Banknote.lv

"Banknote.lv" priekšrocības

Summa: 100 € - 10000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 5 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

Nosaukums Banknote.lv - AS DelfinGroup
Adrese Skanstes iela 50a, Rīga, LV-1013
Telefona nr. +371 66116688
E-pasts info@banknote.lv
Pirmdiena - Piektdiena 7:00 - 23:00
Sestdiena 7:00 - 23:00
Svētdiena 7:00 - 23:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

Banknote.lv visticamāk ir biežāk sastopama kredītiestāde, jo Latvijā pēdējos 12 gados sāka darboties 93 filiāles. Aizdevējs piedāvā standarta iespēju aizņemties – patēriņa kredītu, ko variet izmantot neparedzētiem izdevumiem, remontam, auto iegādei vai citiem pirkumiem, un kredītu pret gandrīz jebkādu vērtīgu mantu, jo darbojas kā lombards.  

Banknote.lv patēriņa aizdevums 

Nopērciet jaunu automašīnu vai saremontējiet savu dzīvokli ar universālo patēriņa kredītu. Jums ir iespēja aizņemties no 100 līdz 10000 EUR un atmaksāt summu izvēlētajā periodā no 6 līdz 60 mēnešiem.  

Lai saņemtu nepieciešamo summu, aizpildiet pieteikumu kredītam Banknote.lv, norādot summu, termiņu, kā arī informāciju par saviem ienākumiem un izdevumiem. Nepārprotami, lai varētu pretendēt uz šo aizdevumu, klientam jābūt vismaz 18 gadu vecam ar oficiāliem ienākumiem un labu kredītvēsturi.  

Lai pārliecinātos, ka pieteikuma aizpildītājs un naudas saņēmējs ir viena un tā pati persona, jums vajadzēs verificēties ar internetbanku vai arī pārskaitīt 0,01 EUR no sava konta uz kreditora kontu. Pateicoties šīm darbībām, līgumu būs iespējams parakstīt attālināti. Taču, protams, jums vienmēr ir iespēja vērsties vienā no Banknote.lv filiālēm.  

Banknote.lv lombarda aizdevums

Pašsaprotami, ka lombarda aizdevums ir pieejams vien klātienē, lai profesionālis varētu novērtēt ieķīlāto mantu. Atkarībā no lietas vērtības varēsiet saņemt līdz pat 95%, turklāt nauda jūsu kabatā būs burtiski 6-10 minūšu laikā.  

Šo aizdevumu var saņemt visi pilngadīgi klienti, jo netiek ņemta vērā finansiālā stabilitāte vai kredītvēsture. Jūs variet “pelnīt” ar lietām, ko vairs neizmantojiet, vai arī atpirkt savu mantu atpakaļ norunātā termiņa laikā – līdz 24 mēnešiem. Kredīta mēneša likme ir no 2%.  

Banknote.lv sadaļā “Lombards” jums ir iespēja iesniegt pieteikumu, pievienojot visu informāciju par ieķīlājamo mantu, lai pirms došanas uz filiāli varētu zināt aptuvenu lietas vērtību.  

Banknote.lv papildu pakalpojumi

Banknote.lv ir parūpējies arī par senioriem, jo personām no 64 līdz 85 gadiem, kas turpina strādāt vai saņem pensiju, ir iespēja saņemt izdevīgu aizdevumu līdz pat 10000 EUR uz laiku līdz 5 gadiem.  

Ņemot vērā, ka Banknote.lv darbojas kā lombards, jums ir iespēja iegādāties lietotas un pārbaudītas preces internetveikalā. Zelts, sudrabs, pulksteņi, telefoni un citas preces – sameklējiet nepieciešamo sev, vai pārdodiet to, kas jums pašam vairs nav vajadzīgs. 

Citas kompānijas