Viasms.lv

"Viasms.lv" priekšrocības

Summa: 100 € - 5000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 62 d. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

Nosaukums Viasms.lv - SIA VIA SMS
Adrese Roberta Hirša iela 1, Rīga, LV-1045
Telefona nr. +371 67212412, +371 27212412
E-pasts info@viasms.lv
Pirmdiena - Piektdiena 8:00 - 22:00
Sestdiena 9:00 - 20:00
Svētdiena 9:00 - 20:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

VIASMS.lv darbojas Latvijā jau kopš 2009. gada un ir daļa no finanšu grupas VIA SMS Group, kas savukārt veiksmīgi darbojas ne vien Latvijas tirgū, bet arī Čehijā, Polijā, Zviedrijā, Rumānijā, Vjetnamā un Filipīnās. Kreditors VIASMS.lv piedāvā elastīgus aizdevumus, taču galvenokārt specializējas patēriņu kredītu izsniegšanā privātpersonām.  

VIASMS.lv vērtības 

Kredītkompānijas finanšu pakalpojumi ir lielisks risinājums ikdienas situācijām, jo aizdevēja vērtības ir cieši saistītas ar aizņēmēju ērtību un uzticamību. 

  • Ērtība. 

Kredītam variet ērti pieteikties online, turklāt pieteikuma forma ir brīva no liekām formalitātēm.  

  • Uzticamība. 

Īpaša vērtība vienmēr ir pastāvīgiem klientiem, jo kreditors uzticas tiem, kas uzticas viņam.  

  • Ātrums.  

Kredītu izsniegšana notiek maksimāli ātri, jo aizdevēja darba laiks ir gan brīvdienās, gan svētku dienās.  

  • Drošība.  

Aizņemties naudu VIASMS.lv ir droši, jo kreditors pārbauda aizņēmēja identitāti. Jums būs jāpārskaita viens cents no sava konta aizdevējam, lai kreditors varētu pārliecināts, ka kredīta pieteicējs un saņēmējs ir viena persona.  

Kā noformēt kredītu pie VIASMS.lv? 

Kreditors piedāvā kredītus no 100 līdz 5000 eiro, turklāt var aizņemties papildus jau esošajam aizdevumam, tādējādi palielinot savas iespējas iegādāties nepieciešamās preces un pakalpojumus.  

Lai saņemtu nepieciešamo summu, aizņēmēja mājaslapā nospiediet “pieteikties” vai uzreiz veiciet pieprasījumu savā VIASMS.lv profilā. Pieteikuma formā jums būs jānorāda vien vēlamā summa, termiņš, dati par ienākumiem, izdevumiem, kā arī kontaktinformācija un bankas konts.  

Pieteikums tiks izskatīts 5-15 minūšu laikā un, pēc aizdevuma apstiprināšanas no jūsu puses, nauda tiks pārskaitīta uz norādīto bankas kontu nekavējoties. Jūs saņemsiet naudu uzreiz vai atsevišķos gadījumos – līdz vienai darba dienai.  

Citas kompānijas