ceļabiedrs auto sapņu īstenošanā, nodrošinot ne tikai finansējumu, bet arī uzticību un atbalstu visā auto iegādes ceļā. 

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas blakusKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā