Latkredits.lv

Latkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātā

"Latkredits.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 30 min. Termiņš: 90 d. - 10 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsLatkredits.lv - SIA LK Capital
AdreseSkanstes iela 7, k-1, Rīga, LV-1013
Telefona nr.+371 29027027
E-pastsinfo@latkredits.lv
Pirmdiena - Piektdiena9:00-18:00
Sestdiena10:00-14:00
Svētdiena-
Apmeklēt mājaslapu

Latkredits.lv ir viena no plaši pazīstamajiem finanšu kompānijām Latvijas kreditēšanas tirgū, jo aizdevējs piedāvā bagātu piedāvājumu klāstu privātpersonām. Ar Latkredits.lv jūs varēsiet piemeklēt atbilstošu savām vajadzībām aizdevumu, jo uzņēmums  sadarbojas ar visiem kredītu devējiem Latvijā.  

Kāpēc izvēlēties kredītu ar Latkredits.lv?  

Katrs cilvēks, kas nolemj aizņemties naudu, vēlas iegūt ātru un izdevīgu risinājumu. Tas ir tas, ko var piedāvāt Latkredits.lv:  

 • Ātru atbildi – vidēji 10-15 minūtēs; 

 • Labu piedāvājumu – visizdevīgākie nosacījumi; 

 • Cilvēcīgu attieksmi – personīga attieksme; 

 • Gudru risinājumu – varianti atbilstoši vajadzībām.  

Latkredits.lv kompānija jau vairāk kā 23950 cilvēkiem ir palīdzējusi rast risinājumu sarežģītājām situācijām un nepieciešamības gadījumā šie aizņēmēji atkārtoti atgriežas pie Latkredits.lv, jo uzņēmums strādā cilvēkiem, iegūstot viņu uzticamību.  

Latkredits.lv piedāvājumu klāsts 

Pie Latkredits.lv katrs varēs atrast nepieciešamo savai situācijai aizdevumu:  

 • Patēriņa kredīts – saņemiet līdz 25000 eiro ar gada procentu likmi (GPL) no 2%; 

 • Kredīts remontam – aizņemieties līdz 25000 eiro uz laiku līdz 10 gadiem; 

 • Kredītu apvienošana – apvienojiet līdz 10 kredītiem uz laiku līdz 120 mēnešiem; 

 • Auto kredīts – iegādājieties mašīnu līdz 25000 eiro ar GPL no 6,9%; 

 • Kredīts ar nekustamā īpašuma nodrošinājumu – saņemiet līdz 200000 eiro uz periodu līdz 30 gadiem; 

 • Kredīts nekustamā īpašuma iegādei – piesakieties līdz 25000 eiro uz 120 mēnešiem; 

 • Pārkreditācija – izvēlieties aizdevumu līdz 10 gadiem ar GPL no 7%.  

Nepārprotami, aizņemšanās summa ir atkarīga tieši no klienta ienākumiem un kredītvēstures, tāpēc Latkredits.lv mājaslapā variet uzzināt savu kredītlimitu.  

Latkredits.lv aizdevumu nosacījumi 

Pieteikties aizdevumam Latkredits.lv mājaslapā variet, ja esiet Latvijas Republikas rezidents vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Jums jābūt regulāriem un oficiāliem ienākumiem, no kuriem varēsiet veikt kredīta atmaksu.  

Ja jums ir laba kredītvēsture, varēsiet saņemt izdevīgu piedāvājumi ar zemāko gada procentu likmi. Esot negatīvai kredītvēsturei arī ir iespēja saņemt nepieciešamo naudas summu, taču aktīvu parādu gadījumā, kas šobrīd nodoti piedziņai, vajadzēs nodrošinājumu jeb ķīlu.  

Piesakoties lielām aizdevuma summām, jāņem vērā, ka pieteikumam būs jāpievieno bankas konta izraksts par pēdējiem mēnešiem. Turklāt, ja ienākumi nav redzami pārskatā, vajadzēs pieteikumam pievienot izziņu no VSAA, to jūs variet iegūt elektroniski.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā