Lkcentrs.lv

"Lkcentrs.lv" priekšrocības

Summa: 1000 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 20 min. Termiņš: 6 mēn. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

Nosaukums Lkcentrs.lv - SIA LATVIJAS KREDĪTU CENTRS
Adrese Lāčplēša iela 20A, 1. stāvs, Rīga, LV-1011
Telefona nr. +371 80707070
E-pasts info@lkcentrs.lv
Pirmdiena - Piektdiena 10:00 - 18:00
Sestdiena 10:00 - 16:00
Svētdiena -
Apmeklēt mājaslapu

Latvijas Kredītu Centrs ir viens no vadošajiem specialistiem un brokeriem kreditēšanas tirgū Latvijā, jo sadarbojas ar vairākām finanšu kompānijām, tādējādi nodrošinot labākus nosacījumus saviem klientiem. Kompānijas mājaslapā atradīsiet piemēroto jūsu vajadzībām finansiālo risinājumu, jo piedāvājumu klāsts pastāvīgi tiek paplašināts un uzlabots.  

Kāpēc vajadzētu izvēlēties LKC? 

Latvijas Kredītu Centrs nav vienīgais brokeris Latvijā, taču jums būtu jāizvēlas šī kompānija, jo viņiem ir:  

  • Plašs piedāvājumu klāsts; 

  • Ātra un kvalitatīva apkalpošana; 

  • Individuāla pieeja klientiem; 

  • Saprotami nosacījumi kredītiem.  

Ietaupiet savu laiku un naudu, lai atrastu piemēroto kreditēšanas piedāvājumu, izvēloties starp visām finanšu kompānijām. Visa informācija par katru ir pieejama vienuviet, Lkcentrs.lv.  

Latvijas Kredītu Centra piedāvājumu klāsts 

Sameklējiet savām vajadzībām piemērotāko kredīta veidu:  

  • Patēriņa kredīti.  

Universāls aizdevums, kas būs piemērots burtiski visiem jūsu sapņiem un mērķiem. Aizņemieties no 1000 līdz 25000 uz laiku no 3 līdz 72 mēnešiem. Procentu likme variē no 5,9 līdz 36%.  

  • Kredītu apvienošana.  

Apvienojiet vairākus esošus kredītus vienā, lai samazinātu savu finansiālo slodzi. Jums ir iespēja pieteikties līdz 25000 eiro uz laiku līdz 6 gadiem. Procentu likme no 5,7%.  

  • Auto līzings vai kredīts pret auto ķīlu. 

Iegādājieties automašīnu 1000-50000 eiro vērtībā un atmaksājiet summu pakāpeniski 3 līdz 84 mēnešu laikā. Īpaši laba gada procentu likme – no 2 līdz 20%.  

  • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. 

Atkarībā no nekustamā īpašuma vērtības, ir iespējams saņemt no 500 eiro līdz bez ierobežojumiem, lai piepildītu kādu grandiozu plānu – cita īpašuma iegāde vai būvniecība, biznesa attīstība u.tml. Aizdevumu būs iespēja atgriezt 30 gadu laikā, bet procentu likmes viszemākais punkts ir 2,9% gadā.  

  • Kredīts ārzemēs strādājošajiem. 

Salīdzinoši rets piedāvājums, tāpēc ir vērts tam pieteikties tieši Lkcentrs.lv. Ārzemēs strādājošie var pieteikties summai līdz 10000 eiro uz laiku līdz 72 mēnešiem. Procentu likme, ņemot vērā kreditora risku, variē no 15 līdz 36% gadā.  

  • Kredīti biznesam.  

Saņemiet finansiālo atbalstu savam biznesam neierobežotā daudzumā. Kredīts var tikt izsniegts uzņēmumiem ar labu bilanci vai pret nodrošinājumu.  

Kā pieteikties kredītam LKC? 

Latvijas Kredītu Centram ir ofiss Rīgas centrā, tāpēc pieteikties nepieciešamajam aizdevumam variet arī klātienē. Līdzi jums jābūt tikai personas apliecinošam dokumentam.  

Ērtākais variants ir kredīta noformēšana tiešsaistē. Aizpildiet pieteikumu LKC mājaslapā un saņemiet atbildi 15-30 minūšu laikā. Summas pārskaitīšana uz bankas kontu notiks uzreiz pēc līguma parakstīšanas, taču ņemiet vērā, ka naudas ienākšana kontā būs īpaši ātra, ja vien ar kreditoru lietojiet vienas bankas pakalpojumus.

Citas kompānijas