Auto kredīti

Auto kredīts internetā - labākais risinājums auto iegādei. Pieteikuma aizpildīšana aizņems vien dažas minūtes.

Kārtot:
0% līdz 7000 €
max 7000 €
91 d. - 1 gads
līdz 15 min.

Aizņemoties 600 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 63.81 €, kopējā atmaksājamā summa 765.75 €, gada procentu likme APR 65%.

līdz 10000 €
max 10000 €
90 d. - 5 gadi
līdz 15 min.

Aizņemoties 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 52.20 €, kopējā summa 626.40 €, gada procentu likme APR 54.19%.

līdz 25000 €
max 25000 €
90 d. - 8 gadi
līdz 60 min.

Kredīts 25000 € uz 12 mēnešiem, komisijas maksa 792.36 €, kopējā summa 25792.36 €, gada procentu likme APR 17.83%

līdz 25000 €
max 10000 €
6 mēn. - 7 gadi
līdz 20 min.

Aizņemoties 1000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 26.48 €, kopējā summa 1589.17 €, gada procentu likme APR 21.91%.

līdz 25000 €
max 25000 €
90 d. - 10 gadi
līdz 30 min.

Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.

līdz 25000 €
max 25000 €
90 d. - 10 gadi
līdz 15 min.

Aizņemoties 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.

līdz 10000 €
max 10000 €
6 mēn. - 5 gadi
līdz 15 min.

Aizdevums 1000 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 104.56 €, kopējā summa 1254.72 €, gada procentu likme APR 54.20%.

Kā tas strādā?

1. solis

Salīdzini

Izvēlies sev nepieciešamo pakalpojuma veidu un salīdzini piedāvājumus.

2. solis

Aizpildi reģistrācijas formu

Pakalpojumu sniedzēju vietnē aizpildi reģistrācijas formu.

3. solis

Saņem pakalpojumu

Izmanto izvēlēto pakalpojumu ar izdevīgiem nosacījumiem!

Kā izvēlēties pareizo piedāvājumu?

Comperia ir labs rīks finanšu plānošanā. Izmantojot Comperia, iespējams salīdzināt dažādus finanšu pakalpojumus, tai pat laikā ietaupot savu laiku un naudu. Lai iegūtu personalizētu piedāvājumu un saņemtu dažādus jaunumus vai akciju piedāvājumus, iesakām reģistrēties. Mēs padaram ikdienu vienkāršāku, lai jūs varētu atrast sev piemērotāko pakalpojumu dažu minūšu laikā.

Kā izvēlēties pareizo piedāvājumu?

Kāpēc cilvēki izvēlas mūs?

Ātrums, ērtības un attīstība - šīs ir galvenās Comperia vērtības, kas ir svarīgas arī mūsu klientiem. Comperia ir daudzu gadu pieredze finanšu jomā, kas ļauj piedāvāt klientiem kvalitatīvu finanšu salīdzināšanas pakalpojumu.

Ātra un viegla pārskatīšana

Comperia platforma palīdzēs ikvienam tās lietotājam atrast vislabāko piedāvājumu, būtiski ietaupot laiku un naudu.

Ērti lietojama platforma

Nav svarīgi, kur Tu atrodies, jo Comperia pakalpojums ir pieejams visur. Viss, kas nepieciešams, ir ierīce ar interneta pieslēgumu.

Attīstība un inovācijas

Comperia pastāvīgi uzlabo savu pakalpojumu ar jaunām idejām, lai nodrošinātu konkurētspēju pasaules finanšu tirgū.

Mūsdienās dzīve bez mašīnas nav iedomājama lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju. Sabiedriskais transports vai iešana ar kājām nepārprotami var būt izdevīgāka izvēle, taču to nevar salīdzināt ar pārvietošanos ar mašīnu, kas palīdz ātri un ērti tikt līdz galamērķim. Auto ir neaizvietojams ģimenēs ar bērniem, kad jāizvadā atvases pa bērnudārziem, skolām, pulciņiem. Mašīna ir svarīgs palīgs ikdienas darbos – laicīga ierašanās darbā un vizītē pie ārsta, ērta produktu pārvešana no veikala, vecvecāku apciemošana laukos. 

Auto iegāde ir nopietns lēmums katrā ģimenē, bet diemžēl reti kurš spēj to nopirkt uzreiz par saviem naudas līdzekļiem. Tomēr par to nebūt nav jāuztraucas, jo finanšu iestādēm Latvijā ir plašs piedāvājumu klāsts, tai skaitā auto kredīti. 

Auto kredīti Latvijā

Minētais kredīta veids ir paredzēts tieši nepieciešama transportlīdzekļa iegādei, kas var būt ne vien mašīna, bet arī jebkurš cits transports, piemēram, motocikls. Izvēloties auto kredītu, jums jāizmanto summa konkrētam mērķim, turklāt ne retums viena no prasībām, kas apliecina pirkumu, ir auto reģistrācija uz jūsu vārda. Protams, ne visa aizdevuma summa var tikt iztērēta tikai auto iegādei, kāda daļa no tās var tikt novirzīta jaunām riepām, tehniskai apskatei un remontam. 

Auto kredītu summa

Kredītiestāžu piedāvātās summas auto iegādei var atšķirties. Comperia mājaslapā jūs variet atrast piedāvājumus ar summām līdz 10000 vai 25000 EUR. Līdz ar to neatkarīgi no tā, kādu mašīnu izvēlēsieties, varēsiet atrast atbilstošāko jūsu vajadzībām variantu. Turklāt ir kreditori, kas var izsniegt aizdevumu pret auto ķīlu, tādejādi samazinot jūsu izdevumus par kredītsaistībām. 

Auto kredītu atmaksas periods

Nepārprotami kredīta segšanas termiņš vienmēr jāizvēlas pamatojoties uz vēlamās aizdevuma summas, lai varētu ērti un bez lieka stresa izmaksāt visu summu. Jums ir iespēja izvēlēties kreditorus, kas piedāvā atmaksāt auto kredītu līdz 5-10 gadiem. 

Auto kredītu procentu likme

Mērķa kredīti, šajā gadījumā auto kredīti, parasti tiek izsniegti ar izdevīgāku procentu likmi nekā tie, kas ir paredzēti jebkādas vēlmes piepildīšanai. Likmi ir iespējams arī samazināt, aizņemoties pret auto ķīlu. Tieši tāpēc auto kredītam vienmēr tiek aprēķināta individuālā likme pēc pieteikuma saņemšanas. Ar maksimāli iespējamo gada procentu likmi variet iepazīties šajā lapā pie katra kreditora apkopojuma. 

Noderīga informācija

Izņemot auto kredītus, kreditēšanas tirgū variet sastapt arī auto līzinga piedāvājumus. Ir gadījumi, kad noder arī šāds variants, bet ņemiet vērā, ka šajā gadījumā sastapsieties ar virkni ierobežojumu. Kreditoram, kas piedāvā līzingu, būs svarīgs auto vecums, būs jārēķinās ar izdevumiem mašīnas novērtējumam, kā arī obligāts nosacījums ir KASKO iegāde. Turklāt mašīna par jūsu īpašumu kļūs tikai pēc līzinga segšanas. Auto kredītiem nav tādu noteikumu.

Kreditora izvēle un pieteikšanās aizdevumam

Pirms aizdevuma noformēšanas nepieciešams pārlūkot auto kredītu piedāvājumu tirgu un salīdzināt visus piedāvājumus. Kredītiestādi vajadzētu izvēlēties tikpat rūpīgi kā mašīnu, jo abas šis lietas būs ar jums vairākus gadus, tāpēc pārliecinieties, ka esiet izvēlējies izdevīgāko variantu. 

Lielās summas aizdevums nav pieejams jebkuram, tāpēc pirms kredīta pieteikuma aizpildīšanas ir vērts pārliecināties, ka atbilstiet finanšu iestādes izstrādātām prasībām: 

Nav rets gadījums, kad auto kredītam vēlas pieteikties tikko sasnieguši pilngadību jaunieši, jo kurš gan tādā vecumā nevēlas savu auto? Bet jāsaprot, ka pozitīvu lēmumu būs iespējams saņemt vien tad, ja strādājiet algotu darbu un saņemiet regulārus, pietiekami lielus ienākumus, citā gadījumā – kredīts tiks atteikts. Turklāt procentu likme lielākoties ir atkarīga no kredītreitinga, tas nozīmē, ka ir svarīgi ne tikai ienākumi, bet arī stāžs darba vietā, kā arī iepriekšējā kredītpieredze, kas var jūs apliecināt kā labu vai sliktu maksātāju. Ja šis būs jūsu pirmais kredīts, aizdevējs, izvērtējot visus riskus, varēs piedāvāt maksimālo likmi. 

Auto kredīti saprotamu iemeslu dēļ nevar tikt piedāvāti ārzemniekiem, taču, ja aizņēmējam ir uzturēšanas atļauja ar piešķirto personas kodu – durvis ir atvērtas. Protams, derīguma termiņš uzturēšanas atļaujai nevar būt mazāks par kredīta atmaksas termiņu. 

Ja liekās, ka atbilstiet visām iepriekš minētām prasībām un esiet pārliecināts par savu kreditora izvēli, aizpildiet pieteikumu un gaidiet atbildi. Kredītiestādes parasti anketas izskata pusstundas laikā, ilgākais – 2 stundas. Nauda uz norādīto bankas kontu tiks pārskaitīta pēc līguma parakstīšanas darba dienas laikā. Tagad vienīgais, kas atliek, iegādāties mašīnu un sēsties pie stūres. Esiet atbildīgs braucējs un maksātājs!

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Nē, kreditori izsniedz visu summu, ko var piedāvāt. Atsevišķos gadījumos variet painteresēties par savas mašīnas ieķīlāšanu.