Ferratum.lv

Kreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplī

"Ferratum.lv" priekšrocības

Summa: 400 € - 4000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 30 min. Termiņš: 62 d. - 5 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsFerratum.lv - Multitude Bank p.l.c
AdreseST Business Centre 120, GZR 1027, Malta
Telefona nr.+371 66100023
E-pastsinfo@ferratumbank.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00 - 20:00
Sestdiena10:00 - 18:00
Svētdiena10:00 - 18:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

Ferratum.lv ir daļa no starptautiskā digitālo finanšu pakalpojumu sniedzēja Multitude Group. Uzņēmuma vērtības iekļauj spēju sniegt profesionālus produktus un apkalpošanu, inovāciju iekļaušanu darbā, palielinot konkurētspēju tirgū, ētisko principu attīstību, lai uzticētos ne vien darbinieki, bet arī uzņēmuma klienti.  

Ferratum produkti 

Kompānija šobrīd piedāvā vairākus pārdomātus finansiālus produktus, tai skaitā kredītlīniju, patēriņa kredītu, īstermiņa aizdevumu, auto kredītu un kredītu apvienošanu. Taču vispopulārākie Ferratum.lv produkti ir pirmie divi minētie pakalpojumi. 

Ferratum.lv kredītlīnija 

Kredītlīnija vienmēr tiek uzskatīta par elastīgu aizdevumu, jo darbojas līdzīgi kredītkartei. Piešķirto kredītlimitu aizņēmējs var izmantot pēc saviem ieskatiem pa daļām vai izlietojot uzreiz visu summu. Turklāt procenti tiek aprēķināti par summu, kas bija izlietota.  

Ferratum.lv aizņēmējs var katru mēnesi kredītlīniju atmaksāt ar minimāliem ikmēneša maksājumiem vai brīvi palielinot maksājuma summu, tādējādi ietaupot uz procentu maksājumiem. Turklāt atmaksāto summu ir iespējams jebkurā brīdī, kamēr darbojas līgums, izmantot atkārtoti.  

Noformējiet kredītlīniju uz summu no 800 līdz 4000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem.  

Ferratum.lv patēriņa kredīts 

Patēriņa kredīts ir universālais aizdevums, ko izmanto visdažādākiem mērķiem. Iespējama aizdevuma summa no 2000 līdz 15000 eiro var tikt izmantota mājokļa remontam, automašīnas iegādei, plastiskajām operācijām, mēbeļu un tehnikas iegādei u.c.  

Summu aizņēmējs var pakāpeniski atdot 7 gadu laikā vai ātrāk, pieturoties izveidotājam maksājumu grafikam. Turklāt procentu likme patēriņa kredītiem parasti ir zemāka salīdzinājuma ar īstermiņa kredītiem, līdz ar to nebūs jāizjūt pārāk liela finansiālā slodze.  

Kas var aizņemties pie Ferratum.lv? 

Pieteikties vienam no kredītiem variet, ja atbilstiet šīm prasībām:  

  • Jūsu vecums no 19 līdz 75 gadiem; 

  • Jūs esiet LR rezidents; 

  • Jums ir norēķinu konts vienā no Latvijas bankām; 

  • Jums ir oficiāli un stabili ikmēneša ienākumi; 

  • Jūsu kredītsaistības nepārsniedz 40% no ienākumiem; 

  • Jums ir laba kredītvēsture.  

Atbilstība šiem noteikumiem gandrīz simtprocentīgi garantē kredīta piešķiršanu un izdevīgu nosacījumu saņemšanu. Taču, protams, vienmēr jāatceras par atbildīgu aizņemšanos.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā