Soso.lv

Kreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsā

"Soso.lv" priekšrocības

Summa: 50 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsSoso.lv - SOSO
AdreseLielā iela 9, Saldus, LV-3801
Telefona nr.+371 23371842
E-pastsinfo@soso.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00-18:00
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Soso.lv darbojas kā neatkarīgs starpnieks starp kredītu devējiem un kredītu ņēmējiem, jo apkopo informāciju par visiem kreditēšanas piedāvājumiem un palīdz piemeklēt piemērotāko variantu.  

Kāpēc izvēlēties kredītu ar Soso.lv?  

Latvijā ir daudz finanšu iestādes, kas piedāvā kreditēšanas pakalpojumus, taču personīgi sameklēt informāciju par katru ir laikietilpīgi. Tas noteikti neatmaksājas, ja kredīts ir nepieciešams ātri. Tieši tāpēc vislabāk izvēlēties uzņēmumu, kas palīdzēs piemeklēt piemēroto jūsu vajadzībām kreditoru.  

  • Vienkārša pieteikšanās kredītam tiešsaistē – aizpildiet online pieteikumu un saņemiet atbildi dažās minūtēs; 

  • Atteikšanās no komisijas maksām, tādējādi ietaupot aizņēmēju naudu un samazinot izdevumus; 

  • Individuālo piedāvājumu piemeklēšana, atbilstoši jūsu noradāmajām vēlmēm.  

Piedāvājumu summa ir no 50 līdz 7000 eiro, bet atmaksas termiņš līdz 1 gadam. Pieteikumā norādiet vēlamo summu un kredīta segšanas laiku. Aizņemties naudu var Latvijas rezidenti no 18 līdz 75 gadiem ar regulāriem ienākumiem.  

Ņemiet vērā, ka nauda var tikt pārskaitīta tikai uz norēķinu kontu, kas reģistrēts kādā Latvijas teritorijā strādājošā bankā. Turklāt bankas kontam jābūt reģistrētam tieši uz aizņēmēja vārda.  

Kā saņemt un veikt Soso.lv kredīta atmaksu?  

Gan aizdevuma saņemšanas, gan atmaksas process neaizņems daudz laika, jo ir maksimāli vienkāršots.  

Lai saņemtu kredītu:

  1. Izvēlieties piedāvājumu un aizpildiet pieteikumu, norādot visus nepieciešamos datus; 

  1. Saņemiet apstiprinājumu e-pastā vai īsziņā 15 minūšu laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas; 

  1. Saņemiet naudu savā bankas kontā*. 

* Jūs saņemsiet pārskaitījumu uzreiz, ja abi ar kreditoru izmantojiet vienas bankas pakalpojumus. Citā gadījumā, tas var aizņemt līdz vienai darba dienai.  

Veikt kredīta atmaksu varat:

  • Internetbankā – norādiet maksājuma mērķī līguma numuru; 

  • Klātienē – aizdevēja filiālē, ja tāda ir, vai bankā, pastā; 

  • Jūsu klienta profilā, ko nodrošina vairāki aizdēvēji.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāCreamcredit.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSoso.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā