Dalidali.lv

Kreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otras

"Dalidali.lv" priekšrocības

Summa: 20 € - 2000 € Pirmais aizdevums bez maksas: Aizdevuma saņemšanas laiks līdz: 15 min. Termiņš: 90 d. - 1 gads

Kompānijas dati

NosaukumsDalidali.lv - AS "Dali Dali"
AdreseSkanstes iela 52, Rīga, LV-1013, Latvija
Telefona nr.+371 80205030
E-pastscontact@dalidali.com

Dalidali.lv padarīs jūsu iepirkšanos vieglāku, jo ar virtuālo Dali Dali nomaksas karti varēsiet iegādāties preces, ko sirds kāro. Jūs variet izvēlēties preces no vairākām kategorijām – apģērbs un mode, apavi, auto, bērni un zīdaiņi, aksesuāri, luksuss, elektronika, dzīves stils un ceļojumi, mājai un dārzam, sports un atpūta, dzīvnieki, veselībai un skaistumam. Plašs piedāvājumu klāsts, jo Dali Dali sadarbojas ar daudziem Latvijas veikaliem.  

Kā strādā Dalidali.lv? 

Iepirkšanas process ar Dalidali.lv ir vienkāršs: 

 1. Dodieties uz veikalu vai internetveikalu, kur vēlaties veikt pirkumu; 

 1. Pievienojiet vēlamās preces šajā internetveikalā savā pirkumu grozā; 

 1. Lejupielādējiet Dali Dali mobilo lietotni Android vai iOS veikalā; 

 1. Piereģistrējieties un apstipriniet savu identitāti; 

 1. Izveidojiet pieteikumu konkrētai summai un izvēlieties summas atmaksas termiņu; 

 1. Par izvēlētu summu tiks izveidota virtuālā Dali Dali karte; 

 1. Dodieties atpakaļ uz pirkuma grozu un veiciet pirkumu, norādot Dali Dali kartes datus; 

 1. Izbaudiet savu pirkumu! 

Minimālā iepirkuma summa, ko var apmaksāt ar Dali Dali karti, ir 20 EUR. Norēķināties ar šo karti variet jebkurā veikalā klātienē vai internetveikalā, kas atrodams aplikācijā.  

Neraizējieties, ja šobrīd vēlamais veikals nav sarakstā! Mobilajā lietotnē jūs variet ieteikt veikalu un, ja tas būs atbilstošs Dali Dali kvalitātes standartiem, tas tiks pievienots sarakstam divu darba dienu laikā.  

Kas ir jāņem vērā, lietojot Dalidali.lv? 

Ir vērts zināt dažas lietas: 

 • Dali Dali virtuālo karti var izmantot tikai veikalā, ko esiet norādījis pieteikumā. Ja plāni ir mainījušies, atceliet esošo pieteikumu un izveidojiet jaunu.  

 • Aplikācijā varēsiet izvēlēties atmaksas termiņu uz 3, 6 un 12 mēnešiem. Taču, ja atgriezīsiet summu 30 dienu laikā, nebūs jāmaksā procenti par nomaksas izmantošanu. Tas ir lielisks variants, ja iepērkaties internetveikalā, bet divu nedēļu laikā atgrieziet preces atpakaļ dažādu iemeslu dēļ.  

 • Dali Dali virtuālās kartes naudu nav iespējams izņemt bankomātos.  

 • Katrs pirkuma pieteikums tiek izvērtēts individuāli, atbilstoši Dali Dali politikai, līdz ar to ne vienmēr un ne visi varēs saņemt apstiprinājumu.  

Iepērkoties uz nomaksu, jāatceras, ka šī summa būs jāatmaksā noteikta perioda laikā, tāpēc pirms pirkuma veikšanas izvērtējiet savas spējas šis saistības segt.  

Citas kompānijas

Kreditora “Altero.lv” logotipā ir vizuālā daļa aplis 2 krāsās – violetā un dzeltenā, bet pats nosaukums violetā krāsāAvafin.lv logotips, kurā ir redzams uzņēmuma “AvaFin” nosaukums ar 2 taisnstūriem melnā un sarkanā krāsā priekšāKreditora “Banknote.lv” logotips, kur nosaukums ar burtiem zaļā krāsāKreditora “Bigbank.lv” logotips melnā krāsā un priekšā stilizēts burts “B” zaļajos toņosKreditora “Bino.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet apakšā piebilde “kredītlīnija” dzeltenā krāsāKreditora “Credit24” logotips, kur pirmā daļa zilā krāsā, bet cipari dzeltenā un sarkanā krāsāKreditora “Creditea.lv” logotips ar maziem zilās krāsas burtiem, bet priekšā divi taisnstūri sarkanā un zilā krāsāsKreditora “Dalidali.lv” logotips ar maziem melniem burtiem, kura abas “dali” daļas izvietotas viena virs otrasKreditora “Ferratum.lv” logotips zilā krāsā un priekšā vizuālā daļā ar burtiem “fe” aplīKreditora “Finea” logotips, kur nosaukums ir melnā krāsā, bet divi trīsstūri priekšā – zaļajos toņosKreditora “Finlo.lv” logotips ar maziem burtiem zilā krāsāLatkredits.lv logo un piebilde “Finanšu risinājumu kompānija” melnā krāsā un priekšā stilizēti burti LK zaļās krāsas kvadrātāLatvijashipoteka.lv logo ar ziliem burtiem un 2 bultas virzītas uz augšu dzeltenā, sarkanā krāsās un horizontāla zila līnijaLkcentrs.lv logo, kur “Latvijas Kredītu Centrs” ar sarkaniem burtiem, bet “FINANŠU RISINĀJUMI ĪSTAJĀ BRĪDĪ” – ar melniemKreditora “Mogo.lv” logotips ar maziem zaļiem burtiem un virs tiem stilizētā mašīnas formaKreditora “Moneza.lv” logotips ar zilās krāsas burtiem un stilizētu iepirkuma somu priekšāKreditora “Ondo.lv” logotips, kur pirmā daļa ir ar ziliem burtiem, bet “LV” ar baltiem burtiem iekš dzeltenā apļaUzņēmuma Risini.lv logotips ar uzrakstu lieliem burtiem KREDĪTU RISINĀJUMU CENTRS un oranžā virpuļa formāKreditora “Sefinance.lv” logotips ar ziliem burtiem, bet priekšā aplis ar rozā, violetām, zaļām un oranžām svītrāmSMScredit.lv logotips, kur “credit” un “nauda īstajā brīdī” ir melniem burtiem, bet “SMS” ar baltiem oranžās krāsas lodziņāKreditora “Soscredit.lv” logotips, kur priekšā ir sarkans aplis, bet “sos” ir sakranā krāsā un “credit” – melnāKreditora “Soso.lv” logotips ar maziem burtiem sarkanā krāsāSosocredit.lv logotips ar maziem burtiem, kur burti “s” ir sarkanā krāsā, bet burti “o” – melnāreditora “Tfbank.lv” logotips ar pelēkiem burtiem un priekšā vizuālā daļa ar stilizētiem “TF” burtiemKreditora “Viasms.lv” logo un piebilde “elastīgais aizdevums” ar sarkaniem burtiem, “via” – ar baltiem burtiem sarkanajā aplīKreditora “Vivus.lv” logotips ar pelēkiem un zaļiem burtiem, bet priekšā stilizēts augs zaļajos toņosKreditora “Vizia.lv” logotips ar lieliem burtiem gaiši zilā krāsā