Uz galda stāv atvērta klade, kurā ir ieraksts “Naudas afirmācijas” ar tirkīza krāsas zīmuli, ko tur sieviete labā rokā

Interesanti raksti

Naudas afirmācijas: kā piesaistīt bagātību

Jeļena Rozentāle

2 min.

Vēlaties būt bagāti, veiksmīgi un laimīgi? Sāciet domāt pozitīvi! Naudas afirmācijas ir kā burvju nūjiņa, kas var palīdzēt mainīt attieksmi pret naudu un pievilkt bagātību. Noskaidrosim, kāpēc pozitīva domāšana ir svarīga un kā mēs varam sasniegt vēlamo finansiālo realitāti. 

Kas ir naudas afirmācijas? 

Afirmācijas ir īsie pozitīvi apgalvojumi vai frāzes, kas tiek izteiktas, lai uzlabotu esošo realitāti un sasniegtu vēlamās virsotnes. Tās vēl mēdz saukt par pozitīvās domāšanas spēku. Savukārt naudas afirmācijas ir rīks, kas noskaņo jūs uz finansiālo labklājību, iedarbojoties uz jūsu apziņu un pašapziņu. Tās ir kā sporta treniņi jūsu prātam, kas mācas domāt labvēlīga virzienā. 

Lūk, daži naudas afirmāciju piemēri: 

 • “Nauda viegli nāk pie manis.”
 • “Mana ienākumi mēnesī sasniedz 2000 eiro.”
 • “Mani finansiālie apstākļi uzlabojas ar katru dienu.”
 • “Es esmu bagāts un veiksmīgs.”
 • “Es esmu finansiāli brīvs un neatkarīgs.”

Jūsu attieksme pret naudu un domas spēlē lielu lomu, tāpēc afirmācijas var kļūt par lielisku rīku motivācijas un finansiālās situācijas uzlabošanai. Pastāvīga negatīvu domu uzturēšanās jūsu galvā var radīt “piekrišanu” finansiālām problēmām un dzīves grūtībām. Turpretī pozitīvā domāšana, kas rodas pateicoties afirmācijām, ienes jaunas vēsmas, kas noskaņo jūs pozitīviem dzīves notikumiem. 

Sieviete aizdomājusies sēž uz dīvāna ar rīta kafijas krūzi un atkārto pozitīvas naudas afirmācijas

Kā radīt savas naudas afirmācijas? 

Ir svarīgi iemācīties veidot afirmācijas pareizi, lai nepasliktinātu situāciju. Izskaitīsim svarīgākās nianses, kas būtu jāievēro: 

 • Precizējiet savus finanšu mērķus un pierakstiet uz lapiņas, lai ar tiem strādātu. Piemēram, ja vēlaties palielināt savus ienākumus, izvēlaties afirmācijas, kas atspoguļo šo ideju.
 • Izveidojiet pozitīvus apgalvojumus, pilnībā izslēdzot vārdu “nē”. Piemēram, ir pareizi pateikt “Es gudri pārvaldu savas finanses.” nevis “Es netērēšu naudas vairāk kā paredzējis.”. 
 • Afirmācijām jābūt tagadnes laikā, it kā apgalvojumi jau būtu piepildījušies. Piemēram, vietā “Es gribu būt bagāts!” vajadzētu teikt “Es esmu bagāts!”. 
 • Ticiet savām afirmācijām uz visiem 100% – tikai tad tās darbosies. Atceraties, ka jūsu domām ir liels spēks!  
 • Atkārtojiet naudas afirmācijas regulāri un bieži. Jo biežāk to darīsit, jo spēcīgāka būs to ietekme. 

Jebkuru rezultātu sasniegšanai ir vajadzīgs laiks, tāpēc esiet pacietīgi. Tāpat ir vērts atcerēties, ka naudas afirmācijas ir tikai daļa no veiksmes. Ir nepieciešams veikt papildu darbības, lai realizētu savus mērķus. Laimēt loteriju var tikai tas, kas nopērk loterijas biļeti. 

Naudas afirmāciju pielietošana ikdienā

Sāksim praktizēties jau šodien, jo labas lietas nevar gaidīt – ar tām jāsāk strādāt uzreiz. Comperia sagatavoja dažus praktiskus padomus: 

 • Afirmācijas būs lielisks papildinājums jūsu rīta kafijai – nesteidzīgi un ar baudu izrunājiet un apdomājiet katru. 
 • Pieraksiet savas afirmācijas uz papīra un pielieciet redzamā vietā, lai vienmēr par tām atcerētos un tās dziļi iesēstos jūsu prātā. 
 • Atkārtojiet afirmācijas pirms gulēt iešanas, lai noskaņotu sevi uz finansiāliem panākumiem un kvalitatīvu miegu. 

Nedaudz humora, kurā ir arī daļa taisnības: “Kāds ir bagātu cilvēku noslēpums? Viņi lasa naudas afirmācijas nevis laikrakstus.” Atceraties, katrs cilvēks ir savas laimes kalējs – tāpēc domājiet pozitīvi! 

Jeļena Rozentāle

Cilvēka roka tur pildpalvu, lai parakstītos uz finanšu jaunumu saņemšanu portālā comperia.lv

Nepalaidiet garām jaunumus finanšu jomā

Piesekojiet jaunumiem, lai būtu informēts un nepalaistu garām aktuālākos piedāvājumus.

Es piekrītu personas datu apstrādei un lietošanas noteikumiem.

Jaunākie raksti

Tēmas