Sieviete tur rokā naudas žūksni un rāda īkšķi uz augšu, jo ātri saņēma kredītu

Aizdevumi

Cik ātri var saņemt kredītu?

Jeļena Rozentāle

2 min.

Mūsdienu steidzīgā dzīves ritmā, kad katrs no mums cenšas padarīt visus darbus vai aizbraukt no punkta A uz punktu B pēc iespējas ātrāk, noteikti negrib gaidīt, kad nepieciešams kredīts. Esam palikuši nepacietīgi, jo katra minūte ir svarīga un bieži saplānota ar mājas darbiem, bērniem, darba pienākumiem – labi, ja paliek kāda stunda atpūtai un izklaidei. 

Kredītus parasti ņem tad, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi – tāpēc jo vairāk negribās gaidīt, bet saņemt kredītu pēc iespējas ātrāk. Tas noteikti ir iespējams! Īpaši, ja vasjadzīga neliela naudas summa. 

Online kredīts. 

Visātrāk un ērtāk saņemt kredītu ir, aizpildot pieteikumu internetā:

 1. Izvēlies vēlamo kredīta veidu.
 2. Salīdzini pieejamos piedāvājumus.
 3. Spied uz “saņemt kredītu”. 
 4. Aizpildi pieteikumu kreditora mājaslapā, norādot nepieciešamo informāciju.
 5. Sagaidi apstiprinājumu no kreditora. 
 6. Saņem naudu uz savu bankas kontu.

Nauda uz bankas kontu parasti ienāk līdz 15 minūtēm. Bet, protams, jāņem vērā, vai aizdevējam un aizņēmējam neatšķiras bankas. Ja atšķiras, nauda visdrīzāk tiks saņemta tikai nākamajā darba dienā.

Datorā atvērta Comperia kredītu salīdzināšanas platforma, kur var aizpildīt pieteikumu un saņemt kredītu

Kādu kredīta veidu izvēlēties.

Īpaši ātri saņemt kredītu ir iespējams, izvēloties ātro kredītu aizdevējus. Taču tad jāņem vērā, ka kredīta summa var būt ierobežota, kā arī procentu likme būs paaugstināta. Toties nepieciešama naudas summa būs “kabatā” iespējami īsā laikā. 

Salīdzinoši ātri un turklāt arī izdevīgi paņemt naudu var, izvēloties arī kādu no ilgtermiņa kredītu piedāvājumiem – patēriņa kredīts un kredītlīnija. Tie ir aizdevumi, kur nav nepieciešama detalizēta informācijas pārbaude par esošiem īpašumiem vai kredītsaistībām, ko nepieciešams refinansēt, līdz ar to kredīts bieži tiek apstiprināts dažās minūtēs vai maksimums diennakts laikā.  

Vairāk laika pieteikuma izskatīšanai aizņems auto kredīts, jo vajadzēs novērtēt automašīnu, hipotekārais kredīts, jo tiks novērtēts vēlamais īpašums un nekustāmā īpašuma ķīla, un kredītu apvienošana jeb refinansēšana, jo vajadzēs sīki pārbaudīt visu informāciju par kredītu saistībām, ko aizņēmējs vēlas konsolidēt.

Vīrietis telefonā meklē, kur var ātri saņemt kredītu

Uz kādiem nosacījumiem var ātri saņemt kredītu. 

Lai saīsinātu kredīta pieteikuma izskatīšanas laiku, noteikti norādi par sevi un saviem ienākumiem tikai patieso informāciju, lai kreditoram nevajadzētu ar Tevi papildus sazināties un skaidrot nepieciešamus datus, kas paildzinās procesu. 

Tev jāatbilst šiem punktiem, lai vari saņemt kredītu: 

 • Jābūt pilngadīgam. Kredītus Latvijā parasti izsniedz no 18 līdz 85 gadiem. 
 • Jābūt Latvijas pastāvīgam iedzīvotajam. 
 • Jābūt Latvijas bankas kontam, kur kreditors varēs pārskaitīt naudu. 
 • Pildot pieteikumu, vajadzēt norādīt telefona numuru un citreiz e-pastu. 
 • Tev jābūt oficiāliem ienākumiem, no kuriem varēsi segt kredītu. 

Kreditori noteikti novērtēs arī labu kredītvēsturi. Ja kredītreitings ir sabojāts, aizdevējam var rasties jautājumi un zust uzticamība Tev kā aizņēmējam un kā rezultāts – kredīta atteikums. 

Aizņemies atbildīgi. 

Neaizmirsti – kredīta atmaksu ir jāveic laicīgi. Kavējot maksājumus, kreditors būs tiesīgs aprēķināt nokavējuma procentus par katru kavējuma dienu. Sīkāka informācija par soda procentiem un nemaksāšanas sekām noteikti ir atrodama līgumā – izlasi to pirms paraksti!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas