Viasms.lv

Kreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplī

"Viasms.lv" priekšrocības

Summa: 100 € - 5000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 62 d. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsViasms.lv - SIA VIA SMS
AdreseRoberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045
Telefona nr.+371 67212412, +371 27212412
E-pastsinfo@viasms.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00 - 22:00
Sestdiena9:00 - 20:00
Svētdiena9:00 - 20:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

VIASMS.lv darbojas Latvijā jau kopš 2009. gada un ir daļa no finanšu grupas VIA SMS Group, kas savukārt veiksmīgi darbojas ne vien Latvijas tirgū, bet arī Čehijā, Polijā, Zviedrijā, Rumānijā, Vjetnamā un Filipīnās. Kreditors VIASMS.lv piedāvā elastīgus aizdevumus, taču galvenokārt specializējas patēriņu kredītu izsniegšanā privātpersonām.  

VIASMS.lv vērtības 

Kredītkompānijas finanšu pakalpojumi ir lielisks risinājums ikdienas situācijām, jo aizdevēja vērtības ir cieši saistītas ar aizņēmēju ērtību un uzticamību. 

  • Ērtība. 

Kredītam variet ērti pieteikties online, turklāt pieteikuma forma ir brīva no liekām formalitātēm.  

  • Uzticamība. 

Īpaša vērtība vienmēr ir pastāvīgiem klientiem, jo kreditors uzticas tiem, kas uzticas viņam.  

  • Ātrums.  

Kredītu izsniegšana notiek maksimāli ātri, jo aizdevēja darba laiks ir gan brīvdienās, gan svētku dienās.  

  • Drošība.  

Aizņemties naudu VIASMS.lv ir droši, jo kreditors pārbauda aizņēmēja identitāti. Jums būs jāpārskaita viens cents no sava konta aizdevējam, lai kreditors varētu pārliecināts, ka kredīta pieteicējs un saņēmējs ir viena persona.  

Kā noformēt kredītu pie VIASMS.lv? 

Kreditors piedāvā kredītus no 100 līdz 5000 eiro, turklāt var aizņemties papildus jau esošajam aizdevumam, tādējādi palielinot savas iespējas iegādāties nepieciešamās preces un pakalpojumus.  

Lai saņemtu nepieciešamo summu, aizņēmēja mājaslapā nospiediet “pieteikties” vai uzreiz veiciet pieprasījumu savā VIASMS.lv profilā. Pieteikuma formā jums būs jānorāda vien vēlamā summa, termiņš, dati par ienākumiem, izdevumiem, kā arī kontaktinformācija un bankas konts.  

Pieteikums tiks izskatīts 5-15 minūšu laikā un, pēc aizdevuma apstiprināšanas no jūsu puses, nauda tiks pārskaitīta uz norādīto bankas kontu nekavējoties. Jūs saņemsiet naudu uzreiz vai atsevišķos gadījumos – līdz vienai darba dienai.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā