Moneza.lv

"Moneza.lv" priekšrocības

Summa: 200 € - 2000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 62 d. - 2 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

Nosaukums SIA "OC Finance"
Adrese Dzirnavu iela 42, Rīga, LV-1010
Telefona nr. +371 67671888
E-pasts info@moneza.lv
Pirmdiena - Piektdiena 8:00 - 18:00
Sestdiena -
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Moneza.lv informācija

Moneza.lv ir finanšu uzņēmuma SIA OC FINANCE, kas darbojas kopš 2009. gada, daļa. Šobrīd zīmolam ir piedāvājumā vairāki kredītu piedāvājumi – katra cilvēka gaumei un vajadzībām. Ir iespējams izvēlēties galvenos Moneza.lv produktus – kredītlīniju vai patēriņa kredītu, vai pakārtotus tiem piedāvājumus – kredītu auto iegādei, remontam, izglītībai, ceļojumam, sadzīves tehnikas iegādei.  

Galvenie Moneza.lv produkti 

Savus pakalpojumus Moneza.lv piedāvā Latvijas Republikas rezidentiem, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Ja aizņēmējam ir regulāri un oficiāli ikmēneša ienākumi un iepriekšējā kredītpieredze ir bez negatīviem ierakstiem, būs iespēja saņemt aizdevumu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.  

Moneza.lv patēriņa kredīts 

Izvēloties patēriņa kredītu, jums būs iespēja aizņemties no 200 līdz 5000 eiro uz laiku no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem, turklāt nebūs jāmaksā komisijas maksa par kredīta noformēšanu.  

Lai saņemtu vēlamo summu, jums ir jāaizpilda pieteikums Moneza.lv. Atbilde tiks sniegta pāris minūšu laikā, nosūtot ziņu e-pastā un īsziņā. Apstiprināta kredīta summa uz aizņēmēja bankas kontu tiks pārskaitīta 5 dienu laikā, taču ir iespēja izmantot ātrā pārskaitījuma maksas pakalpojumu, lai naudu saņemtu tajā pašā dienā.  

Moneza.lv kredītlīnija 

Kredītlīnija lieliski piemērota ikdienas tēriņiem. Jūs variet aizņemties līdz 2000 eiro uz laiku līdz 2 gadiem. Noformētās kredītlīnijas summa tiks piešķirta 15 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas, turklāt par to nav jāmaksā komisijas maksa.  

Katru mēnesi aizņēmējam būs jāveic minimālais mēneša maksājums, kas tiek aprēķināts, pamatojoties uz pamatsummu un procentiem. Taču procenti tiks aprēķināti tikai par summu, kas reāli tika izlietota, tāpēc, ja veiksiet atmaksu ātrāk, izdosies ietaupīt.  

Kāpēc izvēlēties Moneza.lv?  

Moneza.lv pamatā ir liela pieredze finanšu jomā, tāpēc saviem klientiem viņi piedāvā vislabāko:  

  • Fiksēto procentu likmi; 

  • Pielāgoto mēneša maksājumu;  

  • Bezmaksas kredīta noformēšanu; 

  • Profesionālu klientu atbalsta servisu; 

  • Caurspīdīgus kredītu nosacījumus; 

  • Vienkāršu pieteikšanos kredītam.  

Papildu šim priekšrocībām Moneza.lv piedāvā iespēju pārlikt jeb pagarināt maksājumu, lai pasargātu klientu kredītvēsturi no negatīviem ierakstiem. 

Citas kompānijas