Finlo.lv

Kreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsā

"Finlo.lv" priekšrocības

Summa: 1000 € - 150000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 3 d. Termiņš: 12 mēn. - 15 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsFinlo.lv - SIA Digital Investment MGMT
AdreseBukultu iela 11, Rīga, LV-1005
Telefona nr.+371 67199606
E-pastsinfo@finlo.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00-17:00
Sestdiena-
Svētdiena-

Finlo.lv ir daļa no SIA “Digital Investment MGMT” un darbojas Latvijas finanšu tirgū kopš 2013. gada. Uzņēmums piedāvā mūsdienīgu pieeju kredītu izsniegšanai, īpaši koncentrējoties uz nekustamā īpašuma nodrošinājumu. Viņu mērķis ir sniegt klientiem ātrus un kvalitatīvus kredītu pakalpojumus, pilnībā ievērojot likumdošanas prasības un ētiskos principus.

Finlo.lv galvenās priekšrocības

 • Ātrums: Finlo.lv ļoti ātri reaģē uz klientu pieprasījumiem. Jaunie klienti var aizpildīt pieteikumu tiešsaistē, un jau vienas darba dienas laikā saņemt piedāvājumu.
 • Elastīgums: Uzņēmums saprot klientu dažādās vajadzības un spēj pielāgot maksājumu grafiku atbilstoši klienta vēlmēm un finansiālajām iespējām.
 • Pieejamība: Bez liekas birokrātijas un sarežģītiem procesiem klienti var viegli aizpildīt pieteikumu tiešsaistē un saņemt aizdevuma piedāvājumu.

Finlo.lv piedāvājumu klāsts

Finlo.lv piedāvājumā ietilpst dažādi kredītu veidi: 

 • Hipotekārais kredīts;
 • Kredīts biznesa attīstībai;
 • Kredīts ēku būvniecībai;
 • Kredīts zemniekiem;
 • Kredītu apvienošana. 

Kredīts var tikt izsniegts pret nekustamā īpašuma ķīlu uz laiku līdz 15 gadiem. Gada procentu likme no 9% + Euribor, taču nosacījumi vienmēr tiek izvērtēti individuāli. 

Kā pieteikties kredītam pie Finlo.lv?

Lai pieteiktos kredītam, jums jāseko šiem vienkāršiem soļiem:

 1. Aizpildiet pieteikumu Finlo.lv

Veidlapā būs jānorāda svarīga informācija par sevi, piemēram, personas dati, ienākumi un kredīta summa, ko plānojat aizņemties. Aizpildot šo informāciju precīzi un rūpīgi, jūs nodrošināsiet, ka pieteikums tiks ātri apstrādāts.

 1. Gaidiet piedāvājumu

Parasti kreditors sniedz atbildi dažu minūšu vai stundu laikā. Kreditors atsūtīs precīzus kredīta nosacījumus, tai skaitā informāciju par jums piešķirto procentu likmi un maksājumu grafiku. 

 1. Apstipriniet līgumu

Līguma apstiprināšana ir svarīgs solis ceļā uz kredīta saņemšanu. Rūpīgi izlasiet nosacījumus pirms to parakstīt. 

 1. Saņemiet kredītu

Kad līgums tiks apstiprināts no jūsu puses, Finlo.lv pārskaitīs kredīta summu uz norādīto bankas kontu. 

Izmantojiet Finlo.lv, lai viegli atrastu vispiemērotāko risinājumu savām finansiālajām vajadzībām! 

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā