Vīrietis skaita tikko saņemto skaidras naudas aizdevumu

Aizdevumi

Skaidras naudas aizdevumi

Jeļena Rozentāle

3 min.

Šobrīd, tehnoloģiju laikā, ļoti izplatīta aizdevuma noformēšana internetā un to mums piedāvā teju visas finanšu iestādes. Varam atrast plašu piedāvājumu klāstu vien ievadot interneta pārlūkā meklētājā vārdu “kredīti”. Bet vai ir pieejami skaidras naudas aizdevumi? Protams! Ir kredītiestādes, kas izsniedz aizdevumu arī skaidrā naudā. 

Kāpēc skaidras naudas aizdevumi atkal kļūst arvien pieprasītāki? 

Pirmais, par ko aizdomājies, priekš kam nepieciešams aizņemties skaidrā naudā, kad tas ir ērti un ātri izdarāms internetā? Atbilde ir ļoti vienkārša – citi vēlas, lai informācija par aizņēmumu paliek konfidenciāla un neatspoguļojas bankas kontā. Protams, ir gadījumi, kad vienkārši nav naudas konta Latvijas bankā, taču cilvēki biežāk izvēlās aizdevumu skaidrā naudā pirmā pieminētā iemesla dēļ.

Sieviete skatās uz naudas banknotēm savā rokā – skaidras naudas aizdevumu

No kā šīs personas vēlas slēpt paņemto aizdevumu? No dzīvesbiedra, ģimenes, bankas utt. Protams, jāņem vērā, ka tiklīdz pārstāsiet atmaksāt paņemto aizdevumu, informācija par nenomaksātām kredītsaistībām tik un tā būs pieejama visām kredītiestādēm, kam ir pieeja parādnieku reģistram. Bet ģimene var saņemt Jums adresēto vēstuli pa pastu ar brīdinājumu par nenokārtotām saistībām. Līdz ar to konfidencialitāte var saglabāties tikai līdz brīdim, kamēr aizdevums tiek veiksmīgi maksāts. 

Kur ir pieejami skaidras naudas aizdevumi?

Pēc LR likumdošanas aizliegts veikt skaidras naudas darījumus ar summām, kas pārsniedz 7 200 EUR. Līdz ar to skaidras naudas aizdevumi lielāki par šo summu noteikti nebūs pieejami. Visbiežāk izsniegt aizdevumu skaidrā naudā piedāvā vien nelielām summām līdz 1000 EUR, taču, protams, piedāvājums, laikam ritot, var mainīties. 

Ir divas iespējas, kā saņemt aizdevumu skaidrā naudā:

 1. Aizpildīt pieteikumu online un tad saņemt apstiprināto aizdevumu kādā no kredītiestādes filiālēm. 
 2. Uzreiz doties uz izvēlēto finanšu iestādi, paņemot līdzi personu apliecinošo dokumentu. 

Ne visas finanšu iestādes piedāvā izsniegt aizdevumus skaidrā naudā, tāpēc ir nepieciešams šo iespēju noskaidrot pie konkrētā kreditora. Parasti aizpildot pieteikumu online, anketā uzreiz ir iespēja izvēlēties vēlamo naudas saņemšanas veidu. 

Kam izsniedz skaidras naudas aizdevumus? 

Aizdevumus var noformēt Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji jeb rezidenti no 18 līdz 85 gadiem, uzrādot savu pasi vai citu personu apliecinošo dokumentu pie līguma parakstīšanas. 

Ņemot vērā, ka kreditoram ir svarīga klienta maksātspēja, Jums ir jābūt stabilam ienākumu gūšanas avotam, piemēram, algai, pabalstam, ienākumam no nekustāmā īpašuma izīrēšanas u.tml. 

Personām ar sliktu kredītvēsturi arī ir iespēja saņemt aizdevumu, taču paturiet prātā – uz manāmi neizdevīgākiem nosacījumiem. Līdz ar to rezultātā Jums var sanākt diezgan daudz pārmaksāt procentos.

Persona kredītiestādē saņem skaidras naudas aizdevumu

Aizdevumu piedāvājumu izpēte.

Parasti aizdevumus cilvēki ņem tad, kad dzīve patiešām piespiež un citu variantu dotajā brīdī atrast nav iespējams. Tas nozīmē, ka aizdevums nepieciešams iespējami ātrā laikā, līdz ar to vēršaties pirmajā kredītiestādē, kas pagādās pa ceļam. Tas nav pareizais risinājums!

Ja jau esiet nolēmis riskēt un aizņemties naudu, dariet to pareizi. Pirmais, kas jāizdara – nepieciešams izanalizēt visu aizdevumu piedāvājumu tirgu, lai izvēlētos piemērotāko variantu savām vajadzībām. 

Pievērsiet uzmanību: 

 • Gada procentu likmei. 
 • Aizdevuma atmaksas termiņam. 
 • Papildu ieguvumiem, piemēram, iespēja pagarināt aizdevuma atmaksu termiņu vai aizdevuma pirmstermiņa segšana. 

***

Comperia aizdevumu salīdzināšanas mājaslapā ir iespēja salīdzināt populārākos kredītiestāžu piedāvājumus:

 1. Klikšķiniet uz pogas zemāk. 
 2. Salīdziniet variantus. 
 3. Aizpildiet pieteikumu. 
 4. Saņemiet apstiprinājumu. 
 5. Dodaties uz aizdēvēja ofisu. 
 6. Uzrādiet personu apliecinošo dokumentu.
 7. Parakstiet līgumu.
 8. Saņemiet skaidras naudas aizdevumu. 

POPULĀRĀKIE KREDĪTI VIENUVIET

Protams, Jūs variet izvēlēties iespēju uzreiz doties uz finanšu iestādi, taču tomēr iesakām pieteikumu aizdevumam skaidrā naudā aizpildīt online.

Pirmkārt, tā ir laika ekonomija. Otrkārt, būsiet pārliecināts, ka aizdevums Jums tiešām var tikt izsniegts un nebūs jādodas uz kredītiestādi par velti. 

Aizņemieties atbildīgi un vienmēr izvērtējiet savas spējas segt aizdevumu laikā!

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas