Vivus.lv

"Vivus.lv" priekšrocības

Summa: 50 € - 10000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 5 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

Nosaukums AS "4finance"
Adrese Lielirbes iela 17a-46, Rīga, LV-1046
Telefona nr. +371 67439777
E-pasts info@vivus.lv
Pirmdiena - Piektdiena 8:00 - 20:00
Sestdiena 9:00 - 18:00
Svētdiena 9:00 - 18:00
Apmeklēt mājaslapu

Vivus.lv informācija

Uzņēmums AS “4finance”, kas tika dibināts 2008. gadā Latvijā, izveidoja kreditēšanas kompāniju Vivus.lv, kas piedāvā klientiem aizņemties līdz 10000 EUR tiešsaistē. Vivus.lv galvenā prioritāte ir atbildīga aizņemšanas, tāpēc finanšu kompānija cieši sadarbojas ar Aiznemiesatbildigi.lv un ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs.  

Vivus.lv prioritātes 

Kreditēšanas kompānija Vivus.lv ir par individuālu apkalpošanu. Katrs klients saņem individuālu kredīta piedāvājumu, kas tiek izveidots, pamatojoties uz aizņēmēja maksātspēju, kredītvēsturi un izteiktām vēlmēm. Turklāt klientu atbalsta komanda vienmēr savus potenciālos klientus konsultē par atbildīgo aizņemšanos.  

Caurskatāmība ir daļa no Vivus.lv piedāvājuma, jo pilnīgi visi kredītu nosacījumi un līguma noteikumi vienmēr tiek skaidri izklāstīti aizņēmējiem, lai viņi varētu pieņemt atbildīgu lēmumu.  

Abpusēji izdevīga un ilgtermiņa sadarbība ir tikpat svarīga Vivus.lv prioritāte. Tieši tāpēc kompānija izveidoja pārskatāmus kreditēšanas pakalpojumus un katru situāciju izskata individuāli, piedāvājot izdevīgākus nosacījumus.  

Kā saņemt aizdevumu pie Vivus.lv? 

Piereģistrējoties mājaslapā, jums būs pieejami īpašie piedāvājumi. Turklāt savā profilā varēsiet ērti sekot līdzi aizdevuma atmaksai, turpat arī veicot kredīta segšanu.  

Tātad, lai saņemtu aizdevumu pie Vivus.lv:

  1. Dodieties uz aizdevēja mājaslapu; 

  1. Izvēlieties summu un termiņu un spiediet “saņemt aizdevumu”; 

  1. Aizpildiet reģistrācijas formu, norādot visus nepieciešamos datus; 

  1. Pabeidziet reģistrāciju un sagaidiet atbildi no aizdevēja; 

  1. Pozitīvas atbildes gadījumā izlasiet līgumu pirms parakstīšanas; 

  1. Saņemiet naudu norādītajā bankas kontā.  

Pieteikties kredītam Vivus.lv variet, ja esiet Latvijas rezidents vecumā no 18 līdz 75 gadiem, lietojiet Latvijas bankas pakalpojumus un jums nav aktīvu parādsaistību.  

Svarīgākais par Vivus.lv aizdevumu 

Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties no 50 līdz 10000 EUR. Kredīta atmaksas termiņu variet izvēlēties no 3 līdz 60 mēnešiem. Izvēlieties savai maksātspējai atbilstošu kredīta limitu un segšanas laiku, lai varētu bez grūtībām atmaksāt visu summu kreditoram laikā.  

Ikmēneša aizdevuma likme tiek aprēķināta individuāli atkarībā no klienta ienākumiem un kredītvēstures, taču minimālā mēneša likme šobrīd ir 0,75%.  

Atgādinājumu saņemšana par apmaksas datuma tuvošanos ir bezmaksas pakalpojums. Izvēlieties atgādinājumu saņemšanu e-pastā vai īsziņā, lai izvairītos no palaistiem maksājumiem. Neskaidrību gadījumā izmantojiet ērtu mājaslapas čatbotu.

Citas kompānijas