Banknote.lv

Kreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsā

"Banknote.lv" priekšrocības

Summa: 100 € - 10000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 5 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsBanknote.lv - AS DelfinGroup
AdreseSkanstes iela 50a, Rīga, LV-1013
Telefona nr.+371 66116688
E-pastsinfo@banknote.lv
Pirmdiena - Piektdiena7:00 - 23:00
Sestdiena7:00 - 23:00
Svētdiena7:00 - 23:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

Banknote.lv visticamāk ir biežāk sastopama kredītiestāde, jo Latvijā pēdējos 12 gados sāka darboties 93 filiāles. Aizdevējs piedāvā standarta iespēju aizņemties – patēriņa kredītu, ko variet izmantot neparedzētiem izdevumiem, remontam, auto iegādei vai citiem pirkumiem, un kredītu pret gandrīz jebkādu vērtīgu mantu, jo darbojas kā lombards.  

Banknote.lv patēriņa aizdevums 

Nopērciet jaunu automašīnu vai saremontējiet savu dzīvokli ar universālo patēriņa kredītu. Jums ir iespēja aizņemties no 100 līdz 10000 EUR un atmaksāt summu izvēlētajā periodā no 6 līdz 60 mēnešiem.  

Lai saņemtu nepieciešamo summu, aizpildiet pieteikumu kredītam Banknote.lv, norādot summu, termiņu, kā arī informāciju par saviem ienākumiem un izdevumiem. Nepārprotami, lai varētu pretendēt uz šo aizdevumu, klientam jābūt vismaz 18 gadu vecam ar oficiāliem ienākumiem un labu kredītvēsturi.  

Lai pārliecinātos, ka pieteikuma aizpildītājs un naudas saņēmējs ir viena un tā pati persona, jums vajadzēs verificēties ar internetbanku vai arī pārskaitīt 0,01 EUR no sava konta uz kreditora kontu. Pateicoties šīm darbībām, līgumu būs iespējams parakstīt attālināti. Taču, protams, jums vienmēr ir iespēja vērsties vienā no Banknote.lv filiālēm.  

Banknote.lv lombarda aizdevums

Pašsaprotami, ka lombarda aizdevums ir pieejams vien klātienē, lai profesionālis varētu novērtēt ieķīlāto mantu. Atkarībā no lietas vērtības varēsiet saņemt līdz pat 95%, turklāt nauda jūsu kabatā būs burtiski 6-10 minūšu laikā.  

Šo aizdevumu var saņemt visi pilngadīgi klienti, jo netiek ņemta vērā finansiālā stabilitāte vai kredītvēsture. Jūs variet “pelnīt” ar lietām, ko vairs neizmantojiet, vai arī atpirkt savu mantu atpakaļ norunātā termiņa laikā – līdz 24 mēnešiem. Kredīta mēneša likme ir no 2%.  

Banknote.lv sadaļā “Lombards” jums ir iespēja iesniegt pieteikumu, pievienojot visu informāciju par ieķīlājamo mantu, lai pirms došanas uz filiāli varētu zināt aptuvenu lietas vērtību.  

Banknote.lv papildu pakalpojumi

Banknote.lv ir parūpējies arī par senioriem, jo personām no 64 līdz 85 gadiem, kas turpina strādāt vai saņem pensiju, ir iespēja saņemt izdevīgu aizdevumu līdz pat 10000 EUR uz laiku līdz 5 gadiem.  

Ņemot vērā, ka Banknote.lv darbojas kā lombards, jums ir iespēja iegādāties lietotas un pārbaudītas preces internetveikalā. Zelts, sudrabs, pulksteņi, telefoni un citas preces – sameklējiet nepieciešamo sev, vai pārdodiet to, kas jums pašam vairs nav vajadzīgs. 

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā