Sosocredit.lv

Sosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnā

"Sosocredit.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 8 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsSosocredit.lv - Sosocredit
AdreseLielā iela 9, Saldus, LV-3801
Telefona nr.+371 23371842
E-pastsinfo@sosocredit.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00-18:00
Sestdiena-
Svētdiena-

Finanšu iespēju pasaulē, kur katrs solis prasa apdomīgu izvēli, ir svarīgi atrast uzticamu sadarbības partneri. Sosocredit.lv ir starp pirmajiem neatkarīgiem kredītu starpniekiem, kas apvieno gandrīz visas finanšu tirgū esošas kredītu iespējas, sākot ar patēriņa kredītiem un beidzot ar kredītiem uzņēmumiem. 

Izvēles brīvība un vienkāršība ar Sosocredit

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams kredīts automašīnas iegādei, mājokļa remontam vai esošo kredītsaistību apvienošanai – Sosocredit palīdzēs jums atrast labākos nosacījumus. 

Kredīta salīdzināšanas un izvēles process sākas ar nelielu tiešsaistes pieteikumu, kurā nepieciešams norādīt visus prasītos datus, tai skaitā par esošām kredītsaistībām. Pēc pieteikuma izskatīšanas burtiski 15 minūšu laikā varēsiet saņemt atbildi no kreditora. 

Sosocredit piedāvājumu priekšrocības

Kredītu termiņi un gada procentu likmes ir atkarīgas no jūsu situācijas un vajadzībām. Sosocredit.lv piedāvā plašu produktu klāstu ar elastīgām atmaksas iespējām – no patēriņa kredītiem līdz auto kredītiem. 

  • Gada procentu likme sākas no 4% gadā, nodrošinot jums izdevīgus nosacījumus;
  • Maksājuma termiņi svārstās no 12 līdz 96 mēnešiem, ļaujot jums izvēlēties piemērotāko laiku kredīta atmaksai;
  • Jūs varat apvienot kredītus līdz 15000 eiro vai izmantot naudu citiem nepieciešamiem izdevumiem.

Uzticamība un Sosocredit lietošanas komforts

Finansēšanas jomā ir svarīgi, lai noteikumi un nosacījumi būtu skaidri un saprotami. Sosocredit garantē pārredzamus nosacījumus, sniedzot jums pilnīgu izpratni par maksājumiem un likmēm. Soso.lv sniegtie piemēru aprēķini palīdz jums izvērtēt savas iespējas un pieņemt apdomīgu lēmumu.

Kredīti un parādi var radīt bažas, taču Sosocredit.lv savu pakalpojumu centrā izvirza aizņēmēju komfortu. Tāpēc aizdevuma process notiek tiešsaistē, ļaujot jums pārvaldīt savas finanses no jebkuras vietas pasaulē. Viss, kas jums nepieciešams, ir nedaudz laika un piekļuve internetam.

Finanšu pārvaldības vienkāršošana

Viens maksājums, viena likme, viens partneris. Kredītu apvienošana ir risinājums, kas ļauj ietaupīt un viegli pārvaldīt finanses. Sosocredit piedāvā šo iespēju, palīdzot jums sakārtot savu finanšu dzīvi.

Sosocredit.lv ir jūsu uzticamais sabiedrotais kredītu un finanšu risinājumu pasaulē. Tiešsaistes salīdzinājums, pārredzami nosacījumi, elastīgas iespējas un procesu efektivitāte padara Sosocredit.lv par ideālu partneri tiem, kas meklē uzticamu risinājumu savām finanšu vajadzībām. Nepalaidiet garām iespēju izdarīt pareizo izvēli ar Soso.

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā