Persona uzvalkā tur rokas uz augšu, parādot, ka ar starptautiskiem aizdevumiem pavērās visas pasaules finanses

Aizdevumi

Starptautiskie aizdevumi

Jeļena Rozentāle

1 min.

Līdz ar iedzīvotāju brīvu pārvietošanos starp valstīm rodas lielāka nepieciešamība pēc starptautiskiem aizdevumiem. Taču kādas ir reālas iespējas aizņemties naudu ārpus savas valsts? Noskaidrosim Latvijas iedzīvotāju pieejamos variantus aizņemties ārzemēs, kā arī priekšrocības un trūkumus. 

Kas ir starptautiskie aizdevumi? 

Starptautiskus aizdevumus galvenokārt piedāvā finanšu iestādes, kas specializējas aizdevumu izsniegšanā citu valstu rezidentiem. Tādējādi cilvēkiem parādās iespēja saņemt nepieciešamo finansējumu ārpus Latvijas saviem projektiem, biznesam vai citām ikdienišķām vajadzībām. 

Starptautisko aizdevumu priekšrocības: 

  • Starptautiskie aizdevumi var tikt piešķirti dažādiem mērķiem, tai skaistā īpašuma iegādei;
  • Starptautiskie aizdevumi paver jaunas iespējas ārvalstu tirgū. 

Starptautisko aizdevumu trūkumi:

  • Aizdevumus citu valstu rezidentiem lielākoties piešķir ne visas ārzemju kredītiestādes;
  • Aizdevumi ārzemniekiem tiek piešķirti nelabprāt, īpaši, ja cilvēks oficiāli nestrādā valstī, kur plāno aizņemties. 

Kredītiestādes ir tiesīgas noteikt prasības, kurām aizņēmējam jāatbilst, lai varētu saņemt aizdevumu. Taču Eiropas savienībā ir iespējams iesniegt sūdzību par šāda veida diskrimināciju FIN-NET, kur tiek risināti finanšu strīdi starp aizdevējiem un aizņēmējiem.

Vīrietis uzvalkā spiež roku virtuālām vīrietim, jo starptautiskais aizdevums ir saņemts pateicoties investīciju platformai

Starptautisko aizdevumu iespējas

Šobrīd saņemt finansiālo atbalstu no citām valstīm ir lielāka iespēja tieši uzņēmumiem. Viens no variantiem ir pieteikt savu projektu kādā no investīciju platformām, kur investori var ieguldīt naudu konkrētā darījumā. Tādējādi uzņēmumiem ir iespēja saņemt nepieciešamo finansējumu salīdzinoši īsā laikā. 

Comperia piedāvā plašu sarakstu ar investīciju platformām, kas strādā ar kredītiem un aizdevumiem. Izpētiet piedāvājumus un uzziniet, kas ir nepieciešams, lai iesniegtu savu pieteikumu. 

INVESTĪCIJASKREDĪTI

Ņemiet vērā, ka starptautiskie aizdevumi var būt cieši saistīti ar valūtas kursu svārstībām. Līdz ar to nepieciešams izvērtēt visus riskus un pieņemt nepieciešamus soļus to minimizēšanā. 

Aizņemties ārzemēs privātpersonām ir mazāka iespēja, taču vienmēr ir kredītiestādes, kas piedāvā variantus arī citas valsts rezidentiem. Šajā gadījumā jāizvērtē piedāvātos nosacījumus, tai skaitā procentu likmi jeb kopējās izmaksas par aizdevumu visā to atmaksas laikā.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas