Tfbank.lv

"Tfbank.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 15000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 1 d. Termiņš: 12 mēn. - 7 gadi

Kompānijas dati

Nosaukums AB "TF Bank"
Adrese Dēļu iela 4, LV-1004, Rīga, Latvija
Telefona nr. +371 66090800
E-pasts info@tfbank.lv
Pirmdiena - Piektdiena 9:00-18:00
Sestdiena -
Svētdiena -

TF Bank ir dibināta tālajā 1987. gadā Zviedrijā, taču savu darbību Latvijā uzsāka 2016. gada rudenī. Šobrīd banka patēriņa kreditēšanu sniedz vairākās Eiropas valstīs – Latvijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Austrijā, Polijā, Igaunijā un Lietuvā.  

TF Bank kreditēšana 

TF Bank prioritāte ir neapgrūtinoši un elastīgi aizdevumi ar sapratīgiem katram aizņēmējam nosacījumiem. Kreditors vienmēr rūpīgi izvērtē katra klienta kredītreitingu, lai varētu piešķirts individuāli viņam izstrādāto piedāvājumu, ko aizņēmējs spēs segt vēlamajā laika periodā.  

Kreditors piedāvā 4 vienkāršus kredītus:

  • Naudas kredīts – no 500 līdz 15 000 EUR. Šim kredīta veidam nav nepieciešama ķīla un to droši var izmantot jebkādu mērķu sasniegšanai.  

  • Auto kredīts – no 1000 līdz 15 000 EUR. Lai saņemtu vēlamo summu, nevajadzēs novērtēt auto un pēc naudas saņemšanas mašīnu varēsiet iegādāties divu mēnešu laikā.  

  • Kredīts remontam – no 5000 līdz 15 000 EUR. Kredīta nosaukums runā pats par sevi. Saņemiet vajadzīgu remontam naudu bez nodrošinājuma.  

  • Pārkreditācija – no 1000 līdz 15 000 EUR. Variet apvienot vairākus esošus kredītus vienā vai pārskatīt un iegūt labākus nosacījumus vienam lielam aizdevumam.  

Visus kredītus ir iespējams segt 12-84 mēnešu laikā. Turklāt preču iegādes vietās variet interesēties par TF Bank nomaksu.  

Kā saņemt aizdevumu pie TF Bank? 

Banka izsniedz aizdevumus vien personām no 22 gadiem, kuriem ir pastāvīga dzīvesvieta Latvijā un oficiāli ienākumi.  

  1. Izvēlieties piemērotāko kredīta veidu; 

  1. Aizpildiet pieteikumu, norādot prasītos datus; 

  1. Pievienojiet bankas konta pārskatu; 

  1. Sagaidiet apstiprinājumu un parakstiet līgumu neizejot no mājām*; 

  1. Saņemiet naudu savā Latvijas bankas kontā.  

* Līgumu ir iespējams parakstīt ar Smart ID, elektronisko parakstu vai piesakiet līguma piegādi ar kurjera starpniecību. 

Maksājuma veikšana par TF Bank kredītiem 

Kredītsaistības vienmēr ir nepieciešams veikt laikā, lai nerastos nepatīkamās sekas. Šobrīd bankai ir atvērts konts Swedbank, līdz ar to variet visus maksājumus veikt uz šo norēķinu kontu.  

TF Bank saviem klientiem katru mēnesi pēc 26. datuma nosūta rēķinus, kuros var atrast “references numuru”, kas obligāti, veicot maksājumu, jānorāda maksājuma mērķī. Tā jūs nodrošināsiet maksājuma pievienošanu savu kredītsaistību atmaksai. 

Citas kompānijas