Bigbank.lv

Kreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņos

"Bigbank.lv" priekšrocības

Summa: 500 € - 25000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 1 d. Termiņš: 6 mēn. - 5 gadi

Kompānijas dati

NosaukumsAS "Bigbank"
AdreseGustava Zemgala gatve 78-1, Rīga, LV-1039
Telefona nr.8338
E-pastsinfo@bigbank.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00 - 18:00
Sestdiena-
Svētdiena-

AS Bigbank ir dibināta pirms 30 gadiem Igaunijā un 2008. gada novembrī tika atvērta filiāle arī Latvijā. Bigbank kreditēšanas pakalpojumi kļūst arvien atpazīstamāki, jo šobrīd jau tiek piedāvāti 9 Eiropas valstīs – Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Bulgārijā, Vācijā, Austrijā un Nīderlandē.  

Bigbank vērtības 

Bigbank cītīgi strādā pie saviem pakalpojumiem, lai varētu piedāvāt klientiem arvien labākus un izdevīgākus kredītus, kuri nesagādā raizes un problēmas atmaksāt.  

Bigbank: 

 • Rūpējas, jo uzklausa klientu vēlmes un atbalsta brīžos, kad ir grūtības segt maksājumu; 

 • Vienkāršo, jo padara visus kredītu nosacījumus saprotamus un caurspīdīgus; 

 • Attīstās, jo pastāvīgi pilnveido savu piedāvājumu klāstu un uzlabo esošos kredītus.  

Bigbank kredīti privātpersonām 

30 gadu garumā Bigbank ir veidojis savus pakalpojumus un šobrīd var lepoties ar kvalitatīvu piedāvājumu klāstu. Aizņēmēji varēs atrast savām vajadzībām piemērotāko variantu, jo banka piedāvā:  

 • Hipotekāro kredītu un tā refinansēšanu;  

 • Patēriņa kredītu; 

 • Auto kredītu; 

 • Kredītu mājokļa energoefektivitātei; 

 • Standarta un Premium remonta kredītus; 

 • Kredītu apvienošanu; 

 • Kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.  

Katram no šiem kredītiem tiek piešķirta sava finansējuma summa, tāpēc jāizvērtē savi uzstādītie mērķi. Jāņem vērā, ka hipotēkai darbosies bankas likme plus Euribor likme. Pārējiem kredītiem ir tikai fiksēta aizdevēja likme.  

Bigbank kredīti uzņēmumiem 

Bigbank cieši sadarbojas ar uzņēmējiem un sniedz finansiālo atbalstu gan jauniem uzņēmējiem, gan profesionāļiem savā jomā. Bigbank juridiskām personām piedāvā:  

 • Auto līzingu; 

 • Iekārtu un tehnikas līzingu; 

 • Aizdevumu nekustamā īpašuma attīstībai; 

 • Investīciju aizdevumu; 

 • Aizdevumu pret NĪ nodrošinājumu; 

 • Finansējumu saimnieciskās darbības nodrošināšanai; 

 • Kredītlīniju; 

 • Aizdevumu lauksaimniekiem un mežsaimniekiem.  

Uzņēmēji novērtē sadarbību ar Bigbank, jo aizdevējs piedāvā individuālus risinājumus un izdevīgus nosacījumus.  

Noguldījumi pie Bigbank 

Veikt uzkrājumus vienmēr būs laba doma, jo tie nodrošina jūsu vai jūsu bērnu nākotni. Bigbank noguldījumi piedāvā izdevīgu procentu likmi līdz 3% gadā, turklāt ir iespēja izvēlēties ērtāku procentu izmaksas veidu un saņemt peļņu katru mēnesi, vienreiz gadā vai tikai noguldījuma termiņa beigās.  

Jums ir iespēja noguldīt no 500 līdz 100 000 EUR uz laiku līdz 120 mēnešiem un ļaut naudai strādāt jūsu labā.

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā