Biežāk uzdotie jautājumi

Pieslēdzies, lai uzdotu jautajumu!

Kādas ir aizdevuma saņemšanas prasības?

Prasības aizdevuma saņemšanai:

Vai aizdevumu var saņemt arī pensionāri?

Lielākā daļa aizdevēju, ar kuriem sadarbojas Comperia, izsniedz aizdevumus līdz 75 gadu vecumam, tā kā pastāv šāda iespēja. Protams, aicinām iepazīties ar aizdevuma izsniegšanas nosacījumiem, pirms veikt pieteikumu pie kāda konkrēta aizdevēja.

Kādus aizdevumus ir iespējams salīdzināt?

Pie Comperia Jūs varat salīdzināt īstermiņa kredītus, patēriņa kredītus, kredītus auto iegādei, kredītlīnijas un aizdevējus, kuri piedāvā esošu kredītu apvienošanu. 

Vai ir iespējams parakstīt aizdevuma līgumu attālināti?

Jā, aktuālie aizdevēji piedāvā iespēju parakstīt ligumu attālināti vai nu ar drošu e-parakstu, ar bankas konta identifikāciju vai arī līgums tiek piegādāts Jums uz mājām ar kurjera starpniecību.

Vai izvēlēties aizdevēju pie Comperia ir droši?

Comperia piedāvā tikai oficiālus un Latvijā licencētus aizdevējus, kuru informācija pastāvīgi tiek pārbaudīta. Comperia ievēro īpašus drošības pasākumus, lai saglabātu Jūsu datu privātumu. Vairāk par Privātuma politiku lasi šeit!

Vai pastāv iespēja saņemt aizdevumu ar sabojātu kredītvēsturi?

Protams, nav noslēpums, ka klientiem ar labu kredītvēsturi ir lielāka iespēja saņemt aizdevumu bez problēmām, bet katra aizdevēja aizdevuma izsniegšanas nosacījumi atšķiras, tāpēc mēs nevaram apgalvot, ka klienti ar sabojātu kredītvēsturi nevarēs saņemt aizdevumu. Comperia sadarbojas ar dažādiem aizdevējiem Latvijā, tā kā Jūs pavisam noteikti varēsiet atrast piedāvājumu, kurš būs piemērots tieši priekš Jums.

Vai ir iespējams apmaksāt aizdevumu ātrāk par noteikto līguma termiņu?

Jā, aizdevēji piedāvā iespēju savlaicīgi apmaksāt aizdevumu, par to neaprēķinot nekādu komisijas maksu. Protams, ja plānojat veikt pilnīgu aizdevuma apmaksu, tad aicinām pirms tam sazināties ar konkrēto aizdevēju, lai precizētu korektu aizdevuma apmaksas kārtību.

Vai pastāv iespēja atteikties no aizdevuma, ja esmu pārdomājis?

Jā, pastāv iespēja, ka 14 kalendāro dienu ietvaros, kopš līguma parakstīšanas atteikties no aizdevuma, sazinoties ar aizdevēju un informējot par to. 

Lietotāju uzdotie jautājumi

·

4 min.

Jautājuma autors:

Andris Bērziņš

Kāpēc man būtu jāizmanto jūsu lapa, lai paņemtu kredītu?