Altero.lv

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsā

"Altero.lv" priekšrocības

Summa: 100 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 1 st. Termiņš: 90 d. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsAltero.lv - SIA Altero
AdreseMūkusalas iela 42-A, Rīga, LV-1004
Telefona nr.+371 26583144
E-pastsinfo@altero.lv
Pirmdiena - Piektdiena00:00 - 24:00
Sestdiena00:00 - 24:00
Svētdiena00:00 - 24:00
Apmeklēt mājaslapu

Altero.lv ir finanšu pakalpojumu salīdzināšanas platforma, kas darbojas Latvijā kopš 2016. gada, bet Lietuvā no 2019. gada. Klienti var salīdzināt un izvēlēties starp Latvijas nebanku kredītu devēju iestādēm un apdrošināšanas kompānijām. Salīdzināšana ar Altero.lv palīdzēs ietaupīt laiku, izvēloties patiešām izdevīgu vajadzīga pakalpojuma sniedzēju.  

Altero.lv priekšrocības 

 • Jebkurš piekritīs, ka salīdzināt pakalpojumus vai preces pirms to iegādes ir laba prakse. Tā jūs sevi pasargājiet no pārlieku lieliem izdevumiem. Ar Altero.lv salīdzināt kredītus vēl labāk, jo tādējādi jūs ietaupiet ne vien finanses, bet arī laiku, jo visi piedāvājumi ir pieejami vienuviet.  

 • Altero.lv strādā pēc caurskatāmības principa. Uzņēmumam ir svarīgi, lai klientam ir pieejama visa informācija par aizdevējiem un pakalpojumu nosacījumiem pirms pieņem lēmumu noslēgt līgumu.  

 • Altero.lv mājaslapas izmantošana ir vienkārša. Tikai pāris peles klikšķi un stundas laikā būs pieejami individuāli jums izstrādāti piedāvājumi, no kuriem varēsiet izvēlēties atbilstošāko un izdevīgāko.  

 • Kompānija sadarbojas ar vairākiem finanšu uzņēmumiem, taču aizņēmējiem par to nekas nav jāmaksā, jo piedāvājumu izstrāde ir pilnīgi bezmaksas un  pirms līguma parakstīšanas nerada nekādas saistības.  

 • Drošība priekš Altero.lv ir pirmajā vietā, tāpēc visi mājaslapas lietotāju personīgie dati tiek glabāti drošajos datu centros, kā arī visa informācija tiek šifrēta.  

Altero.lv pakalpojumi 

Apmeklējot Altero.lv vietni, jūs sapratīsiet, kāpēc ir jāizvēlas šo finanšu pakalpojumu salīdzināšanas platformu. Jums būs pieejama plaša izvēle starp:  

 • Patēriņa kredītiem; 

 • Auto kredītiem un līzingiem; 

 • Pārkreditāciju; 

 • Kredītu apvienošanu; 

 • Online kredītiem; 

 • Nekustamā īpašuma kredītiem; 

 • Biznesa finansējumiem.  

Turklāt varēsiet salīdzināt vairākus apdrošināšanas veidus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Ne mazāk svarīga iespēja ir norēķinu kontu salīdzināšana.  

Pieteikšanās kredītam pie Altero.lv 

Lai Altero.lv varētu sameklēt labākos kredītu un apdrošināšanas piedāvājumus, veiciet reģistrāciju mājaslapā un aizpildiet pieteikumu, norādot nepieciešamo kredīta summu un vēlamo atmaksas termiņu.  

Stundas laikā jūs saņemsiet vairākus atbilstošus ievadītiem datiem piedāvājumus. Salīdziniet tos, izvēlieties izdevīgāko un piesakieties summai. Droši un bezmaksas.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā