Avafin.lv

Avafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšā

"Avafin.lv" priekšrocības

Summa: 100 € - 10000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 7 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsAvafin.lv - SIA Avafin Latvia
AdreseSkanstes iela 12, Rīga, LV-1013
Telefona nr.+371 27231100
E-pastsinfo@avafin.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00 - 19:00
Sestdiena10:00 - 18:00
Svētdiena10:00 - 18:00

Creamcredit.lv informācija

Creamcredit.lv ir daļa no starptautiskā uzņēmuma Avafin Holding Ltd, kas veiksmīgi darbojas 7 pasaules valstīs – Latvijā, Polijā, Čehijā, Gruzijā, Dānijā, Spānijā un Meksikā. Ņemot vērā grupas lielo pieredzi finanšu jomā, Creamcredit.lv var piedāvāt kvalitatīvus pakalpojumus un profesionālu apkalpošanu.  

Creamcredit.lv produkts 

Creamcredit.lv darbojas uz patēriņa kredīta principa. Tas nozīmē, ka šis produkts būs piemērots jebkādiem mērķiem. Izvēloties Creamcredit.lv, jūs izdarīsiet labāko izvēli, jo universālo patēriņa kredītu līdz 10 000 eiro varēsiet saņemt nieka 10 minūtēs.  

Creamcredit patēriņa kredītu ir iespējams atmaksāt jums ērtajā laikā periodā – no 3 līdz 60 mēnešiem. Turklāt procentu likme katram aizņēmējam tiek piemeklēta individuāli, balstoties uz aizņēmēja maksātspēju un kredītvēsturi. Šis parametrs aizņēmējiem var būt robežās no 7,99 līdz 52,94%.  

Creamcredit.lv priekšrocības 

Pieņemot lēmumu aizņemties naudu kredītiestādē, vajadzētu izvērtēt katru kreditoru, ņemot vērā katra priekšrocības.  

Aizņemšanas Creamcredit.lv jums sniegs sekojošos ieguvumus: 

  • Operatīva pieteikuma izskatīšana – saņemiet atbildi vidēji 10 minūtēs; 

  • Ērta naudas saņemšana – patēriņa kredīts tiks pārskaitīts uz jūsu banka kontu; 

  • Vienādi maksājumi katru mēnesi – piemeklējiet variantu atbilstošu jūsu budžetam; 

  • Iespēja bezmaksas atmaksāt kredītu pilnā apmērā pirms norādītā termiņa – ietaupiet procentu maksājumos.   

Kā pieteikties Creamcredit.lv patēriņa kredītam? 

Creamcredit.lv produktam var pieteikties maksātspējīgi LR rezidenti vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Pieteikšanas process neaizņems daudz laika, taču, ņemot vērā, ka Creamcredit.lv ir par atbildīgu aizņemšanos, aizņēmējam tiek dots laiks, lai apdomātu piedāvājumu un kredīta nepieciešamību.  

Tātad, lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešams:  

  • Aizpildīt pieteikumu, piereģistrēties un identificēties ar internetbankas starpniecību; 

  • Apdomāt piedāvātos nosacījumus 5 dienu laikā un apstiprināt to, parakstot līgumu attālināti no sava profila. 

Apstiprinātais kredīts jūsu bankas kontā tiks ieskaitīts 7 dienu laikā. Ja vēlaties paātrināt procesu, izmantojiet ātrā pārskaitījuma iespēju par papildu komisijas maksu, kas atkarīga no noformētās kredīta summas.

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā