Izvēlies īsto tieši sev

Atrodi sev piemērotāko finanšu pakalpojumu un ietaupi naudu. Savā salīdzinājumā mēs iekļaujam lielāko daļu Latvijas labāko finanšu pakalpojumu sniedzēju.

Pakalpojumu veidi

Kā tas strādā?

1. solis

Salīdziniet kreditorus

Izvēlieties sev nepieciešamo pakalpojuma veidu un salīdziniet piedāvājumus.

2. solis

Aizpildiet reģistrācijas formu

Pakalpojuma sniedzēja mājaslapā aizpildiet reģistrācijas formu.

3. solis

Saņemiet pakalpojumu

Izmantojiet izvēlēto pakalpojumu ar izdevīgiem nosacījumiem!

Kā izvēlēties pareizo piedāvājumu?

Comperia ir labs rīks finanšu plānošanā. Izmantojot Comperia, iespējams salīdzināt dažādus finanšu pakalpojumus, tai pat laikā ietaupot savu laiku un naudu. Lai iegūtu personalizētu piedāvājumu un saņemtu dažādus jaunumus vai akciju piedāvājumus, iesakām reģistrēties. Mēs padarām ikdienu vienkāršāku, lai jūs varētu atrast sev piemērotāko pakalpojumu dažu minūšu laikā.

Kāpēc cilvēki izvēlas mūs?

Ātrums, ērtības un attīstība – šīs ir galvenās Comperia vērtības, kas ir svarīgas arī mūsu klientiem. Comperia ir daudzu gadu pieredze finanšu jomā, kas ļauj piedāvāt klientiem kvalitatīvu finanšu salīdzināšanas pakalpojumu.

Ātra un viegla pārskatīšana

Comperia platforma palīdzēs ikvienam tās lietotājam atrast vislabāko piedāvājumu, būtiski ietaupot laiku un naudu.

Ērti lietojama platforma

Nav svarīgi, kur jūs atrodaties, jo Comperia pakalpojums ir pieejams visur. Viss, kas nepieciešams, ir ierīce ar interneta savienojumu.

Attīstība un inovācijas

Comperia pastāvīgi uzlabo savu pakalpojumu ar jaunām idejām, lai nodrošinātu konkurētspēju pasaules finanšu tirgū.

Mēs bieži dzirdam aicinājumu aizņemties reklāmās televīzijā, radio, internetā un uz pilsētas ēkām. Priekšstats katram var būt atšķirīgs, taču nevaram nepiekrist, ka kredītiestādes sniedz iespēju saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus situācijās, kad nav citu variantu. 

Kreditēšanas pakalpojumu variet pieteikt bankās un nebanku finanšu iestādēs. Ne vienmēr uzreiz ir jāvēršas pie iestādes, kuras klients esiet vai pie dzirdāmākā aizdevēja. Vienmēr izpētiet visus pieejamos piedāvājumus pirms pieņemiet lēmumu. 

Kredīti nebanku finanšu iestādēs 

Nebanku finanšu iestādēs ir tik pat bagāts piedāvājumu klāsts kā bankās. Katrs no aizņēmējiem var atrast savām vajadzībām piemērotāko un saņemt finansiālo atbalstu. 

Katram kredītam ir trīs rādītāji, kas to raksturo

Aizņemšanās iemesls nekad visiem nebūs vienāds. Viens vēlas nopirkt mašīnu, otrs – samaksāt par studijām, bet trešajam vienkārši pietrūkst naudas līdz algai ikdienas tēriņiem. Nebanku kredīti var atrisināt gandrīz visas dzīves situācijas, kur ir nepieciešams finansiālais atbalsts. 

Maksa par kredīta izmantošanu

Neviena no finanšu iestādēm nav labdarības organizācija, tāpēc pašsaprotami, ka par saviem kreditēšanas pakalpojumiem tās piemēro maksu – procentu likmi. 

Procentu likme nosaka aizņēmēja izdevumus par kredīta izmantošanu. Procents vienmēr tiek aprēķināts no visas kredīta summas. Lai potenciālajiem aizņēmējiem būtu vieglāk orientēties piedāvājumos, ir noteikts, ka procentu izdevumi vienmēr jāizsaka gada ietvaros, tāpēc līgumā vienmēr atradīsiet informāciju par gada procentu likmi jeb GPL. 

Kredīta atgriešanas termiņš

Aizņemtie naudas līdzekļi vienmēr ir jāatgriež norunātajā laikā. Ir stingri jāseko kredīta atmaksas grafikam, kas nosaka ikmēneša maksājuma apmēru un datumu, līdz kuram naudai jāienāk aizdevēja bankas kontā. 

Izvairīšanās no laicīgas kredīta segšanas var novest pie nepatīkamām sekām, tāpēc uzstādiet atgādinājumu telefonā vai izveidojiet automātisko maksājumu savlaicīgai rēķina apmaksai. 

Kredītu veidi 

Ir pieņemts izšķirt vairākus kredītu veidus. Daži ir piemēroti tikai konkrētām situācijām, citus var nosaukt par universāliem, taču jebkurš var atrast saviem dzīves apstākļiem atbilstošāko. 

Comperia variet salīdzināt šos kredītu veidus

Minēto kredītu veidu varēsiet atrast vien nebanku finanšu iestādēs. Lieliski piemērots, kad steidzami nepieciešama nauda līdz algai. 

Universālais kredīts, kas noder jebkādiem mērķiem, sapņiem un situācijām. 

Elastīgs aizdevums, kas sevi lieliski pierāda kā drošības spilvenu negaidītajās situācijās. 

Aizdevums piemērots transportlīdzekļa iegādei un saistītiem ar to izdevumiem.

Esošo kredītu optimizēšana vienā maksājumā, kas ļaus ieekonomēt laiku un finanses. 

Šajā sadaļā atradīsiet labākos piedāvājumus no iepriekš minētiem kredītu veidiem. 

Kredītu izsniegšanas nianses

Saskaņā ar LR likumdošanu kredīti var tikt izsniegti vien pilngadīgām personām, tāpēc varēsiet atrast piedāvājumus vien no 18 gadiem. Aizņemties naudu var gan studenti, gan pensionāri līdz 85 gadiem. Jāņem vērā, ka kredītiestādes sadarbosies vien ar Latvijas pilsoņiem vai personām ar derīgu uzturēšanas atļauju un piešķirto personas kodu. 

Lai aizņemšanās procesu nebanku iestādēs padarītu ātrāku, vieglāku un ērtāku, ir vērts atcerēties dažas lietas

Comperia darbojas kā kredītu salīdzināšanas platforma, kas atvieglo lapas apmeklētajiem aizdevēja izvēli. Izvēlieties jūsu vajadzībām piemērotāko kredītu veidu lapas augšdaļā, izpētiet variantus un aizpildiet pieteikumu. Aizņemieties atbildīgi!