Tfbank.lv

reditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiem

"Tfbank.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 15000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 1 d. Termiņš: 12 mēn. - 7 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsAB "TF Bank"
AdreseDēļu iela 4, LV-1004, Rīga, Latvija
Telefona nr.+371 66090800
E-pastsinfo@tfbank.lv
Pirmdiena - Piektdiena9:00-18:00
Sestdiena-
Svētdiena-

TF Bank ir dibināta tālajā 1987. gadā Zviedrijā, taču savu darbību Latvijā uzsāka 2016. gada rudenī. Šobrīd banka patēriņa kreditēšanu sniedz vairākās Eiropas valstīs – Latvijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Austrijā, Polijā, Igaunijā un Lietuvā.  

TF Bank kreditēšana 

TF Bank prioritāte ir neapgrūtinoši un elastīgi aizdevumi ar sapratīgiem katram aizņēmējam nosacījumiem. Kreditors vienmēr rūpīgi izvērtē katra klienta kredītreitingu, lai varētu piešķirts individuāli viņam izstrādāto piedāvājumu, ko aizņēmējs spēs segt vēlamajā laika periodā.  

Kreditors piedāvā 4 vienkāršus kredītus:

  • Naudas kredīts – no 500 līdz 15 000 EUR. Šim kredīta veidam nav nepieciešama ķīla un to droši var izmantot jebkādu mērķu sasniegšanai.  

  • Auto kredīts – no 1000 līdz 15 000 EUR. Lai saņemtu vēlamo summu, nevajadzēs novērtēt auto un pēc naudas saņemšanas mašīnu varēsiet iegādāties divu mēnešu laikā.  

  • Kredīts remontam – no 5000 līdz 15 000 EUR. Kredīta nosaukums runā pats par sevi. Saņemiet vajadzīgu remontam naudu bez nodrošinājuma.  

  • Pārkreditācija – no 1000 līdz 15 000 EUR. Variet apvienot vairākus esošus kredītus vienā vai pārskatīt un iegūt labākus nosacījumus vienam lielam aizdevumam.  

Visus kredītus ir iespējams segt 12-84 mēnešu laikā. Turklāt preču iegādes vietās variet interesēties par TF Bank nomaksu.  

Kā saņemt aizdevumu pie TF Bank? 

Banka izsniedz aizdevumus vien personām no 22 gadiem, kuriem ir pastāvīga dzīvesvieta Latvijā un oficiāli ienākumi.  

  1. Izvēlieties piemērotāko kredīta veidu; 

  1. Aizpildiet pieteikumu, norādot prasītos datus; 

  1. Pievienojiet bankas konta pārskatu; 

  1. Sagaidiet apstiprinājumu un parakstiet līgumu neizejot no mājām*; 

  1. Saņemiet naudu savā Latvijas bankas kontā.  

* Līgumu ir iespējams parakstīt ar Smart ID, elektronisko parakstu vai piesakiet līguma piegādi ar kurjera starpniecību. 

Maksājuma veikšana par TF Bank kredītiem 

Kredītsaistības vienmēr ir nepieciešams veikt laikā, lai nerastos nepatīkamās sekas. Šobrīd bankai ir atvērts konts Swedbank, līdz ar to variet visus maksājumus veikt uz šo norēķinu kontu.  

TF Bank saviem klientiem katru mēnesi pēc 26. datuma nosūta rēķinus, kuros var atrast “references numuru”, kas obligāti, veicot maksājumu, jānorāda maksājuma mērķī. Tā jūs nodrošināsiet maksājuma pievienošanu savu kredītsaistību atmaksai. 

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā