Sieviete, stāvot pret mums ar muguru, skatās savā atvērtajā drēbju skapī ar krāsaino apģērbu un domā, kā atsvaidzināt garderobi

Interesanti raksti

Kā atsvaidzināt garderobi, ietaupot

Jeļena Rozentāle

2 min.

Garderobe – tā ir ne tikai vieta, kur mēs glabājam savas drēbes, bet arī mūsu stils, no kura ir atkarīgs mūsu noskaņojums un pašpārliecība. Diemžēl pietiekamu naudas līdzekļu trūkums var ierobežot jaunas garderobes iegādes iespējas, taču vienmēr ir veidi, kā atsvaidzināt garderobi, turklāt neiztērējot daudz naudas, bet tieši ietaupot. 

Kā atsvaidzināt garderobi bez tēriņiem

Pirmais, ar ko vajadzētu sākt – garderobes inventarizācija. Salieciet kaudzītē apģērbu, kuru sen neesiet vilkuši un arī vairs neplānojiet. Ar to variet rīkoties dažādi: atdot vai pārdot, ziedot, samainīties vai iedvesmoties internetā ar idejām to pārveidošanai, lai izveidotu jaunu tēlu. 

Mainīšanās ar draudzenēm

Draudzenes var būt lieliski palīgi garderobes atsvaidzināšanā. Sarīkojiet ballīti, kuras laikā veiciet atnesta apģērba pielaikošanu un maiņu. Kas nepatīk vai neder vienai, var patikt un derēt citai. Tādējādi varēsiet nošaut vairākus zaķus uzreiz – saņemt jauna apģērba gabalu, neiztērējot naudu, iepriecināt draudzenes un lieliski pavadīt laiku kopā. 

Pārdošana un iegāde

Tieciet vaļā no drēbēm, kuras vairs nav jūsu gaumē. Tam lieliski noderēs Andele, ss.com vai Facebook pārdošanas grupas. Par naudu, ko saņemsiet pretī, iegādājieties turpat arī kaut ko sev – bieži ir iespējams atrast “pērles” par labām cenām.

Izlikts tēls, kas sastāv no tumši rozā kardigāna, gaiši rozā šalles, brūnas krāsas ādas somas, jostas un rokas pulksteņa – iespēja, kā atsvaidzināt garderobi

Radošais prāts

Būsiet pārsteigti, kā jaunas detaļas un aksesuāri ir spējīgi atsvaidzināt veco apģērbu izskatu. Lūk, daži piemēri: vecam pavasara mētelim nomainiet pogas uz jaunām, piemeklējiet dažādus lakatiņus, auskarus, jostas. Nebaidāties eksperimentēt un apvienot šķietami nesavienojamas lietas – tādā veidā variet atrast savu stilu. 

Kā atsvaidzināt garderobi izdevīgi

Protams, ne vienmēr pietiek ar iepriekšējām metodēm, tāpēc tik un tā ir jāapdomā jauna apģērba iegādi. Taču, kā atsvaidzināt garderobi uz pavasari ar nelieliem izdevumiem un bez nepieciešamības ņemt kredītu? Comperia sagatavoja dažus variantus. 

Lietotu preču veikali

Vēlaties izveidot neatkārojamu tēlu? Second-hand veikali var palīdzēt, jo tajos ir iespējams sameklēt īstus atradumus, kas papildinās un ienesīs jaunas krāsas jūsu garderobē. Pie tam šāda iepirkšanās neuztaisīs jūsu budžetā robu, līdz ar to jauna pavasara mēteļa dēļ nevajadzēs mēnesi atteikties no citām izklaidēm. 

Izpārdošana

Sagaidiet atlaižu dienas un par lētākām naudām iegādājaties universālu apģērbu, kā arī bāzes garderobes lietas, kuras var dažādi sakombinēt savā starpā. Izpārdošanā ir izdevīgi iegādāties drēbes nākamajai sezonai, tādā veidā varēsiet ietaupīt naudu un saņemt kvalitatīvu preci. 


Izlasot šos padomus, garderobes atsvaidzināšana vairs neliekas dārgs un darbietilpīgs process. Pielietojot šos padomus, varēsiet izskatīties stilīgi, turklāt neieguldot lielus naudas līdzekļus. Izvēlaties un izmantojiet ekoloģiskus un ilgtspējīgus modes principus.

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas