Persona datorā meklē, kur var paņemt kredītu ar ātru saņemšanu uz kontu

Aizdevumi

Kredīts uz kontu – ātra saņemšana

Jeļena Rozentāle

2 min.

Situācija: aizkavējies nomodā, skaties jaunu filmu un izdomā aiziet līdz ledusskapim apēst kaut ko garšīgu. Tur bēdīgi konstatē, ka ledusskapim, kas kalpoja vairākus gadus, pienāca gals. Jebkurā ģimenē ledusskapis ir viens no svarīgākajiem tehnikas objektiem, jo tur tiek glabāti produkti, ko bieži iepērk uz nedēļu, bet saldētavā gaļa uz vairākiem mēnešiem. 

Nakts. Ledusskapis. Daudz produkti, kuri bez aukstuma ātri sabojāsies. Vienīgais risinājums no rīta braukt uz veikalu un pirkt jaunu ledusskapi. Bet ko darīt, ja nav uzreiz naudas ledusskapja iegādei? Risinājums ir paņemt kredītu internetā.

Vīrietis atnāca paņemt no ledusskapja augli un saprata, ka tas vairs nesaldē, tāpēc jāņem kredīts ar ātru saņemšanu uz kontu

Kur ir pieejams kredīts uz kontu naktī?

Aizpildīt pieteikumu nepieciešamajai summai variet jau naktī un pienākot rītam kredīts uz kontu pienāks vien dažu minūšu laikā. 

Tas strādā sekojoši:

  1. Dodies uz kredītu sadaļu un izvēlies kredīta veidu. 
  2. Salīdzini un izvēlies piemērotāko kredītu. 
  3. Aizpildi pieteikumu. 
  4. Sagaidi atbildi pēc darba laika sākuma. 
  5. Saņem kredītu uz kontu. 

Lielākā daļā aizdevēju strādā darba dienās jau no 8.00 rīta. Brīvdienās un svētku dienās var atrast kredītiestādes, kas apstrādā kredīta pieteikumus jau no 9.00. 

Kāpēc nevar kredītu saņemt naktī? Jo Latvijas likumdošana aizliedz izsniegt aizdevumus nakts stundās, taču online pieteikumi tiek apstrādi ļoti ātri un paspēsi saņemt naudu uz kontu vēl pirms atvērsies kāds veikals. 

Piemērots kredīts pirkuma veikšanai. 

Pirkumiem no 200 līdz apmēram 500 EUR ir piemēroti trīs kredīta veidi:

Laba izvēle šādai nelielai summai, bet vien gadījumā, ja spēsi atdot naudu burtiski mēneša laikā. Kredītiem uz tik īsiem termiņiem ātro kredītu aizdevēji parasti piedāvā 0 %, līdz ar to tie ir izdevīgi, ja zini, ka spēsi atgriezt naudu uzreiz no nākamā mēneša ienākumiem. 

Vari rēķināties ar garāku kredīta atmaksas termiņu un zemāku procentu likmi nekā ātrajam kredītam ar garāku atmaksas periodu. 

Elastīgs kredīta veids, jo summu, ko izlietosi, varēsi lietot atkārtoti pēc tās atgriešanas. Turklāt procenti aprēķinās vien par izmanto kredītlīnijas daļu. 

Sievietē naktī telefonā meklē, kur paņemt kredītu online, lai nauda ātri ienāktu uz bankas kontu

Alternatīva kredītam. 

Bieži veikalos, iegādājoties kādu preci, ir iespējams noformēt līzingu. Ik pa laikam pat tiek piedāvāts bezprocentu finanšu līzings uz trīs vai sešiem mēnešiem. Noteikti izskati arī šo variantu! Pirms brauc uz veikalu apskati mājaslapu un pārbaudi piedāvājumus, kā arī noteikti neaizmirsti pārbaudīt vai kādā citā veikalā vēlamā prece nav lētāka. 

Nepārprotami, līzings atsevišķos gadījumos ir izdevīgs aizdevuma veids, taču kredītam uz bankas kontu arī ir nozīmīgas priekšrocības

  • Iespēja pieteikties online arī naktī. 
  • Zināsi atbildi, vai kredīts tiks izsniegts, jau mājās – nemērosi ceļu līdz veikalam par velti. 
  • Izsniegto kredīta summu vari izlietot arī citam mērķim, ja izdodas ledusskapi saremontēt.
  • Ja izvēlēsies kredītlīniju, varēsi to izmantot vairākkārt vai atstāt kā drošības spilvenu citai neparedzētai situācijai. 

Lai ko Tu neizvēlētos, atceries, ka vienmēr ir jāsalīdzina visi kredītu piedāvājumi! Tā varēsi izvēlēties tiešām izdevīgāko – ar zemāko procentu likmi un ērtāku atmaksas termiņu. Pēc kredīta saņemšanas atliek vien atcerēties veikt ikmēneša maksājumu kredītsaistību segšanai noteiktā laikā! 

Aizņemies atbildīgi un lai jaunais ledusskapis kalpo ilgi!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas