Soscredit.lv

Kreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnā

"Soscredit.lv" priekšrocības

Summa: 50 € - 25000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsSoscredit.lv - SOS CREDIT
AdreseLielā iela 9, Saldus, LV-3801
Telefona nr.+371 24247545
E-pastsinfo@soscredit.lv
Pirmdiena - Piektdiena7:00 - 23:00
Sestdiena7:00 - 23:00
Svētdiena7:00 - 23:00
Apmeklēt mājaslapu

Soscredit.lv ir finanšu kompānija, kas apkalpo un sniedz informāciju par kreditēšanas pakalpojumiem Latvijā. Piesakoties kredītam Soscredit.lv mājaslapā, varēsiet iegūt naudu maksimāli ātri, turklāt ar individuālajiem nosacījumiem. 

Soscredit.lv kredītlīnija 

Soscredit.lv saviem klientiem piedāvā vienu no elastīgākajiem finanšu pakalpojumiem – kredītlīniju. Svarīgākās šī kredīta veida priekšrocības ir iespēja izmantot piešķirto limita summu sev ērtajā laikā un maksāt procentus vien par izmantoto kredīta daļu.  

Jūs variet aizņemties līdz 1500 eiro uz laiku līdz 120 mēnešiem. Turklāt pats variet izvēlēties minimālo ikmēneša maksājuma summu, tādējādi plānojot savus izdevumus. 

Pieteikšanās kredītam ar Soscredit.lv 

Soscredit.lv piedāvā ātru apkalpošanu, tāpēc šis variants noderēs, ja meklējiet patiešām steidzamu risinājumu.  

 1. Soscredit.lv mājaslapā izvēlieties vēlamo kredīta summu; 

 1. Nospiediet “Saņemt kredītu”; 

 1. Ierakstiet telefona numuru un e-pastu; 

 1. Apstipriniet identitāti, pārskaitot vienu centu; 

 1. Saņemiet naudu vidēji 15 minūtēs!  

Izstrādājot individuālos piedāvājumus, tiks ņemts vērā aizņēmēja kredītreitings, tas ir ienākumu apmērs, kredītvēsture u.tml. detaļas.  

Soscredit.lv piedāvātie labumi 

Soscredit.lv saviem klientiem piedāvā vairākus labumus: 

 • Ērti – online platforma pieteikšanos kredītam padara par vieglu un vienkāršu procesu; 

 • Ātri – kredītu noformēšana notiek 15-30 minūšu laikā; 

 • Elastīgi – aizņēmējs var izvēlēties ikmēneša maksājuma summu (no 20 eiro); 

 • Caurskatāmi – skaidri nosacījumi, bez slēptām komisijas maksām; 

 • Pieejami – kredīti tiek piedāvāti personām no 18 gadiem; 

 • Apkalpošana – ātra un profesionālā klientu atbalsta komanda.  

Neskatoties uz to, ka Soscredit.lv var lepoties ar vairākām priekšrocībām, aizņēmējam vienmēr vajag pārliecināties par kredīta nepieciešamību un iepazīties ar līguma noteikumiem un nosacījumiem.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā