Ferratum.lv

"Ferratum.lv" priekšrocības

Summa: 400 € - 4000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 30 min. Termiņš: 62 d. - 5 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

Nosaukums Ferratum.lv - Multitude Bank p.l.c
Adrese ST Business Centre 120, GZR 1027, Malta
Telefona nr. +371 66100023
E-pasts info@ferratumbank.lv
Pirmdiena - Piektdiena 8:00 - 20:00
Sestdiena 10:00 - 18:00
Svētdiena 10:00 - 18:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

Ferratum.lv ir daļa no starptautiskā digitālo finanšu pakalpojumu sniedzēja Multitude Group. Uzņēmuma vērtības iekļauj spēju sniegt profesionālus produktus un apkalpošanu, inovāciju iekļaušanu darbā, palielinot konkurētspēju tirgū, ētisko principu attīstību, lai uzticētos ne vien darbinieki, bet arī uzņēmuma klienti.  

Ferratum produkti 

Kompānija šobrīd piedāvā vairākus pārdomātus finansiālus produktus, tai skaitā kredītlīniju, patēriņa kredītu, īstermiņa aizdevumu, auto kredītu un kredītu apvienošanu. Taču vispopulārākie Ferratum.lv produkti ir pirmie divi minētie pakalpojumi. 

Ferratum.lv kredītlīnija 

Kredītlīnija vienmēr tiek uzskatīta par elastīgu aizdevumu, jo darbojas līdzīgi kredītkartei. Piešķirto kredītlimitu aizņēmējs var izmantot pēc saviem ieskatiem pa daļām vai izlietojot uzreiz visu summu. Turklāt procenti tiek aprēķināti par summu, kas bija izlietota.  

Ferratum.lv aizņēmējs var katru mēnesi kredītlīniju atmaksāt ar minimāliem ikmēneša maksājumiem vai brīvi palielinot maksājuma summu, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem. Turklāt atmaksāto summu ir iespējams jebkurā brīdī, kamēr darbojas līgums, izmantot atkārtoti.  

Noformējiet kredītlīniju uz summu no 800 līdz 4000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.  

Ferratum.lv patēriņa kredīts 

Patēriņa kredīts ir universālais aizdevums, ko izmanto visdažādākiem mērķiem. Iespējama aizdevuma summa no 2000 līdz 15000 eiro var tikt izmantota mājokļa remontam, automašīnas iegādei, plastiskajām operācijām, mēbeļu un tehnikas iegādei u.c.  

Summu aizņēmējs var pakāpeniski atdot 7 gadu laikā vai ātrāk, pieturoties izveidotājam maksājumu grafikam. Turklāt procentu likme patēriņa kredītiem parasti ir zemāka salīdzinājuma ar īstermiņa kredītiem, līdz ar to nebūs jāizjūt pārāk liela finansiālā slodze.  

Kas var aizņemties pie Ferratum.lv? 

Pieteikties vienam no kredītiem variet, ja atbilstiet šīm prasībām:  

  • Jūsu vecums no 19 līdz 75 gadiem; 

  • Jūs esiet LR rezidents; 

  • Jums ir norēķinu konts vienā no Latvijas bankām; 

  • Jums ir oficiāli un stabili ikmēneša ienākumi; 

  • Jūsu kredītsaistības nepārsniedz 40% no ienākumiem; 

  • Jums ir laba kredītvēsture.  

Atbilstība šiem noteikumiem gandrīz simtprocentīgi garantē kredīta piešķiršanu un izdevīgu nosacījumu saņemšanu. Taču, protams, vienmēr jāatceras par atbildīgu aizņemšanos.  

Citas kompānijas