Ondo.lv

Kreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļa

"Ondo.lv" priekšrocības

Summa: 50 € - 5000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 62 d. - 1 gads Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsOndo.lv - AS 4finance
AdreseLielirbes iela 17a-46, Rīga, LV-1046
Telefona nr.+371 24009999
E-pastsinfo@ondo.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00 - 20:00
Sestdiena9:00 - 18:00
Svētdiena9:00 - 18:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

Ondo.lv ir daļa no “4finance Group”, kas veiksmīgi darbojas Eiropas finanšu tirgū jau no 2008. gada. Ondo.lv galvenokārt piedāvā īstermiņa kredītus, nodrošinot steidzamu naudas līdzekļu saņemšanu.  

Pieteikšanās Ondo.lv kredītam 

Aizdevējs piedāvā ērtu iespēju pieteikties nepieciešamajai naudas summai divos veidos – telefoniski vai savā klienta profilā. Izvēloties otro, nepārprotami ātrāko variantu, sekojiet līdzi šai instrukcijai:  

  1. Ondo.lv izvēlieties vēlamo kredīta summu un maksājuma datumu; 

  1. Aizpildiet reģistrācijas anketu, norādot patiesos datus; 

  1. Pabeidziet reģistrāciju, pārskaitot 0,01 EUR vai identificējieties ar internetbanku; 

  1. Pēc kredīta apstiprināšanas, parakstiet attālināti līgumu; 

  1. Saņemiet vēlamo naudas summu savā bankas kontā*.  

* Jāņem vērā: nauda var tikt pārskaitīta tikai uz kontu, kas atvērts kādā no Latvijas bankām. 

Ondo.lv priekšrocības 

  • Ērts reģistrēšanas process un piekļūšana svarīgai informācijai savā profilā;  

  • Ātra pieteikuma izskatīšana – vidēji 15 minūtēs; 

  • Draudzīgi kredīta nosacījumi; 

  • Profesionālā klientu atbalsta komanda – sazinieties rakstiski vai telefoniski; 

  • Minimāls ikmēneša maksājums no 20 EUR.  

Svarīgākais par Ondo.lv piedāvājumu 

Kreditors savus kreditēšanas pakalpojumus piedāvā personām no 18 līdz 80 gadiem. Jūs varēsiet aizņemties, ja esiet LR pilsonis vai jums ir derīga uzturēšanas atļauja ar piešķirto personas kodu.  

Pirms kredīts tiks apstiprināts, aizdevējs pārbaudīs klienta maksātspējas atbilstību vēlamajai summai, kā arī kredītvēstures stāvokli – nedrīkst būt pārkāptu parādsaistību.  

Ondo.lv piedāvā saviem klientiem aizņemties no 50 līdz 5000 EUR uz laiku no 30 dienām līdz 1 gadam. Piesakieties aizdevumam, ja esiet pārliecināts, ka spēsiet veikt laicīgu kredīta atmaksu, ievērojot maksājumu grafiku.

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā