Telefons ar kredītkarti un zīmi “0%” – saņem savu ātro kredītu bez komisijas

Aizdevumi

Ātrais kredīts bez komisijas maksas

Jeļena Rozentāle

2 min.

Jebkurš no mums vēlas aizņemties naudu tā, lai nebūtu jāpārmaksā. Un ir divi varianti: aizņemties naudu no radiem/draugiem vai paņemt ātro kredītu bez komisijas maksas

Ar pirmo variantu viss ir skaidrs – jāvēršas pie cilvēka, kuram ir iespēja un vēlme Tev finansiāli palīdzēt un tad gaidīt, kamēr atdosi naudu atpakaļ. Taču praktiski šobrīd reti kurš cilvēks ir spējīgs aizdot naudu, jo pats dzīvo no algas līdz algai, līdz ar to, aizdodot naudu, pats riskē palikt bez naudas līdzekļiem. Turklāt mūsdienās diemžēl bieži jāsaskaras arī ar tuvāko cilvēku negodīgumu – ne par velti saka “gribi zaudēt draugu, aizdod viņam naudu”

Tieši tāpēc ērtāk, kā arī nepārprotami arī ātrāk noformēt aizdevumu izdosies, ja izvēlēsies kreditoru piedāvājumu ātrais kredīts bez komisijas. Šis pakalpojumam ir daudz citu apzīmējumu – “bezprocentu kredīts”, “pirmais kredīts bez maksas” u.tml., taču zem visiem šiem nosaukumiem slēpjas ātrais kredīts ar īpašu piedāvājumu. 

Kas ir ātrais kredīts bez komisijas?

Ātro kredītu sniedzēji ir izstrādājuši piedāvājumu, kas ļauj piesaistīt jaunus klientus, un jāatzīst, ka tas lieliski strādā, jo arvien vairāk potenciālo aizņēmēju kā pirmo kredītu izvēlas tieši šo piedāvājumu! 

Šis piedāvājums “ātrais kredīts bez komisijas” paredz, ka, aizņemoties naudu pirmo reizi konkrētā kredītiestādē, varēsi to saņemt bez papildu maksas. Īsāk sākot – cik aizņemsies, tik atdosi

Protams, ne viss tik rožaini, jo arī šādā veida piedāvājumam ir izstrādās prasības jeb ierobežojumi: 

  • Kredīta summa parasti nevar pārsniegt 500 EUR vai minimālās algas apmēru.
  • Kredīta atmaksas termiņš parasti nepārsniedz 30 dienas. 
  • Kredīts bez komisijas tiek izsniegts, ja konkrētā kredītiestāde noformē kredītu pirmo reizi

Rezumējot šo informāciju, jāatzīst, ka šis ātrais kredīts ir lielisks finansiālais atbalsts brīdī, kad nedaudz pietrūkst līdz algai vai avansam. Vari paņemt kredītu, nopirkt nepieciešamo preci vai samaksāt par pakalpojumu, un tad, saņemot savus ikmēneša ienākumus, segt kredītsaistības.

Persona telefonā meklē, kur paņemt kredītu bez komisijas maksas

Kur varu paņemt ātro kredītu bez komisijas maksas?

Īstenībā šādu pakalpojumu piedāvā teju katra nebanku kredītiestāde. Protams, ik pa laikam piedāvājumu klāsts var mainīties, taču noteikti salīdzini pieejamos kredītu variantus pirms pieņem lēmumu aizņemties naudu. Turklāt neaizmirsi, ka kredīts ar 0% būs pieejams pie viena kreditora tikai vienreiz. 

  1. Klikšķini uz pogu zemāk. 
  2. Atrodi piedāvājumus ar atzīmi 0%.
  3. Salīdzini kreditorus. 
  4. Aizpildi pieteikumu.
  5. Saņem atbildi 15 minūtēs. 

ĀTRAIS KREDĪTS BEZ KOMISIJAS MAKSAS – 0%

Pēc atbildes saņemšanas no kreditora būs nepieciešams apstiprināt kredītu un tad uzreiz saņemsi naudu uz savu bankas kontu. Vienas bankas ietvaros nauda ienāks burtiski tajā pašā minūtē, taču, ja Tev un kreditoram atšķiras bankas, naudu saņemsi ātrākais nākamajā darba dienā. 

Aizņemies atbildīgi! 

Cik pievilcīgs nebūtu šajā rakstā minētais kredīta piedāvājums, ir vērts iegaumēt, ka tas patiesi izdevīgs var būt vien tad, ja patiešām spēsi visu summu atdot norādītajā termiņā. 

Diemžēl, ja kavēsi maksājumus un atliksi ātra kredīta atmaksu, šis “lētais un izdevīgais kredīts” pārvērtīsies nepārvaramā finansiālajā slogā. 

Esi uzmanīgs un vienmēr izvērtē savas spējas atmaksāt kredītu!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas