Latvijashipoteka.lv

Latvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnija

"Latvijashipoteka.lv" priekšrocības

Summa: 1000 € - 250000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 1 d. Termiņš: 6 mēn. - 15 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsLatvijashipoteka.lv - SIA "Latvijas Hipotēka"
AdreseBukultu iela 11, Rīga, LV-1005
Telefona nr.+371 80009991, +371 67565050
E-pastsinfo@lh.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00 - 17:00
Sestdiena-
Svētdiena-

SIA Latvijas Hipotēka ir nebanku kreditēšanas iestāde, kas savu darbību iesāka Latvijā, 2013. gadā. Veiksmīgi piedāvājot pakalpojumus Latvijas tirgū jau vairākus gadus, kompānija ir attīstījusi vairākus kredītu variantus un šobrīd apkalpo gan fiziskas, gan juridiskas personas.  

Latvijas Hipotēkas piedāvājumi 

Apdomājot lielus pirkumus, Latvijas Hipotēka būs neaizvietojams variants, jo iespējamā kredīta summa var sasniegt pat 200 tūkst. eiro.  

Latvijas Hipotēkas hipotekārais kredīts 

Šis kredīta veids tiek izvēlēts mājokļa iegādei, īpašuma būvniecībai vai remontam. Ņemot vērā, ka aizņēmējam tiks piešķirta liela summa, kredīts tiek izsniegts vien pret nekustamā īpašuma ķīlu, tādejādi finansējot līdz 75% no NĪ tirgus vērtības. Kredītu būs iespējams segt 15 gadu laikā.  

Latvijas Hipotēkas kredīts biznesam 

Uzņēmēji kredītu biznesam var izmantot, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību, apgrozāmo līdzekļu papildināšanai vai nekustamā īpašuma būvēšanai. Ņemot vērā, ka summa tiek izsniegta pret nodrošinājumu, aizņēmējam būs iespēja izmantot 6 mēnešu atlikto maksājumu un individuālu apkalpošanu.  

Latvijas Hipotēkas kredīts zemniekiem 

Izvēlieties savas saimniecības uzlabošanai un paplašināšanai speciāli paredzētu kredītu zemniekiem. Piešķirto naudas summu varēsiet arī izmantot lauksaimniecības tehnikas iegādei vai remontam, kā arī izejmateriālu iegādei. Par nodrošinājumu tiek pieņemta zemes vai meža ķīla no 5Ha, taču kredītu varēsiet segt 15 gados.  

Latvijas Hipotēkas kredītu apvienošana 

Kredītu apvienošana var noderēt situācijās, kad vēlaties apvienot vairākus esošus kredītus vienā vai pārkreditēt vienu lielo aizdevumu, tādejādi iegūstot izdevīgākus nosacījumus turpmākai apmaksai. Jums var būt piešķirts līdz pat 75% no ieķīlātā nekustamā īpašuma vērtības.  

Ieguvumi, aizņemoties pie Latvijas Hipotēka 

  • Ņemot vērā, ka Latvijas Hipotēka izsniedz saviem klientiem lielus aizdevumus, pieteikumu izskatīšana ir salīdzinoši ātra – vidēji vienas dienas laikā.  

  • Latvijas Hipotēka piedāvā individuālas bezmaksas konsultācijas klātiene, lai palīdzētu atrast piemērotāku variantu.  

  • Iespēja aizņemties līdz 200 tūkst. eiro ar nodrošinājumu ar atmaksas grafiku līdz 15 gadiem.  

Lai pieteiktos kredītam un konsultācijai, aizpildiet pieteikumu aizdevēja mājaslapā. Profesionāls apkalpošanas speciālists ar jums sazināsies dienas laikā, lai izrunātu detaļas un vienotos par pārējo.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāCreamcredit.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSoso.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā