Lkcentrs.lv

Lkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniem

"Lkcentrs.lv" priekšrocības

Summa: 1000 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 20 min. Termiņš: 6 mēn. - 10 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsLkcentrs.lv - SIA LATVIJAS KREDĪTU CENTRS
AdreseLāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Rīga, LV-1011
Telefona nr.+371 80707070
E-pastsinfo@lkcentrs.lv
Pirmdiena - Piektdiena10:00 - 18:00
Sestdiena10:00 - 16:00
Svētdiena-

Latvijas Kredītu Centrs ir viens no vadošajiem specialistiem un brokeriem kreditēšanas tirgū Latvijā, jo sadarbojas ar vairākām finanšu kompānijām, tādējādi nodrošinot labākus nosacījumus saviem klientiem. Kompānijas mājaslapā atradīsiet piemēroto jūsu vajadzībām finansiālo risinājumu, jo piedāvājumu klāsts pastāvīgi tiek paplašināts un uzlabots.  

Kāpēc vajadzētu izvēlēties LKC? 

Latvijas Kredītu Centrs nav vienīgais brokeris Latvijā, taču jums būtu jāizvēlas šī kompānija, jo viņiem ir:  

  • Plašs piedāvājumu klāsts; 

  • Ātra un kvalitatīva apkalpošana; 

  • Individuāla pieeja klientiem; 

  • Saprotami nosacījumi kredītiem.  

Ietaupiet savu laiku un naudu, lai atrastu piemēroto kreditēšanas piedāvājumu, izvēloties starp visām finanšu kompānijām. Visa informācija par katru ir pieejama vienuviet, Lkcentrs.lv.  

Latvijas Kredītu Centra piedāvājumu klāsts 

Sameklējiet savām vajadzībām piemērotāko kredīta veidu:  

  • Patēriņa kredīti.  

Universāls aizdevums, kas būs piemērots burtiski visiem jūsu sapņiem un mērķiem. Aizņemieties no 1000 līdz 25000 uz laiku no 3 līdz 72 mēnešiem. Procentu likme variē no 5,9 līdz 36%.  

  • Kredītu apvienošana.  

Apvienojiet vairākus esošus kredītus vienā, lai samazinātu savu finansiālo slodzi. Jums ir iespēja pieteikties līdz 25000 eiro uz laiku līdz 6 gadiem. Procentu likme no 5,7%.  

  • Auto līzings vai kredīts pret auto ķīlu. 

Iegādājieties automašīnu 1000-50000 eiro vērtībā un atmaksājiet summu pakāpeniski 3 līdz 84 mēnešu laikā. Īpaši laba gada procentu likme – no 2 līdz 20%.  

  • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. 

Atkarībā no nekustamā īpašuma vērtības, ir iespējams saņemt no 500 eiro līdz bez ierobežojumiem, lai piepildītu kādu grandiozu plānu – cita īpašuma iegāde vai būvniecība, biznesa attīstība u.tml. Aizdevumu būs iespēja atgriezt 30 gadu laikā, bet procentu likmes viszemākais punkts ir 2,9% gadā.  

  • Kredīts ārzemēs strādājošajiem. 

Salīdzinoši rets piedāvājums, tāpēc ir vērts tam pieteikties tieši Lkcentrs.lv. Ārzemēs strādājošie var pieteikties summai līdz 10000 eiro uz laiku līdz 72 mēnešiem. Procentu likme, ņemot vērā kreditora risku, variē no 15 līdz 36% gadā.  

  • Kredīti biznesam.  

Saņemiet finansiālo atbalstu savam biznesam neierobežotā daudzumā. Kredīts var tikt izsniegts uzņēmumiem ar labu bilanci vai pret nodrošinājumu.  

Kā pieteikties kredītam LKC? 

Latvijas Kredītu Centram ir ofiss Rīgas centrā, tāpēc pieteikties nepieciešamajam aizdevumam variet arī klātienē. Līdzi jums jābūt tikai personas apliecinošam dokumentam.  

Ērtākais variants ir kredīta noformēšana tiešsaistē. Aizpildiet pieteikumu LKC mājaslapā un saņemiet atbildi 15-30 minūšu laikā. Summas pārskaitīšana uz bankas kontu notiks uzreiz pēc līguma parakstīšanas, taču ņemiet vērā, ka naudas ienākšana kontā būs īpaši ātra, ja vien ar kreditoru lietojiet vienas bankas pakalpojumus.

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas blakusKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā