0% – bezprocentu kredīts

Aizdevumi

Bezprocentu kredīts nebanku finanšu iestādēs

Jeļena Rozentāle

2 min.

Vārdu salikums “bezprocentu kredīts” izklausās neticami un ļoti bieži cilvēki domā, ka tas ir vienkārši reklāmas triks. Noskaidrosim, kā ir īstenībā! 

Kas ir bezprocentu kredīts?

Tā ir iespēja paņemt aizdevumu bez procentu likmes, kas nozīmē, ka atdosiet precīzi tik pat daudz, cik aizņematies. “100 EUR paņem – 100 EUR atdod”. Tomēr tāda iespēja tiek piedāvāta tikai pirmajam kredītam, lai varētu piesaistīt jaunus klientus. Kā arī aizdevuma atmaksas termiņš šajā gadījumā ir ierobežots – līdz 30 dienām. 

Kāpēc tāds dāsnums no kreditoriem? 

Kredītu iestādes ar tādām akcijām piesaista jaunus klientus, jo ļoti bieži pēc veiksmīgas pieredzes cilvēki atgriežas pie jau zināma kreditora. Tātad šis bezprocentu aizņēmums tomēr strādā ilgtermiņā. 
Pie tam finanšu iestāde tādos gadījumos nopelna uz cilvēkiem, kas nolemj pagarināt šī bezprocentu kredīta atmaksas termiņu, jo šis pakalpojums vairs nav bezmaksas. Ir liels skaits klientu, kas nespēj atmaksāt kredītu laikā un izvēlas šo iespēju. Kredītiestādes nav ziedojumu organizācijas un vienmēr atrod iespēju nopelnīt. 

Kādu summu ir iespējams aizņemties? 

Ņemot vērā, ka bezprocentu kredīti tiek izsniegti uz īsu termiņu līdz 30 dienām, aizņēmuma summa arī nebūs liela. Šajā gadījumā tiek izsniegti tikai ātrie kredīti līdz 3000 EUR. Noteikti izvērtējiet Jūsu iespējas atmaksāt kredītu mēneša laikā, jo pagarinot atmaksas termiņu, ietaupīt noteikti neizdosies. 

Vai bezprocentu kredītu var aizņemties vairākkārt? 

Šī iespēja parasti tiek dota tikai jauniem klientiem, aizņemoties pirmo reizi. Taču Jums ir iespēja būt jaunam klientam arī citās nebanku iestādēs, jo tādu kreditoru Latvijā ir diezgan daudz. 

Cik ātri es varu noformēt bezprocentu kredītu? 

Ņemiet vērā, ka pamatojoties uz spēkā esošo likumu, kredītus nedrīkst izsniegt naktīs – tātad no plkst. 23.00 līdz plkst. 7.00. Citā laikā ātrā kredīta noformēšana aizņems vien 5-15 minūtes. Protams, atceraties, ka tik ātrā naudas pārskaitīšana uz Jūsu kontu ir iespējama vien vienas bankas ietvaros. Uz atšķirīgas bankas kontu aizdevuma summa var atnākt tikai nākamajā darba dienā. 

Sieviete, turot rokās telefonu un kredītkarti, noformē ātro bezprocentu kredītu

Kas ir nepieciešams ātrā bezprocentu kredīta noformēšanai? 

Pirmkārt, jābūt pilngadīgai personai. Kreditori parasti nosaka vecuma ierobežojumu, kas var variēt no 18 līdz 20 gadiem. Ir svarīgi, lai klients ir Latvijas Republikas (LR) rezidents ar Latvijas bankas konta numuru (apstiprinājumam bieži pie reģistrācijas vajadzēs pārskaitīt 0,01 EUR), aktīvu telefona numuru un e-pastu. Pirms kredīta izsniegšanas aizdevējs pārbaudīs Jūsu kredītvēsturi un ienākumus. 

Vai bezprocentu kredītu var saņemt ar sliktu kredītvēsturi? 

Slikta kredītvēsture jebkuram aizdevējam rada šaubas aizdevuma izsniegšanai. Taču ir svarīgi, vai uz doto brīdi jau ir nokārtoti visi parādi un kādi ir Jūsu ienākumi. Ir gadījumi, kad bezprocentu kredītu izsniedz arī personām ar sliktu kredītvēsturi, taču šajos gadījumos aizņēmuma summas ir nelielas. Jūs variet aizpildīt pieteikumus vairākiem kreditoriem, lai palielinātu savas iespējas uz pozitīvu lēmumu. 

Kā pieteikties? 

Esam apkopojuši informāciju par ātrajiem kredītiem un dažiem no tiem ir pieejams bezprocentu kredīts. Salīdziniet visus piedāvājumus un izvēlaties sev piemērotāko. Atceraties – bezprocentu kredīts tiek piešķirts pirmajam aizdevumam un tikai uz 30 dienām! Līdz ar to izvērtējiet savas iespējas segt kredītu laikā!  

Tiklīdz izvēlēsieties kreditoru, aizpildiet pieteikumu un gaidiet atbildi! Viss ir tieši tik vienkārši!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas