Incredit.lv

Incredit.lv logo

"Incredit.lv" priekšrocības

Summa: 100 € - 15000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 30 min. Termiņš: 90 d. - 7 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsIncredit.lv - SIA InCREDIT GROUP
AdreseKr.Barona 130 k4, Rīga LV-1012
Telefona nr.+371 67199100
E-pastsinfo@incredit.lv
Pirmdiena - Piektdiena9:00 - 18:00
Sestdiena-
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Finansiālā stabilitāte ar Incredit.lv 

Aizdevējs Incredit.lv piešķir naudas aizdevumus, kas palīdz nodrošināt finansiālo stabilitāti ārkārtas situācijās. Pieteikšanās process ir optimizēts un ātrs, sniedzot atbildi jau 30 minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas, kas padara Incredit par ātru finansiālo risinājumu avotu. Līdz ar to atvieglojot jums pieteikšanos un naudas saņemšanu. Lai pieteiktos, jums vajadzēs interneta pieslēgumu un aktīvu bankas kontu Latvijā. Kā arī jums jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem un  vecuma grupā no 21 līdz 70 gadiem. 

Bezprocentu kredīta iespējas ar Incredit 

Incredit piedāvā bezprocentu kredītu, kas nozīmē 0% procentu likmi pirmajā mēnesī. Tas sniedz ievērojamu ietaupījumu aizņēmējiem, vienlaikus saglabājot skaidrus un saprotamus aizdevuma nosacījumus. Šāds piemērs ļaus jums labāk saprast piedāvājumu: kredīts PRIMA 700€ uz 12 mēnešiem, noformējot tiešsaitē, mēneša maksājums ir 70€, kopējā atmaksājamā summa ir 840€, Aizņēmuma likme ir 0%, GPL ir 41.30%, noformējot kreditēšanas centros ir jāmaksā papildu noformēšanas maksa 5€ vai 10€, atkarībā no kredīta summas. Incredit.lv piedāvātajiem kredītiem, minimālā GPL likme ir 23.15% un maksimālā GPL likme ir 53.27%. 

Plašs aizdevumu klāsts 

Incredit.lv klientiem ir pieejama plaša aizdevumu veidu izvēle, tostarp patēriņa kredīti, auto iegādes kredīti un kredītlīnijas. Šie aizdevumi atbilst dažādām finansiālajām vajadzībām, piemēram, ārkārtas medicīniskajiem izdevumiem vai neplānotiem pirkumiem. 

Kāpēc izvēlēties Incredit tiešsaistes kredītus? 

Incredit.lv izceļas ar savu elastību un pieejamību, ļaujot klientiem pieteikties kredītam no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Pievienotais bonuss ir iespēja izvēlēties līdz pat 84 mēnešu garu atmaksas termiņu, nodrošinot pietiekami ilgu periodu finansiālajai atveseļošanai. 

Riski un atbildīgas aizņemšanās nozīme 

Lai gan Incredit.lv piedāvā pievilcīgus un pieejamus finanšu risinājumus, būtiska ir klientu atbildība un apzinātība par iespējamajiem riskiem. Neapmaksātas saistības var novest pie parāda piedziņas un negatīvas ietekmes uz kredītvēsturi, tāpēc finansiālās saistības jāuzņemas atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savu spēju tās segt. 

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā