Laukos uz galda stāv Jāņu siers, māla krūze un spainis ar pļavas puķēm, jo ir laiks svinēt Līgo svētkus

Aizdevumi

Kredīts Līgo svētku svinībām

Jeļena Rozentāle

2 min.

Līgo un Jāņi ir tradicionāli latviešu svētki. Šis ir laiks, kad kopā sanāk visi radinieki un radi, lai visu nakti līksmotu un svinētu vasaras saulgriežus. Dejošana, lekšana pāri ugunskuram, bagātīgs galds, skaisti vainagi un tradicionālās spēles – viss tas ir daļa no skaistajiem vasaras svētkiem.

Saprotam, ka jebkuri svētki, tai skaitā Līgo, bieži prasa lielākus izdevumus, tāpēc esam apkopojuši rekomendācijas, kā saņemt izdevīgu kredītu svinībām.  

Izmantojiet īpašos piedāvājumus

Līgo svētku laiks ir svētku piedāvājumu laiks. Finanšu uzņēmumi šajā laikā parasti piedāvā akcijas, atlaides un lojalitātes programmas. Izpētiet piedāvājumus kredītiestādēs, jo šis ir laiks, kad ir iespējams saņemt kredītu uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. 

Pelēks kaķis ar Līgo svētku vainadziņu guļ saulītē uz zāles, jo sagaidīs svētkus kopā ar saimniekiem

Plānojiet svinības savlaicīgi

Pasākuma norises plānu, kā arī saistītos ar to izdevumus, vajadzētu plānot iepriekš. Aprēķiniet kāda summa jums ir nepieciešama, lai viss noritētu pēc plāna – par biļetēm, ēdieniem, naktsmītni utt., un tikai tad aizņemieties. Iepriekš sagatavots plāns ir svarīgākā Līgo svētku daļa. 

Salīdziniet piedāvājumus 

Aizņemties naudu kredītiestādē, kuras reklāmas ir visur, ir slikta doma. Izpētiet visus pieejamos piedāvājumus pirms izdariet izvēli par labu vienam variantam. Comperia.lv piedāvā salīdzināt populārākos piedāvājumus vienuviet. Ņemiet vērā piedāvājumu procentu likmes, atmaksas termiņus u.tml., jo tas viss ietekmē kopējos kredīta izdevumus. 

POPULĀRĀKIE KREDĪTI

Izlasiet līguma nosacījumus

Pirms līguma parakstīšanas rūpīgi izlasiet nosacījumus un pārliecinieties, ka visi noteikumi ir skaidri un saprotami. Īpašu uzmanību pievērsiet procentu likmei, atmaksas termiņam, maksājumu grafikam un sekām par kavētiem maksājumiem. Ja jums rodas kādi papildu jautājumi, nekautrējieties tos uzdot kredītiestādes pārstāvim.

Parūpējieties par savlaicīgu kredīta atmaksu

Neaizmirstiet par finansiālo atbildību arī pēc svētkiem. Kredīts ir finansiālas saistības, kas ir jāatmaksā norādītajā termiņā. Līdz ar to plānojiet izdevumus atbilstoši savām iespējām un pārliecinieties, ka spēsiet savlaicīgi atmaksāt kredītsaistības.

Piecas jaunas sievietes laiž pa upi savus Līgo svētku vainagus, jo tā ir viena no latviešu tradīcijām

Dažas iespējas, kur sagaidīt Līgo

Kā jau vienmēr, lielākā daļa no jums visticamāk svinēs svētkus lielā pulkā brīvā dabā. Tomēr vienmēr atradīsies tie, kas vēlas kaut ko pamainīt savos Līgo svētku svinēšanas paradumos vai arī dažādu apstākļu iespaidā ir spiesti meklēt citas alternatīvas. 

Lūk, lieliski variantiem jūsu Līgo svētku svinībām: 

  • Līgo festivāls Vecpiebalgā;
  • Mārupes novada Līgo svētki 2023;
  • LĪGO LAUKU KŪRORTĀ!;
  • Tradicionālie Jāņi Dzegužkalnā;
  • Jāņu svinību pasākums;
  • Līgo Rīga Grīziņkalnā.

Noteikti internetā jūs varēsiet atrast vēl vairāk variantu svētku sagaidīšanai.  Tomēr vajadzētu atcerieties, ka pasākumu ir jāplāno laicīgi, lai varētu paspēt iegādāties biļetes.

Priecīgus Līgo svētkus!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas