Sieviete piedalās attālinātās apmācībās, jo paņēma paredzēto izglītībai kredītu

Aizdevumi

Kredīts izglītībai

Jeļena Rozentāle

2 min.

Visas dzīves garumā vajadzētu ieguldīt laiku sevis pilnveidošanā: lasiet labu literatūru, klausāties vērtīgas lekcijas, iegūstiet vēl vienu izglītību. Attīstiet sevi gan fiziski, apmeklējot sporta zāli vai vienkārši skrienot agros rītos, gan garīgi, izkopjot savus talantus un intereses. 

Arī esot jau cienīgā vecumā ir vērts mainīt dzīvē lietas, kurām kādā brīdī iespējams neesiet uzdrošinājies dažādu aspektu iespaidā. Nekad nav par vēlu mainīt darba vietu, amatu un iegūt papildu izglītību! Taču, ja Jums vēl nav pat 40, noteikti ir īsts brīdis izmaiņām. Nevajag vilcināties – uzdrošināties!

Izglītības nozīme

Nav noslēpums, ka arvien vairāk darba sludinājumos īpašnieki norāda prasību par atbilstošu vakancei izglītību. Pat ar pieredzi konkrētajā jomā, bet bez izglītības, var būt grūtības saņemt vēlamo darbu. Ir risinājums – iestāties augstskolā vai iziet nepieciešamo apmācību programmu jeb kursus. 

Jūs variet mācības apvienot ar tagadējo darbu. Tehnoloģiju laikmetā tas ir izdarāms ļoti vienkārši, jo arvien biežāk tiek piedāvātas attālinātās mācības. Izmantojiet iespēju un mācāties vakaros un brīvdienās no mājām. Iespējams tagad liekas, ka tas ir grūti izdarāms un pat neiespējams, taču šobrīd tā veiksmīgi iegūst izglītību cilvēki visur pasaulē. Turklāt ir vērsts pacensties, jo pēc izglītības iegūšanas paveras daudz vairāk iespēju profesionālajā jomā. 

Ir vietas, kur pēc apmācību pabeigšanas tiek piedāvātas prakses vietas un palīdz pat iegūt darba vietu, protams, ar atbilstošu pieredzei algu. Šobrīd tāda iespēja plaši izplatīta ar IT nozari saistītās profesijās, piemēram, datu analītiķis, testētājs u.tml. Plašāka iespēja ir ārzemju piedāvājumos, bet, ņemot vērā, ka šobrīd viss notiek attālināti – tā ir lieliskā iespēja, jo, pilnībā mainot darba jomu, kaut kur ir jāiegūst pieredzi.

Sieviete paņēma kredītu izglītībai un tagad mācās augstskolā, bet attālināti no mājām

Kredīts izglītībai

Izglītība mūsdienās maksā dārgi, tāpēc reti kuram ir pieejama uzreiz visa summa apmaksai. Ir vietas, kur piedāvā maksājumu par apmācībām sadalīt vairākās daļās, taču, maksājot visu summu uzreiz, bieži var iegūt atlaidi. 

Situācijā, kad nevariet atļauties apmaksāt mācības uzreiz, var noderēt kredīts izglītībai. Jūs variet painteresēties bankā par studiju kredītu, taču to iegūšana var būt sarežģīta valsts atbalsta dēļ. Nekrītiet izmisumā, jo nebanku piedāvātājs patēriņa kredīts arī lieliski noder tādam mērķim un to noformēšana neprasa daudz laika. 

Patēriņa kredītu varēsiet paņemt, ja atbilstiet šiem noteikumiem:

  • LR rezidents;
  • Vecums no 18 līdz 80 gadiem;
  • Ir stabili ienākumi;
  • Ir labs kredītreitings. 

PATĒRIŅA KREDĪTS IZGLĪTĪBAI

Salīdziniet pieejamos patēriņa kredīta variantus, aizpildiet pieteikumu un saņemiet naudu mācībām 15 minūtēs. Pieteikumā vajadzētu norādīt patiesos datus, jo aizdevējam ir iespēja pārbaudīt visus datus arī pašam. Noteikti pārskatiet aizpildīto pieteikumu, lai neuzmanības kļūdas dēļ nav jāsaņem atteikums. 


Ja šobrīd atrodaties krustcelēs un neziniet, kur tālāk profesionālajā jomā virzīties, izpētiet darba tirgu. Pārskatiet darba sludinājumu portālus, lai saprastu, kāda profesija ir pieprasīta. Mājaslapā karjerascentrs.lv ir iespēja iziet testu un vismaz daļēji saprast uz kādu pusi virzīties. 

Liela nozīme ir Jūsu prasmēm un interesēm. Kas Jums padodas vislabāk? Izvērtējiet savas labās un sliktās puses, lai varētu saprast, kāda profesija Jums būs piemērota. 

Profesijas izvēlei un izglītības iegūšanai jāpieiet rūpīgi gan skolēniem, kas drīz pabeigs vidusskolu, gan ģimenes cilvēkiem, kas jaunībā izvēlējās nepareizu ceļu un šobrīd nolēmuši veikt izmaiņas profesionālajā jomā. Esi atbildīgs par savu dzīvi!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas