Variants, kā dāvināt naudu, un kompozīcija, kas sastāv no aploksnes ar naudu, ziedu, šķīvīša ar kūku un deserta karoti

Interesanti raksti

Idejas, kā dāvināt naudu

Jeļena Rozentāle

2 min.

Dāvināt naudu būs piemērots jebkādos svētkos – dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, kāzu dienā vai kādā citā nozīmīgajā dienā. Ar tādu dāvanu ir gandrīz neiespējami nošaut greizi, jo saņēmējs jebkurā brīdī pats varēs sev izvēlēties un iegādāties dāvanu pēc sirds. Galu galā iespējams gaviļnieks krāj naudu ilgi gaidītam ceļojumam un tādējādi varēsiet pietuvināt viņu tuvāk mērķim.

Vienīgi par ko būtu jāpiedomā, dāvinot naudu, ir pasniegšanas veids. Lasiet zemāk idejas, kā dāvināt naudu skaisti. 

  1. Aploksne ar naudu

Nedāviniet baltu aploksni. Noformējiet to ar kādu skaistu ziedu kompozīciju vai banti. Noteikti pievienojiet apsveikuma kartiņu ar personalizētu apsveikumu. Vienkāršs, bet gaumīgs noformējums. 

  1. Naudas koks

Nopērciet skaistu puķu podu un atrodiet dabā zaru, kas varētu vizuāli lieliski aizvietot koka stumbru. Tagad ķeraties klāt radošajam darbam – piespraudiet naudas banknotes koku lapu vietā. Izmantojiet saspraudes, līmi vai kniepadatas. Nebaidieties izpausties! 

Veids, kā dāvināt naudu: liels rožu pušķis ar kanēļa standziņu un dolāru banknotēm

  1. Naudas pušķis 

Izveidojiet no banknotēm ziedus un nostipriniet ar stiepli. Tikpat labi variet pievienot šim pušķim daļu ar īstiem ziediem un zaļumiem. Sanāks ne tikai naudīga dāvana, bet arī skaista un smaržīga. 

  1. Kastīte ar naudu

Jūs variet nopirkt gatavu kastīti no koka vai papīra. Tik pat labi kastīti var izveidot patstāvīgi un jebkurā formā. Piemēram, bērna raudzībām var izvēlēties ratiņu formu. Satiniet naudas banknotes, pārsieniet ar lenti, pievienojiet klāt konfektes, novēlējumus vai kādas citas nozīmīgas un konkrētiem svētkiem piemērotas detaļas. 

  1. Rāmītis ar naudu

Pameklējiet veikalos skaistu fotorāmīti un zem stikla skaisti izvietojiet banknotes. Variet arī pievienojot kādu apsveikumu. Ideāls variants – izdomāt kompozīciju ar naudu, kuras izskats paliks tikpat gaumīgs, kad šo naudu gaviļnieks izņems.

Skaista dāvanu kastīte ar sarkanu banti, kurā ir vairākas 100 euro banknotes – lielisks veids, kā dāvināt naudu

  1. Stikla trauks ar naudu

Izmantojiet savām radošām izpausmēm pudeles, burkas vai jebkādus citus traukus. Salieciet tajās banknotes, monētas, lapiņas ar novēlējumiem, konfeti vai jebko, kas ienāk prātā. Dekoram variet apsiet lenti. 

  1. Krājkasīte ar naudu

Vienkārši, bet praktiski. Turklāt šobrīd var atrast daudz skaistus handmade darbus ar personalizētiem uzrakstiem. Tas nepārprotami izmaksās dārgāk, toties jūsu dāvana ilgāk paliks atmiņā. 

 

Neatkarīgi no tā, kādu naudas dāvanas noformēšanas veidu izvēlēsieties, galvenais ir to dāvināt no sirds. Protams, svarīgi ņemt vērā arī dāvanas saņēmēja intereses, lai padarītu to personiskāku. Jebkurā gadījumā naudas dāvana ir lielisks veids, kā parādīt jūsu rūpes un sniegt iespēju saņēmējam realizēt viņa sapņus. 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas