Patēriņa kredīts online ir tikpat ātrs kā attēlā redzamā roka, kas dod naudu no datora ekrāna

Aizdevumi

Patēriņa kredīts online – ērti un ātri

Jeļena Rozentāle

2 min.

Viens no populārākajiem kredīta veidiem ir patēriņa kredīts. Augot kredīta pieprasījumu skaitam, kā arī attīstoties tehnoloģijām, kreditori sāka piedāvāt aizņemties naudu tiešsaistē – ērti un ātri. Tieši tāpēc šobrīd, jebkurā laikā, ir iespējams paņemt kredītu online, tai skaita patēriņa kredītu. 

Kāpēc pieteikties patēriņa kredītam tiešsaistē? 

Patēriņa kredīts online atvieglo aizņemšanas procesu un ļauj aizņemties naudu vien dažu minūšu laikā, lai piepildītu savu mērķi vai lai tiktu galā ar neparedzētiem izdevumiem. 

Jums ir iespēja aizņemties nepieciešamo summu no dažiem simtiem līdz vairāku tūkstošu eiro. Daži aizdevēji piedāvā aizņemties līdz pat 25 000 EUR, kas ir pietiekama summa daudzu mērķu realizēšanai. Protams, summu vajadzētu aizņemties tieši tādu, kāda ir vajadzīga, tāpēc vienmēr apdomājiet nepieciešamos pirkumus un izrēķiniet izdevumus, kurus vēlaties ar šo kredītu segt. 

Aizdevuma summu ir iespējams atdot pie dažiem aizdevējiem līdz 10 gadiem, taču populārākais patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir 5-7 gadi.

Persona planšetē meklē, kur paņemt patēriņa kredītu online

Kā aizņemties online

Pieteikties patēriņa kredītam online ir ļoti vienkārši:

  1. Jums ir jāizpēta un jāsalīdzina visi pieejamie piedāvājumi.
  2. Jāaizpilda pieteikums, norādot visu nepieciešamo informāciju. 
  3. Jāsagaida kreditora lēmums un jāparaksta līgums. 

Nepieciešamā aizdevuma summa Jūsu bankas kontā būs vien dažu minūšu laikā un varēsiet to tērēt pēc saviem ieskatiem. Protams, jārēķinās ar to, ka ieskaitījums var aizkavēties, ja aizdevējam un aizņēmējam ir dažādas bankas. 

PATĒRIŅA KREDĪTI

Klikšķiniet uz augstāk redzamās pogas un varēsiet vienuviet salīdzināt populārākos patēriņa kredīta piedāvājumus. Tiešsaistē ir ērti uzreiz aplūkot visu svarīgāko aizdevumu informāciju, tai skaitā iespējamo procenta likmi. 

Sieviete telefonā meklē, kur paņemt patēriņa kredītu online

Nosacījumi, aizņemoties naudu tiešsaistē. 

Lai gan patēriņa kredīts online ir ātri noformējams, tomēr ir jāatbilst konkrētiem aizdevēja pieņemtiem nosacījumiem, lai kredīts tiktu apstiprināts. 

  1. Jums noteikti jābūt vismaz 18 gadu vecam, taču, jāņem vērā, ka daži kreditori izsniedz kredītus vien no 19 vai 20 gadiem. 
  2. Nepieciešams bankas konts tieši Latvijas bankā, kur kreditors pārskaitīs aizdevuma summu. 
  3. Ienākumiem, oficiāliem un regulāriem, ir jābūt atbilstošiem vēlamajai kredīta summai, jo maksājumi nevar pārsniegt 30-40 % no visiem ienākumiem. 
  4. Vēlama laba kredītvēsture, jo no tās visvairāk atkarīga aizdevuma procentu likme. 

Ņemiet vērā, ka, aizpildot pieteikumu, vajadzēs norādīt savu aktīvu telefona numuru un citreiz arī e-pastu, kā arī lielākā daļā gadījumos vajadzēs pievienot bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem. Tas ir nepieciešams, lai aizdevējs var pārliecināties, ka esiet uzticama maksātspējīga persona ar regulāriem ienākumiem, kas netiek izlietoti azartspēlēm. 

Tā kā online kredīti ir vieglāk pieejami, nevajadzētu ļauties mirkļa vēlmei, bet vajadzētu kārtīgi apdomāt savu lēmumu par aizdevumu. Aizņemtā nauda būs jāatdod jebkurā gadījumā, tāpēc izvērtējiet savu spēju atmaksāt kredītu noteiktos termiņos.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas