Uz galda ar svētku dekoru sieviete tur rokās krūzi ar kafiju un telefonu ar Comperia.lv lapu, kur var paņemt svētku kredītu

Aizdevumi

Svētku kredīts

Jeļena Rozentāle

2 min.

Svētku laikā izdevumi palielinās, jo piedāvājumi un iespējas kļūst arvien pievilcīgākas. Ziemassvētku akcijas rotaļlietām, sadzīves tehnikai un citām dāvanām liek aizdomāties par papildu naudu, kas palīdzētu pārdzīvot ziemas svētkus bez roba finansēs. Risinājums – svētku kredīts, ko iespējams noformēt vien dažu minūšu laikā un baudīt svinības, neatsakot sev svētku priekus. 

Svētku bezprocentu līzings

Ziemassvētku akcijas sākas jau rudens noslēgumā, bet decembrī jau sasniedz apogeju, kad visi vēl steidzās iegādāties pēdējās dāvanas savai ģimenei un draugiem. Šajā laikā paradās ilgi gaidītas akcijas precēm un lieliskā iespēja iegādāties tās ar atlikto maksājumu – līzingu. Turklāt 100% atlaide procentiem, atmaksājot summu kreditoram dažu mēnešu laikā. 

Sieviete rūķa cepurē un zaļajā džemperī viltīgi smaida, jo izvēlējās dāvanām svētku kredītu, kuru tagad noformē telefonā

Kredīti svētku laikam 

Nepārprotami ne visas preces ir iespējams iegādāties ar līzinga palīdzību, tāpēc varat apsvērt citus variantus. Atbilstošākie piedāvājumi, kas var atvieglot svētku uztraukumus: 

  • Ātrais kredīts ar bezprocentu periodu – iespēja iegadāties vēlamo dāvanu vai uzklāt svētku galdu, bet norēķināties vēlāk, parasti mēneša laikā. 
  • Patēriņa kredīts lielākiem mērķiem ar iespēju sadalīt maksājumus par veicamo pirkumu uz garāku laika periodu. 
  • Kredītlīnija ar elastīgu atmaksas grafiku un iespēju ietaupīt uz procentiem, maksājot vien par reāli iztērēto kredīta limita daļu. 

Izvēloties kādu no kredīta iespējām, svarīgi izvērtēt visus pieejamos variantus. Jāpievērš uzmanība detaļām, kas saistītas ar kopējiem izdevumiem, tai skaitā procentu likmi un papildu komisijas par kredīta noformēšanu, pārskaitīšanu vai apdrošināšanu. 

Atbildība arī svētku laikā 

Dāvanas un svinību galds ir daļa no svētku laika un tam visam ir grūti pretoties. Šajā gadījumā iespēja aizņemties naudu un paņemt kredītu bieži atvieglo mūsu tekošos izdevumus, ļaujot nedomāt par finansiālajiem ierobežojumiem. 

Taču svētku laiks ir pilns ar kārdinājumiem, kas var satricināt mūsu finanses un pēcsvētku laikā likt nožēlot iepriekš pieņemtos lēmumus. Šī iemesla dēļ vajadzētu apsvērt vēlmi paņemt kredītu īpaši uzmanīgi, jo nauda pēc svētkiem būs jāatdod. 

Jāatceras, ka visi bezprocentu kredīti ir jāatdod stingri norādītajā laikā, lai tie paliktu izdevīgi. Savādāk pastāv risks iegrimt parādos vismaz līdz nākamajiem svētkiem. Atbildīga aizņemšanās ir pamats labvēlīgām kredītsaistībām! 

POPULĀRĀKIE KREDĪTI

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas