Creditea.lv

Kreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsās

"Creditea.lv" priekšrocības

Summa: 100 € - 7000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 5 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsCreditea.lv - SIA "IPF Digital Latvia"
Adrese13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
Telefona nr.+371 23778866
E-pastsinfo@creditea.lv
Pirmdiena - Piektdiena08:00 - 20:00
Sestdiena11:00 - 15:00
Svētdiena-

Creditea.lv ir Lielbritānijā reģistrētās finanšu kompānijas International Personal Finance zīmols, kas piedāvā savus pakalpojumus Latvijā. Tādējādi, izvēloties Creditea.lv pakalpojumus, jūs uzticēsieties profesionāļiem, kas darbojas Latvijas tirgū jau vairāk kā 17 gadus.  

Creditea.lv pakalpojumi 

Neskatoties uz to, ka Creditea.lv sāka darboties salīdzinoši nesen, tai ir piedāvājumā divi konkurētspējīgi kreditēšanas piedāvājumi.  

Digitāls Creditea konts un Mastercard debetkarte  

Iespējams saņemt līdz 7000 eiro un savu personīgu norēķinu karti. Pirmos trīs mēnešus par kartes lietošanu nebūs jāmaksā, vēlāk – 4,95 EUR/mēn. Taču lietotājiem būs pieejama bonusa sistēma, jo par pirkumiem tiešsaistē ar šo karti būs iespējams saņemt atpakaļ līdz 2% no iztērētās summas.  

Creditea kredītkarti jūs varēsiet izmantot visā pasaulē bez komisijas maksām, kas noteikti ir vērtīgs ieguvums.  

Creditea kredītlīnija 

Ja nevēlieties izmantot Creditea karti, variet pieteikties kredītlīnijai, kuru jebkurā laikā varēsiet pārskaitīt uz savu esošo Latvijas bankas kontu. Izmantojot šo variantu, jums būs jāmaksā lietošanas maksa vien par summu, ko esiet reāli izmantojis. Atmaksājot iztērēto naudu atpakaļ konkrētā periodā – ietaupīsiet procentu maksājumos.  

Creditea mobilā lietotne 

Abiem minētajiem pakalpojumiem jums būs pieejama Creditea mobilā lietotne, kur ērti varēsiet sekot līdzi piešķirtajam kredīta limitam. Lietotnē varēsiet veikt maksājumu par kredītu, veikt pārskaitījumu uz savu bankas kontu, uzstādīt atgādinājumu par maksājuma datuma tuvošanos u.c. noderīgas lietas.  

Prasības Creditea.lv aizņēmējiem 

  • Creditea savu pakalpojumus piedāvā Latvijas pastāvīgiem iedzīvotājiem no 18 gadiem.  

  • Jums jābūt maksātspējīgam aizņēmējam, kas nozīmē, ka augsti tiks novērtēti oficiāli un regulāri ienākumi.  

  • Kredīts var tikt piešķirts tikai personām ar pozitīvu kredītvēsturi. 

Creditea novērtē savus klientus, tāpēc bieži veido kampaņas, kas iepriecina pastāvīgos klientus.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā