Bino.lv

Kreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsā

"Bino.lv" priekšrocības

Summa: 50 € - 5000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 7 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsBino.lv - SIA Extra Credit
AdreseSkanstes iela 52, Rīga, LV-1013
Telefona nr.+371 80205030
E-pastsinfo@bino.lv
Pirmdiena - Piektdiena7:00 - 23:00
Sestdiena7:00 - 23:00
Svētdiena7:00 - 23:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

Bino.lv pakalpojumi ir pieejami katru dienu, līdz ar to pieteikšanās aizdevumam noris ātri. Turklāt pateicoties finanšu kompānijas apkalpošanai tiešsaistē, jūs varēsiet saņemt aizdevumu maksimāli ērti.  

Bino.lv kredītlīnija 

Bino.lv attīsta kredītlīnijas pakalpojumu, sniedzot saviem klientiem labākās iespējas. Jūs variet aizņemties no 50 līdz 3000 eiro un izmantot šo kredīta summu visu uzreiz vai pa daļām, atkarībā no noformēšanas mērķa. Taču atcerieties, procenti jāmaksā tieši par izmanto kredītlimita daļu.  

Minimālo ikmēneša maksājumu, kas nosedz kredīta pamatdaļu un procentus, aizņēmējs var izvēlēties pats, taču tas nevar būt mazāks par 25 eiro mēnesī. Taču, ja vēlaties ietaupīt un nepārmaksāt procentus, ja variet, sedziet mēnesī lielāku summu.  

Bino.lv izmantošanas priekšrocības 

 • Vienkāršots reģistrācijas process. Jūs izveidosiet profilu, kur turpmāk varēsiet ērti sekot līdzi savām kredītsaistībām.  

 • Operatīva kredītpieteikuma izskatīšana un atbildes sniegšana. Naudas saņemšana 15 minūtēs.  

 • Zema maksa par kredītlīnijas izmantošanu. Jums būs jāmaksā tikai par izmantoto kredītlimita daļu.  

 • Profesionāla klientu atbalsta komanda. Atrisiniet svarīgus jautājumus zvanot, rakstot e-pastā vai čatā Bino.lv darba laikā – katru dienu no 7.00 līdz 23.00.  

 • Individuāli risinājumi personām, kas nespēj veikt maksājumu sarežģītu finansiālu apstākļu iespaidā.  

Bino.lv prasības aizņēmējiem 

 • Bino.lv kredītlīnijai var pieteikties personas, kas pastāvīgi dzīvo Latvijā, no 20 līdz 75 gadiem.  

 • Summa var tikt pārskaitīta tikai uz kontu, kas reģistrēts uz aizņēmēja vārda kādā uz Latvijas teritorijas strādājošā bankā.  

 • Ņemot vērā, ka kredītlīniju ir jāatmaksā konkrētā periodā, aizņēmējam jābūt pieradāmiem un regulāriem ienākumiem, no kuriem šīs kredītsaistības tiks segtas.  

 • Aizņemties naudu ir iespējams vien tad, ja aizņēmējam nav kavētu maksājumu un parādu, kas tika iesniegti piedziņai.  

Bino.lv aizņemšanās process 

Aizņemties Bino.lv ir vienkārši:  

 1. Izvēlieties kredītlīnijas summu; 

 1. Veiciet reģistrāciju mājaslapā; 

 1. Pabeidziet reģistrāciju, pārskaitot no sava konta vienu centu; 

 1. Saņemiet naudu savā bankas kontā.  

Reģistrējoties jums būs jānorāda informācija par jūsu ikmēneša ienākumiem un izdevumiem. Svarīgi norādīt patiesos datus, jo visi dati var tikt pārbaudīti LR oficiālajos reģistros.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāCreamcredit.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSoso.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā