Cenu zīme ar uzrakstu “bez maksas”, jo šeit tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksasCenu zīme ar uzrakstu “bez maksas”, jo šeit tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas

Aizdevumi

Pirmais kredīts bez maksas

Jeļena Rozentāle

2 min.

Šobrīd ir daudz finanšu iestādes, kas piedāvā izsniegt aizdevumus jebkādam Jūsu mērķim. Ātro kredītu izsniedzēji saviem jaunajiem klientiem ir pa laikam piedāvā noformēt pirmo kredītu bez maksas

Kas ir “pirmais kredīts bez maksas”? 

“Bez maksas” nozīmē, ka, paņemot aizdevumu, Jums būs jāatmaksā tik pat daudz, cik aizņēmāties, jo netiek aprēķināti procenti par kredīta izmantošanas periodu. Izklausās lieliski, vai ne? Taču šajā gadījumā ir arī mīnusi:

  • Kredīts jāatmaksā ierobežotā laika periodā – parasti 30 dienu laikā. 
  • Bez maksas ir tikai pirmais kredīts. 

Ja esiet pārliecināts, ka spēsiet kredītu atmaksāt īsā laikā, tas ir labs veids, kā nepieciešamības gadījumā aizņemties!

Sieviete pārsteigta plata rokas, jo uzzināja, ka pirmais kredīts ir bez maksas

Kādiem kredīta veidiem ir pirmais kredīts bez maksas? 

Ņemot vērā, ka aizdevumu ir jāatdod ļoti īsā termiņā, šo bonusu piedāvā vien ātro kredītu izsniedzēji. 

Kādam mērķim aizņemties? 

Parasti ātros kredītus noformē tad, kad naudu vajag tagad un tūlīt, bet algas diena vēl nav pienākusi. Šīs finanses galvenokārt tiek iztērētas neparedzētām situācijām, kad risinājums nevar gaidīt. Piemēram, nepieciešama steidzama operācija, saplīst mašīna, jāsamaksā rēķini u.tml. 

Noteikti lēmumu par jebkādām kredītsaistībām ir jāapdomā vairākkārt un aizņemties vajadzētu tikai tad, kad patiešām steidzami ir nepieciešami naudas līdzekļi. 

Vai varu aizņemties “bez maksas” vairākkārt? 

Tāds piedāvājums pie viena kreditora ir iespējams tikai vienreiz – aizņemoties pirmo reizi. Bet, kā ziniet, Latvijā ir daudz nebanku iestādes, kas piedāvā ātros kredītus, tāpēc noteikti pārbaudiet arī citu kreditoru piedāvājumus.

Vīrietis savā datorā meklē kreditorus, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas

Kā es varu aizņemties? 

Comperia salīdzināšanas lapa lieliski noder informācijas iegūšanai par iespējamām aizdevumu saņemšanas vietām. Zemāk spiediet “ātro kredītu” pogu un izvēlāties sev piemērotāko variantu. 
Jūsu ērtībām ir pievienota meklēšanas rīka josla, kur variet norādīt nepieciešamo summu, atmaksas summu un savu vecumu. 

ĀTRIE KREDĪTI

Svarīgi nosacījumi bez maksas kredīta noformēšanai. 

  • Kredītus izsniedz personām, kas sasniedza pilngadību, taču dažas kredītiestādes piedāvā noformēt aizdevumu jau no 18 gadiem, citi – no 19 vai pat 20 gadiem. 
  • Jums jābūt kontam Latvijas bankā. Bieži, lai kredītiestāde var pārliecināts, ka bankas konts pieder tieši aizņēmējam, ir no tā jāpārskaita 0,01 EUR. 
  • Kreditors izvērtēs Jūsu kredītpieredzi un maksātspēju, tāpēc var palūgt pieteikumam pievienot bankas konta izdruku par pēdējiem 6 mēnešiem.

Sieviete skatās datorā un smaida, jo atrāda kreditoru, kas pirmo kredītu piedāvā bez maksas

Vai varu saņemt bez maksas kredītu ar slikto kredītvēsturi? 

Katra situācija tiek izvērtēta individuāli, tāpēc iespēja saņemt kredītu ir. Kreditori ņem vērā visus apstākļus, kāpēc radās negatīvi ieraksti kredītvēsturē, un izvērtē, vai šobrīd visi parādi jau ir nokārtoti. 

Ja šobrīd visas kredītsaistības jau ir segtas, kā arī ir pietiekami un stabili ienākumi, nevajadzētu būt šķēršļiem saņemt aizdevumu. 

Ko darīt, ja nevaru laicīgi atmaksāt aizdevuma summu? 

Pirmais kredits bez maksasir izdevīgs vien tajā gadījumā, ja varēsiet kredītsaistības segt noteiktā laikā. Tomēr, ja rodas problēmas veikt atmaksu, nekavējoties sazināties ar savu kreditoru maksājuma atlikšanai. Svarīgi atcerēties – šī opcija gan ir par maksu

Aizņematies atbildīgi! Izvērtējiet savas spējas atmaksāt kredītu!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas