Baloni ar ciparu 21 – iemesls nosvinēt kredītu iespējas no 21 gada

Aizdevumi

Atbildīgs kredīts no 21 gada

Jeļena Rozentāle

2 min.

No 21 gada pavērās plašas finansējuma iespējas no kreditēšanas kompānijām, jo šis vecums ir atbilstošs “nopietnu” kredītu noformēšanai. Par “nopietnu” kredītu var nosaukt aizdevumus lielākām naudas summām, kas paredzētas lielākiem pirkumiem – jaunai mašīnai, sava dzīvokļa iegādei, biznesa atvēršanai. 

Protams, vecums nav garantija tam, ka kredīts tiks veiksmīgi un bez kavējumiem maksāts, taču 21 gads ir vecums, kad persona tiek izņemta no riska grupas, kas būvēta atbilstoši vecuma slieksnim. Šis vecums dod iespēju aizņemties naudu no jebkādas finanšu iestādes, kas piedāvā aizdevumu pakalpojumus, protams, ja būsiet atbilstošs arī citiem kredītiestāžu izstrādātiem nosacījumiem. 

Nosacījumi kredītiem. 

Kā noskaidrojām, jebkurš kredīts ir pieejams personām no 21 gada, jo esiet jau pārgājis vecuma ierobežojumu slieksni, kas kreditoriem variējas no 18-20 gadiem. Līdz ar to Jums vairs nav jāuztraucas, ka šī iemesla dēļ var atteikt izsniegt aizdevumu. 

Šobrīd svarīgais atbilst šiem nosacījumiem: 

 • Regulārie ienākumi atbilstoši vēlamajai aizņēmuma summai. 
 • Izdevumi nepārsniedz 40 % no visiem mēneša ienākumiem. 
 • Laba kredītvēsture, kas Jūs raksturo kā atbildīgu klientu. 
 • Protams, jābūt LR rezidentam.

Persona datorā pēta nosacījumus, kuriem jāatbilst, lai varētu paņemt kredītu no 21 gada

 • Ņemot vērā, ka kredīts lielām summām tiek izsniegts bezskaidrā naudā uz bankas kontu, Jums jābūt kontam kādā no Latvijas bankām, kur varēsiet saņemt naudu. 
 • Aizpildot pieteikumu online, būs jāuzrāda derīgs telefona numurs un e-pasts – saziņai. 
 • Lai pārliecinātos, ka visi ienākumi ir oficiāli un netiek tērēti azartspēlēm u.tml., pieteikumam būs jāpievieno bankas konta pārskatu par pēdējo pusgadu. 

Noteikti pieteikumā norādiet tikai patieso informāciju, jo kredītiestāde visu var pārbaudīt oficiālajā valsts kredītreģistrā. Labai sadarbībai jāsākas godīgā gaisotnē nevis ar meliem. 

Kredīts no 21 gada – iespējas. 

Atbilstība visiem iepriekš minētiem nosacījumiem ir garantija jebkura kredīta saņemšanai, kas nepieciešams Jūsu vēlmju piepildīšanai. 

Jums ir pieejami visi zemāk minētie kredītu veidi, taču papildus vēl gribu pieminēt hipotekāros kredītus, uzņēmumu kredītus, kā arī auto līzingus. 

ĀTRIE KREDĪTIPATĒRIŅA KREDĪTIKREDĪTU LĪNIJASAUTO KREDĪTIKREDĪTU APVIENOŠANA

Neskatoties uz to, ka jebkurš kredīts Jums ir pieejams, vajadzētu parūpēties par drošu un atbildīgu aizņemšanos. Tas nozīmē, ka vajadzētu:

 1. Izpētīt aizdevumu sniedzēju pakalpojumu tirgu.
 2. Salīdzināt pieejamus piedāvājumus atbilstoši Jūsu vajadzībām.
 3. Apzināt savas spējas atmaksāt kredītu laikā. 

Tikai pēc šo soļu noskaidrošanas variet aizpildīt pieteikumu kredītam un parakstīt līgumu. “Nopietni” kredīti ir ar ilglaicīgām saistībām, tāpēc ņemiet to vērā, izvērtējot savu maksātspēju visam kredīta atmaksas periodam.

Sieviete datorā meklē, kur paņemt kredītu no 21 gada

Sekas kredītu nemaksāšanai. 

Mēs, Comperia kredītu salīdzināšanas platforma, vienmēr atgādinām par atbildīgu aizņemšanos, jo sekas kredītu atmaksas kavēšanai var būt graujošas:

 1. Būsiet spiests maksāt nokavējuma procentus par katru kavēto dienu. 
 2. Ja turpināsiet ignorēt maksājumus, parāds tiks nodots parādpiedziņas kompānijai. 
 3. Esiet gatavs negatīviem ierakstiem kredītvēsturē, kas turpmāk liegs ņemt kredītus uz labiem nosacījumiem. 

Atceraties, lai nebūtu jāuztraucas par to, ka nepietiek naudas līdzekļu ikmēneša maksājumam kredīta segšanai – uzreiz pēc ienākumu saņemšanas novirziet nepieciešamo daļu kredītam. 

Lielisks veids un palīgs kā neaizmirst par maksājumiem – uzstādīt savā internetbankā automātisko maksājumu.

Atbildīga aizņemšanās, apdomājot soli uz priekšu, ir pamats labai finanšu pieredzei. Tiklīdz rodas problēmas ar kredīta atmaksu, sazināties ar savu kreditori, lai rastu risinājumu.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas