Vivus.lv

Kreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņos

"Vivus.lv" priekšrocības

Summa: 50 € - 10000 € Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 5 gadi Saņemt kredītu

Kompānijas dati

NosaukumsVivus.lv - AS "4finance"
AdreseLielirbes iela 17a-46, Rīga, LV-1046
Telefona nr.+371 67439777
E-pastsinfo@vivus.lv
Pirmdiena - Piektdiena8:00 - 20:00
Sestdiena9:00 - 18:00
Svētdiena9:00 - 18:00
Apmeklēt mājaslapu
Līgumu noteikumi

Uzņēmums AS “4finance”, kas tika dibināts 2008. gadā Latvijā, izveidoja kreditēšanas kompāniju Vivus.lv, kas piedāvā klientiem aizņemties līdz 10000 EUR tiešsaistē. Vivus.lv galvenā prioritāte ir atbildīga aizņemšanas, tāpēc finanšu kompānija cieši sadarbojas ar Aiznemiesatbildigi.lv un ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs.  

Vivus.lv prioritātes 

Kreditēšanas kompānija Vivus.lv ir par individuālu apkalpošanu. Katrs klients saņem individuālu kredīta piedāvājumu, kas tiek izveidots, pamatojoties uz aizņēmēja maksātspēju, kredītvēsturi un izteiktām vēlmēm. Turklāt klientu atbalsta komanda vienmēr savus potenciālos klientus konsultē par atbildīgo aizņemšanos.  

Caurskatāmība ir daļa no Vivus.lv piedāvājuma, jo pilnīgi visi kredītu nosacījumi un līguma noteikumi vienmēr tiek skaidri izklāstīti aizņēmējiem, lai viņi varētu pieņemt atbildīgu lēmumu.  

Abpusēji izdevīga un ilgtermiņa sadarbība ir tikpat svarīga Vivus.lv prioritāte. Tieši tāpēc kompānija izveidoja pārskatāmus kreditēšanas pakalpojumus un katru situāciju izskata individuāli, piedāvājot izdevīgākus nosacījumus.  

Kā saņemt aizdevumu pie Vivus.lv? 

Piereģistrējoties mājaslapā, jums būs pieejami īpašie piedāvājumi. Turklāt savā profilā varēsiet ērti sekot līdzi aizdevuma atmaksai, turpat arī veicot kredīta segšanu.  

Tātad, lai saņemtu aizdevumu pie Vivus.lv:

  1. Dodieties uz aizdevēja mājaslapu; 

  1. Izvēlieties summu un termiņu un spiediet “saņemt aizdevumu”; 

  1. Aizpildiet reģistrācijas formu, norādot visus nepieciešamos datus; 

  1. Pabeidziet reģistrāciju un sagaidiet atbildi no aizdevēja; 

  1. Pozitīvas atbildes gadījumā izlasiet līgumu pirms parakstīšanas; 

  1. Saņemiet naudu norādītajā bankas kontā.  

Pieteikties kredītam Vivus.lv variet, ja esiet Latvijas rezidents vecumā no 18 līdz 75 gadiem, lietojiet Latvijas bankas pakalpojumus un jums nav aktīvu parādsaistību.  

Svarīgākais par Vivus.lv aizdevumu 

Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties no 50 līdz 10000 EUR. Kredīta atmaksas termiņu variet izvēlēties no 3 līdz 60 mēnešiem. Izvēlieties savai maksātspējai atbilstošu kredīta limitu un segšanas laiku, lai varētu bez grūtībām atmaksāt visu summu kreditoram laikā.  

Ikmēneša aizdevuma likme tiek aprēķināta individuāli atkarībā no klienta ienākumiem un kredītvēstures, taču minimālā mēneša likme šobrīd ir 0,75%.  

Atgādinājumu saņemšana par apmaksas datuma tuvošanos ir bezmaksas pakalpojums. Izvēlieties atgādinājumu saņemšanu e-pastā vai īsziņā, lai izvairītos no palaistiem maksājumiem. Neskaidrību gadījumā izmantojiet ērtu mājaslapas čatbotu.

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā