Vīrietis tur rokās telefonu ar atvērtu lapu, kas piedāvā aizdevumu līdz algai

Aizdevumi

Aizdevums līdz algai

Jeļena Rozentāle

2 min.

Šobrīd arvien biežāk cilvēki izvēlas kredītus finansiālo problēmu nokārtošanai, jo, kā zināms, inflācija strauji turpina augt, bieži atstājot cilvēkus bez pietiekamiem iztikas līdzekļiem. Aizdevums līdz algai var palīdzēt pārdzīvot atlikušās nedēļas vai dienas, kā arī izglābt neparedzētās dzīves situācijās, kad ir nepieciešams finansiālais atbalsts. 

Ātrais aizdevums līdz algai

Neatkarīgi no tā, ka visticamāk vēlaties aizņemties pavisam nelielu summu, lai to bez stresa atgrieztu mēneša laikā, vajadzētu rūpīgi apdomāt kredīta nepieciešamību un atvēlēt laiku kreditora izvēlei. Īstermiņa kredītiem ir īpaši svarīgi pievērst uzmanību procentu likmei, lai pēc mēneša nav jāatdod krietni vairāk par aizņemto summu. 

Izvēloties ātro kredītu, dodiet priekšroku bezprocentu variantam – tas palīdzēs ietaupīt lielākā apmērā, jo Jums pilnīgi necik nebūs jāpārmaksā. Protams, šajā gadījumā jāņem vērā, ka piedāvājums ir pieejams vien jaunajiem klientiem jeb pirmajam kredītam, kas parasti ir ierobežots summas ziņā. Taču tas ir lielisks risinājums, ja papildu nauda ir nepieciešama vien līdz algai, jo atmaksas termiņš bezprocentu kredītiem reti kad pārsniedz 30 dienas. 

Sieviete meklē telefonā, kur paņemt aizdevumu līdz algai

Noteikumi aizdevuma saņemšanai

Prasības aizņēmējiem galvenokārt ir vienādas visiem kreditoriem, atšķiras vien dažas detaļas. Piemēram, vecuma slieksnis bieži ir atšķirīgs. Dažas finanšu iestādes izsniedz aizdevumus līdz algai aizņēmējiem no 18 līdz 85 gadiem, citi vien no 20 līdz 80 gadiem, tāpēc noteikti pievērsiet tam uzmanību, kad izvēlēsieties savām vajadzībām piemērotāko aizdevēju. 

Saņemot pieteikumu kredītam, finanšu iestāde izvērtē aizņēmēja mēneša ienākumus un kredītvēsturi, lai gūtu sapratni par klienta maksātspēju un godprātību. Mēneša naudas plūsmai jābūt līdzvērtīgai vēlamajai aizdevuma summai, lai Jums būtu no kā atgriezt naudu kreditoram, turpretī kredītpieredze nedrīkst būt pārlieku pārslogota ar negatīviem ierakstiem par kavētiem maksājumiem. Tomēr jāatzīst, ātrajiem kredītiem šis pēdējais noteikums nav tik ļoti izteikts kā ilgtermiņa aizdevumiem un līdz ar to aizņemties ir vieglāk. 

Aizdevuma atmaksa līdz algai

Nenoliedzami, ir ļoti svarīgi jebkuru aizdevumu atmaksāt laikā, lai neveidotos parāds, kas atstās melnās pēdas kredītvēsturē. Ātrajiem kredītiem tas ir ne mazāk nozīmīgi, jo procentu likme tiem parasti ir augstāka salīdzinājumā ar ilgtermiņa kredītiem. 

Paņemot aizdevumu līdz algai, ir jārēķinās ar naudas atgriešanu precīzi laikā, jo nokavējuma procenti negaidīs, kamēr atmaksāsiet aizdevumu, bet pieaugs katru kalendāro dienu. Lai no tā izvairītos, vajadzētu laicīgi sazināties ar aizdevēju un pagarināt atmaksas termiņu. Protams, šis ir maksas pakalpojums, taču jebkurā gadījumā ilgtermiņā tas būs izdevīgāk nekā audzēt parādu. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas