Cilvēki, tērpušies helovīnu tērpos, priecājas par kopā pavadīto laiku, jo svētku noskaņai ir vajadzīga tikai laba kompānija

Interesanti raksti

Kā radīt svētku noskaņu ar nelielu budžetu?

3 min.

Svētki ir prieka, jautrības un tuvības laiks, ko vēlamies pavadīt kopā ar svarīgiem mūsu dzīvē cilvēkiem. Organizējot svētkus vienmēr šķiet, ka svētku noskaņas radīšanai nepieciešams daudz naudas, taču tā nav — arī ar neierobežotiem līdzekļiem ir iespējams radīt īpašu atmosfēru. Izskatīsim idejas, kas palīdzēs padarīt jebkurus svētkus par neaizmirstamiem. 

Dāvanas

Dāvanām ir īpaša nozīme un tās ir svarīgākais svētku elements. Bet tas nenozīmē, ka būtu jātērē visi ietaupījumi. Ir iespējams iekļauties ierobežotā budžetā un tajā pašā laikā saglabāt dāvanu oriģinalitāti un vērtību. 

Lūk, daži padomi, kas var palīdzēt: 

  • Izveidojiet dāvanas ar savām rokām. Tas var būt jebkas, piemēram, apsveikuma kartiņa, foto rāmītis, svece vai ziepes. Galvenais — ielikt dāvanās savu dvēseli un radošumu, turklāt jūs varat pielāgoties dāvanas saņēmēja interesēm. Šādas dāvanas būs ne tikai ekonomiskas, bet arī unikālas un atmiņā paliekošas.
  • Uzdāviniet iespaidus. Vietā, lai dāvinātu lietas, kas var izrādīties nevajadzīgas, uzdāviniet saviem tuvajiem iespēju izbaudīt kaut ko jaunu un interesantu. Tā var būt biļete uz kino vai teātri, sertifikāts uz masāžu vai SPA apmeklējumu, izjāde ar zirgu vai kvests. Galvenais — izvēlēties to, kas varētu iepatikties dāvanas saņēmējam un iekļaušanās jūsu ierobežotajā budžetā.
  • Uzdāviniet laiku. Dažreiz par visvērtīgāko dāvanu var kļūt jūsu uzmanība un rūpes. Pavadiet laiku ar tiem, ko mīlat, piemēr, uzspēlējiet galda spēles, noskatāties filmu, pagatavojiet garšīgas vakariņas vai vienkārši parunājiet. Šis dāvanas nemaksā neko, bet atstāj visilgstošākās atmiņas.

Eglīte, kas izrotāta ar dabiskiem materiāliem, lieliski pilda savu darbu un rada svētku noskaņu

Rotājumi

Rotājumi ir aspekts, kas rada svētku noskaņu, skaistumu un mājīgumu jūsu mājoklī. Turklāt nav jāpērk veikalā pārdotos svētku rotājumus, jūs varat izveidot tos patstāvīgi no visa, kas ir pie rokas. 

Varianti, kas jums var noderēt: 

  • Izmantojiet dabiskus materiālus. Priedes čiekuri, sausas lapas, sakaltušas ogas, ziedi, ķirbji — tas viss var palīdzēt izrotāt jūsu māju. Piemēram, varat uztaisīt virteni no čiekuriem vai sveces gaismas lampu no ķirbja. 
  • Izmantojiet vecas lietas. Nesteidzaties izmest to, kas, jūsuprāt, ir lieks vai salauzts. Šīm lietām var dot jaunu dzīvi, izveidojot no tām rotājumus. Piemēram, varat izveidot sniegpārsliņas no veciem CD-diskiem, eņģeļus no papīra traukiem vai eglīti no grāmatām. 
  • Izmantojiet gaismu. Gaisma ir viens no efektīvākajiem un lētākajiem veidiem, ka izrotāt māju. Jūs varat izmantot parastas LED-lampiņas, lukturīšus vai sveces. Galvenais — sekot līdzi ugunsdrošībai un nepārslogot elektrotīklu.

Izklaide

Pareizi piemeklētas izklaides padarīs jūsu svētkus par jautriem un neaizmirstamiem. Turklāt šajā gadījumā ir nozīme tikai radošam prātam un fantāzijai nevis naudai. Jums nav jāorganizē ballīte restorānā vai klubā, izpaužaties mājās vai brīvā dabā. 

Izklaides, kas var padarīt jūsu svētkus jautrākus: 

  • Uzstādiet karaoke. Karaoke ir lielisks veids, kā izklaidēt sevi un ciemiņus, dziedot mīļākās dziesmas. Pie tam jums nav vajadzīga speciāla karaoke iekārta, jūs varat lejupielādēt programmu datorā vai vienkārši ieslēgt Youtube. Izvēlaties dziesmas, kas atbilst svētku tematikai un dziediet no sirds. 
  • Rīkojiet viktorīnu. Viktorīna ir lieliska iespēja uzjautrināt viesus, pārbaudot erudīciju un atjautību. Atrodiet noteikumus un jautājumus internetā, palūdziet palīdziet mākslīgam intelektam vai izdomājiet patstāvīgi. Izvēlaties tēmas, kas varētu interesēt jūs un jūsu viesus. Uzvarētāju komandām varat pasniegt simboliskas balvas.
  • Uzrīkojiet kostīmu ballīti. Izdomājiet tēmu un lieciet viesiem sagatavot atbilstošus tērpus. Piemēram, filmu varoņi, slavenības, pasaku tēli u.tml. Neaizmirstiet uztaisīt daudz fotogrāfiju siltām atmiņām. 

Kā redzat, radīt svētku noskaņu ar nelielu budžetu ir iespējams. Galvenais — jūsu vēlme, fantāzija, radošums un labs noskaņojums. Galu galā svarīgākais svētku atribūts nav nauda, bet gan cilvēki, ar kuriem jūs pavadiet laiku. 

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas