Vīrietis skaita naudas aizdevumu, ko saņēma no privātpersonas

Aizdevumi

Naudas aizdevums no nezināmās privātpersonas

Jeļena Rozentāle

2 min.

Neviens neesam pasargāts no neparedzētām situācijām, kurām nepieciešama papildu nauda izdevumiem. Lieliski, ja ir kādi iekrājumi, kas var palīdzēt atrisināt īslaicīgas finansiālās grūtības, taču ne visiem izdodas iekrāt. Šādās situācijās vienīgais risinājums ir paņemt kredītu

Mūsdienās aizdevumus piedāvā plašs finanšu uzņēmumu loks – bankas, nebanku sektora uzņēmumi, kā arī ir iespēja aizņemties no privātpersonas. 

Naudas aizdevums no privātpersonas. 

Ir divas iespējas aizņemties:

  1. No pazīstama cilvēka, piemēram, no drauga vai radinieka.
  2. No nezināmā cilvēka, kas piedāvā aizdevumus. 

Pirmais variants ir drošāks un visdrīzāk būs izdevīgāks, jo varēsiet aizņemties bez procentiem vai arī ar ļoti zemu procentu likmi. Protams, šajā gadījumā visticamāk varēsiet aizņemties vien nelielu summu un uz īsu laika termiņu. Tas ir lielisks variants, ja pietrūkst naudas līdz nākamai algai. Taču, nespējot atmaksāt aizdevumu, Jūs riskējiet neatgriezeniski sabojāt attiecības ar savu radinieku vai draugu.

Sieviete paņēma naudas aizdevumu no privātpersonas, savas draudzenes

Otrais variants paredz lielu risku sastapties ar negodprātīgu cilvēku. Šāda veida aizdevumus no privātpersonas parasti ir iespējams atrast kādos sludinājuma portālos. Ir labi, ja par šo aizdevēju variet atrast reālās un labas atsauksmes, taču citos gadījumos ir jābūt īpaši piesardzīgam. 

Protams, naudas aizdevums no privātpersonas ir labs risinājums gadījumos, kad banku vai nebanku finanšu iestādes atsaka aizdevuma izsniegšanā, piemēram, sliktās kredītvēstures dēļ. Šajā gadījumā aizdevumu būs iespēja saņemt un iespējams Jums pat piedāvās labu procentu likmi. Taču ir jāsaprot, ka Jūs var apkrāpt. Aizdevuma formēšana no nezināmās privātpersonas parasti prasa laiku un pirms Jums izsniedz naudu būs jāatstāj plaša konfidenciāla informācija par sevi – personas dati, bankas konts, adrese utt. Šos datus aizdevējs var noplūdināt vai izmantot saviem savtīgiem nolūkiem. 

Ja tomēr pieņemiet lēmumu aizņemties naudu no nezināmā cilvēka, izlasiet rūpīgi sastādīto līgumu – lai nebūtu kādu zemūdens akmeņu. Taču arī šajā gadījumā jāapzinās, ka izvēloties aizņemties no privātpersonas nevis no licencētām kreditēšanas kompānijām, Jūs nebūsiet pasargāts brīžos, ja nespēsiet atmaksāt aizdevumu. Jūs variet būt pārliecināts, ka banku un nebanku finanšu iestādes strādā likuma robežās nemaksāšanas gadījumā – iesniedzot Jūs parādpiedziņas kompānijās u.tml., taču privātpersonu aizdevēji var strādāt ar “citām metodēm”. 

Persona paraksta līgumu naudas aizdevumam no privātpersonas

Kopsavilkums par naudas aizdevumiem no nezināmās privātpersonas. 

Ņemot vērā iepriekšminēto informāciju, aizdevumiem no privātpersonas varam izdalīt sekojošās priekšrocības:

  • Neliela procentu likme. 
  • Var saņemt aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi. 

Taču zemāk nosauktie riski ir nesamērojami lielāki:

  • Nevar garantēt Jūsu datu drošību.
  • Privāts līgums ar neskaidriem noteikumiem un paslēptiem zemūdens akmeņiem. 
  • Nelicencēts finanšu uzņēmums. 
  • Var būt nepieņemamas un ar likumu neatzītas metodes, aizdevuma neatmaksāšanas gadījumā. 

Apdomājiet labi nepieciešamību aizņemties naudu no privātpersonas. Labāk vienmēr izvēlaties aizņemties no finanšu iestādēm, kas bieži piedāvā aizdevumus arī personām ar sliktu kredītvēsturi.

Mūsu Comperia mājaslapā ir apkopoti aizdevumu piedāvājumi tikai no licencētām kompānijām. Klikšķiniet pogu zemāk un izvēlaties sev piemērotāko variantu!

POPULĀRĀKIE KREDĪTI

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas