Kredīts parādu dzēšanai bez ķīlas ir risinājums, kad maksājumu termiņš tuvojas beigām

Aizdevumi

Kredīts parādu dzēšanai bez ķīlas

Jeļena Rozentāle

2 min.

Aizņemties, lai atdotu parādu? Absurdi? Nē, ja tas ir vienīgais risinājums atrisināt radušas finansiālās problēmas. 

Kas ir kredīts parādu dzēšanai?

Tas ir īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums par summu, kas nepieciešama parādu segšanai. Šis aizdevums ir pieejams bez ķīlas, taču atsevišķos gadījumos, ja vēlaties iegūt labākus nosacījumus, ir iespējams ieķīlāt savu nekustāmo īpašumu. 

Šis aizdevums būs noderīgs īslaicīgu finansiālo grūtību periodā. 

Kādos gadījumos šo aizdevumu izmanto? 

Jebkādiem parādiem jeb maksājumiem, ko šobrīd nevariet veikt, jo nav iekrājumu. Tie var būt komunālie maksājumi, rēķini par internetu, TV un visbiežāk citas esošas kredītsaistības. 

Iekavēto rēķinu apmaksai var noderēt kredīts parādu dzēšanai bez ķīlas

Cik lielu summu var aizņemties? 

Lai neieslīktu vēl lielākos parādos, aizņematies tieši tik, cik ir nepieciešams parādu segšanai. Summas, protams var variēt no mazām (ātrie kredīti) līdz lielām (ilgtermiņa aizdevumi). Jums jāsalīdzina visi pieejami piedāvājumi, lai varētu izvēlēties piemērotāko un izdevīgāko. 

Comperia salīdzināšanas platforma piedāvā salīdzināt piedāvājumus, izvēloties kredītus pēc tādiem parametriem kā summa, termiņš un vecums. Ienāciet Kredītu sadaļā un sameklējiet savu kreditoru! 

Kredīts parādu dzēšanai bez ķīlas ar slikto kredītvēsturi. 

Apdomāt iespēju paņemt kredītu parādu dzēšanai vajadzētu vēl pirms sakrājas parādi. Tas ir īpaši svarīgi, jo ar sliktu kredītvēsturi saņemt aizdevumu var būt sarežģīti. Protams, katru situāciju kreditori izvērtē individuāli, taču, jāņem vērā, ka ar negatīviem ierakstiem Jums var piedāvāt īpaši neizdevīgu procentu likmi. Šajā gadījumā uzlabot nosacījumus visticamāk varēs vien ar nekustāmā īpašuma ķīlu. 

Vai ir iespējams saņemt kredītu parādu dzēšanai bez darba vietas? 

Jā, bet šajā gadījumā Jums jābūt citiem regulāriem ienākumiem. Piemēram, bezdarbnieka pabalsts, pensija, stipendija u.tml. Finanšu iestādei jābūt pārliecībai, ka varēsiet atmaksāt izsniegto kredītu, tāpēc ienākumiem viņi pievērš īpašu uzmanību. 

Protams, Jūs variet ieķīlāt, piemēram, savu automašīnu, lai saņemtu aizdevumu. Bet tas ir liels risks pazaudēt to, jo aizdevuma nemaksāšanas gadījumā, kreditors atsavinās Jūsu īpašumu.

Labāku kredītu nosacījumu saņemšanai Jūs variet ieķīlāt savu auto, taču labāk izvēlēties kredītu parādu dzēšanai bez ķīlas

Secinājumi par tēmu. 

Kredīts parādu dzēšanai bez ķīlas ir iespējams, kamēr šie parādi vēl nav atstājuši negatīvu ierakstu Jūsu kredītvēsturē. Citos gadījumos Jums var piešķirt kredītu uz mazāk izdevīgiem nosacījumiem – ar augstāku procentu likmi vai nekustāmā īpašuma ķīlu. 

Kā jau visi zinām, mēdz gadīties, ka rodas negaidīti pavērsieni dzīvē, kad vairs nevariet tikt galā ar visiem maksājumiem par aktīvām kredītsaistībām. Šajā gadījumā ieteiktu padomāt par tādu iespēju kā kredītu apvienošana

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas