Credit24.lv

Kreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsā

"Credit24.lv" priekšrocības

Summa: 400 € - 7000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 10 min. Termiņš: 62 d. - 5 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsCredit24.lv - SIA IPF Digital Latvia
AdreseŪnijas iela 8 k-6, Rīga, LV-1084
Telefona nr.+371 20140014
E-pastsinfo@credit24.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00 - 20:00
Sestdiena11:00 - 15:00
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

Credit24.lv ir Latvijas finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas galvenokārt piedāvā īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumus privātpersonām. Zīmols Credit24.lv pieder SIA IPF Digital Latvia, savukārt tas pieder Lielbritānijā reģistrētai kompānijai Personal Finance.  

Credit24.lv pakalpojumi 

Kredītkompānija piedāvā vairākus kredītu veidus, to starpā ir: 

 • Patēriņa kredīti, kas piemēroti jebkādiem mērķiem – kāzām, veselībai, pirkumu veikšanai; 

 • Kredītlīnija, lai būtu drošs, ka nepieciešamie naudas līdzekļi būs tieši vajadzīgajā brīdī; 

 • Pārkreditācija, lai apvienotu vairākus kredītus vienā; 

 • Auto kredīti, kas noderēs automašīnas iegādei; 

 • Ātrie kredīti jeb SMS kredīti – saņemiet naudu zibenīgi.  

Visiem minētajiem finanšu pakalpojumiem aizņēmēji var pieteikties ērti Credit24.lv mājaslapā. Netērējiet laiku aizdevumu noformēšanai, ja variet visu izdarīt online.  

Credit24 priekšrocības 

Finanšu kompānijas Credi24.lv priekšrocības ir ievērojamas:  

 • Ērts process.  

Credit24.lv darbojas tiešsaistē, līdz ar to jums nav jādodas uz kompānijas ofisu, lai saņemtu vēlamo aizdevumu. Aizpildiet pieteikumu kredītam omulīgajā mājas atmosfērā.  

 • Ātra izskatīšana. 

Pieteikumi tiek izskatīti maksimāli ātrā laikā – vidēji līdz 15 minūtēm. Līdz ar to jums nebūs ilgi jāgaida līdz naudas ieskaitīšanai kontā, īpaši, ja ar kreditoru lietojiet vienas bankas pakalpojumus.  

 • Plaša izvēle.  

Credit24 piedāvā aizdevumus jebkurām dzīves situācijām, tāpēc variet būt pārliecināts, ka piemeklēsiet savām vajadzībām piemērotāko variantu.  

 • Caurskatāmība.  

Credit24.lv aizdevumu nosacījumi vienmēr ir skaidri noformulēti un nekas netiek slēpts no aizņēmējiem. Turklāt kreditoru regulē Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK).  

 • Klientu atbalsts.  

Credit24.lv nodrošina klientu atbalstu gan tiešsaistē, gan telefoniski savā darba laikā, kas pārsvarā ir katru dienu.  

 • Nekādu komisiju. 

Credit24.lv pozicionē sevi kā aizdevēju, pie kura nav jāmaksā komisijas maksas par pakalpojumiem.  

 • Drošība.  

Kreditors piedāvā pakalpojumu MIERS, kas palīdzēs atgūties sarežģītajos finansiālajos apstākļos.  

Pakalpojums MIERS 

Nepārprotami dzīvē nevar paredzēt visu, tāpēc, lai pasargātu sevi no neparedzētām situācijām, kas skar finansiālo stabilitāti, piesakiet pakalpojumu MIERS. Tas ir kredītbrīvdienas, kuras var izmantot tiešām sarežģītajos finansiālajos apstākļos, piemēram, piedzimstot bērnam, mainot dzīvesvietu vai pazaudējot darbspēju vai darbu.  

Šis pakalpojums Credit24.lv aizņēmējiem būs pieejams tikai par 2,95 EUR/mēn. Piesakieties kredītbrīvdienām pēc vismaz trīs apmaksātajiem rēķiniem un saglabājiet mieru.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā